Najlepszy odkurzacz z filtrem wodnym Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaki odkurzacz z filtrem wodnym Zelmer wybrać?

 

Jeśli jesteś podatny na uczulenia lub jednym z Twoich domowników jest alergik, warto pomyśleć o zakupie odkurzacza z filtrem wodnym, który wyłapuje kurz, roztocza i inne zanieczyszczenia. Producenci tego typu urządzeń oferują szeroką gamę modeli, różniących się od siebie designem, czy parametrami. Aby ułatwić Ci wybór najlepszego przyrządu przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze odkurzacze z filtrem wodnym Zelmer.

Firma Zelmer od wielu lat dostarcza konsumentom wysokiej jakości sprzęt AGD. Wśród oferowanych produktów znajdują się m.in. miksery, sokowirówki, roboty kuchenne, czy kuchenki mikrofalowe. Szczególne miejsce w portfolio marki zajmują również odkurzacze. Bogata oferta i szeroki wybór wysokiej klasy urządzeń z pewnością zadowoli każdą grupę klientów.

Przed zakupem odpowiedniego przyrządu warto zwrócić uwagę na jego moc. Im jest ona większa, tym lepiej i wydajniej pracuje sprzęt. Duża moc wiąże się również z lepszą siłą ssącą, która pomoże nam szybciej i skuteczniej wyczyścić dywany i tapicerkę z sierści, czy kurzu.

Nie bez znaczenia jest także pojemność zbiornika. Z reguły waha się ona od 1 do 4 litrów. Jeśli nasze mieszkanie jest nieduże i nie mamy wielu powierzchni do sprzątania, najlepiej sprawdzi się pojemność do 2 litrów.

Istotny jest także zasięg pracy urządzenia. Wiąże się on a długością przewodu oraz rury i węża. Miejmy na uwadze, że im będą one dłuższe, tym nasza praca będzie swobodniejsza, a nasze ruchy nie będą skrępowane. Pamiętajmy również o poziomie hałasu. Najlepszy odkurzacz z filtrem wodnym Zelmer w 2020 roku pracuje cicho, nie strasząc innych domowników.

Przed zakupem zwróćmy także uwagę na dodatkowe funkcje produktu. Niektóre odkurzacze wodne posiadają opcję prania dywanów. Co więcej, możemy także nabyć sprzęt wyposażony w dodatkowe filtry, na przykład węglowe lub siatkowe, które jeszcze skuteczniej zatrzymują zanieczyszczenia.

 

 

Odkurzacze z filtrem wodnym Zelmer – Ranking

 

 

Zelmer Aquos 829.0 ST

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Zelmer Aquos 829.0 ST. Jest to odkurzacz umożliwiający usunięcie zanieczyszczeń z dywanów i wykładzin, które wędrują do worka lub pojemnika z wodą. Takie rozwiązanie sprawia, że kurz i roztocza są zwilżane i nie narażają osób uczulonych na reakcje alergiczne. Pojemnik z wodą jest również przydatną opcją w sytuacji, gdy chcemy zebrać rozlany płyn przy pomocy specjalnej ssawki.

Model ten wyposażony jest w niezawodny filtr HEPA. Posiada on również schowek na akcesoria, dzięki któremu są one zawsze pod ręką. Elastyczny i wytrzymały wąż sprawia, że sprzątanie jest komfortowe. W zestawie otrzymamy także turboszczotkę do dywanów, szczotkę parkietową z włosiem naturalnym oraz szczotkę z separatorem drobnych przedmiotów.

Odkurzacz ma moc 1600 W. Jego wymiary to: wysokość – 38,5 cm, szerokość – 37,5 cm i długość – 50,6 cm. Zasięg pracy tego modelu wynosi 9 metrów, co sprawia, że możemy cieszyć się swobodą ruchów podczas sprzątania. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego przyrządu twierdzą, że jest on bardzo skuteczny.

 

 

 

 

Zelmer AQUOS 829.5SK

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć także modelu Zelmer AQUOS 829.5SK. Ten odkurzacz z filtrem wodnym w dobrej cenie skutecznie usunie najmniejsze drobiny bakterii, kurzu, roztoczy, czy pleśni. Jego wbudowany filtr HEPA stanowi skuteczną barierę przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami.

W tym modelu odpady zasysane są do pojemnika z wodą. Powietrze, które wydostaje się na zewnątrz jest nawilżone, dzięki czemu odkurzacz ten sprawdzi się idealnie w domu, w którym mieszkają alergicy i astmatycy.

Urządzenie wyposażone jest także w funkcję zbierania wody, dzięki której szybko posprzątamy rozlany na podłodze płyn, czy błoto. Wystarczy jedynie dobrać odpowiednią ssawkę. Oprócz ssawek, w zestawie z odkurzaczem otrzymamy elastyczny wąż Flexi oraz szczotkę z separatorem drobnych przedmiotów.

Wymiary tego modelu to 38,5 cm x 37,5 cm x 50,6 cm. Moc urządzenia wynosi 1500 W. Opinie użytkowników o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Doceniają oni jego cichą pracę, funkcjonalność oraz solidne wykonanie.

 

 

 

 

Zelmer AQUOS 829.0 SP

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Zelmer AQUOS 829.0 SP. Jest to również produkt z filtrem wodnym, umożliwiającym odkurzanie nie tylko do worka, ale również do specjalnego pojemnika z wodą.

Model ten jest bardzo łatwy w obsłudze i zapewnia cichą pracę. Wyposażony jest w specjalny filtr HEPA, który zatrzymuje większość kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń. Produkt ten posiada także możliwość odkurzania mokrych powierzchni.

Urządzenie posiada funkcjonalny schowek na akcesoria, w którym znajdziemy między innymi szczotkę z separatorem drobnych przedmiotów. Do zestawu dołączono również szczotkę parkietową z włosiem naturalnym oraz turboszczotkę, która znakomicie radzi sobie ze zbieraniem sierści i włosów.

Kompaktowe wymiary sprzętu sprawiają, że nie zajmuje on dużo miejsca. Zbiornik na wodę ma pojemność 4 litrów i można go swobodnie wyjmować. Urządzenie ma bardzo dobre oceny od użytkowników, którzy w swoich recenzjach wspominają również o jego dużej mocy i atrakcyjnej cenie.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status