Najlepszy odkurzacz z filtrem wodnym Karcher

Ostatnio aktualizowane: 30.03.20

 

Jaki odkurzacz z filtrem wodnym Karcher wybrać?

 

Jednym z niezbędnych sprzętów w każdym domu jest dobrej jakości odkurzacz, który pozwoli Ci na szybkie usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń. Jeśli zależy Ci na efektywnym pozbyciu się kurzu i zarazków, polecamy sprzęty z filtrem wodnym. Znajdująca się wewnątrz ciecz skutecznie zapobiega pyleniu pyłków. Wiedz jednak, że zakup takiego modelu nie jest prostą czynnością, Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, jakie cechy powinny mieć najlepsze odkurzacze z filtrem wodny Karcher. Dodatkowo, na końcu artykułu zamieściliśmy dokładne opisy trzech godnych polecenia modeli.

 

 

Karcher jest znaną marką z Niemiec, która zajmuje się produkcją i dystrybucją sprzętów do czyszczenia. Popularność marki wynika z wprowadzenia na międzynarodowy rynek urządzeń, które sprzątają przy użyciu wysokiego ciśnienia. Warto dodać, że modele oferowane przez producenta cechują się dużą trwałością i efektywnością pracy.

Decydując się na zakup takiego sprzętu powinniśmy zwrócić uwagę na jego moc. Im ten parametr jest większy, tym model jest wydajniejszy. Pamiętaj, że im więcej watów ma produkt, tym wolniej się przegrzewa. Oznacza to, że taki model pozwoli na wyczyszczenie większej powierzchni za jednym razem. Równocześnie, duża moc równa się zwiększonym rachunkom za prąd. Z tego powodu, jeśli interesuje Cię najlepszy odkurzacz z filtrem wodnym Karcher w 2020 roku, to radzimy zdecydować się na produkt mający 1600 W. W dużą siłę silnika powinny zainwestować osoby, które posiadają zwierzęta. Bowiem tylko duża siła ssania będzie w stanie uporać się z ich włosami, znajdującymi się na dywanach.

Koniecznie zwróć również uwagę na zasięg pracy interesującej Cię maszyny. Niestety kabel może stanowić poważne ograniczenie i zdecydowanie wydłużyć proces sprzątania. Z tego powodu radzimy zainwestować w urządzenie, którego zasięg pracy jest nie mniejszy niż 6 m. Pozwoli Ci to na spokojne użytkowanie odkurzacza, bez konieczności przerywania pracy i przełączania kabla do innego kontaktu.

Następną istotną kwestią jest poziom hałasu, jaki urządzenie generuje w czasie pracy. Niestety odkurzacze wodne często generują głośniejszy dźwięk od modeli tradycyjnych. Z tego powodu radzimy zainwestowania w możliwie najnowocześniejsze produkty, gdzie powyższy problem został rozwiązany. Dzięki temu nie będziesz przeszkadzać reszcie domowników, sąsiadom, czy czworonogom.

 

 

Odkurzacze z filtrem wodnym Karcher – ranking

 

 

Karcher DS 6.000

 

Jeśli w Twoim domu mieszka alergik, to warto zainwestować w wydajny odkurzacz wodny DS 6.000, marki Karcher. Sprzęt ten pozwoli Ci na szybkie i sprawne usunięcie wirusów, bakterii i roztoczy, które żyją w Twoim dywanie. Jest to możliwie dzięki nowoczesnemu filtrowi HEPA, który pomaga pozbyć się zanieczyszczeń. Dzięki temu, nie tylko Twój dywan, ale i powietrze w pokoju pozbawione jest kurzu, wirusów, pleśni i odchodów roztoczy.

W czasie pracy, prezentowany produkt wsysa brud i przenosi go do pojemnika z wodą. Z kolei, powietrze, które wydostaje się na zewnątrz jest oczyszczone i odpowiednio nawilżone. Co więcej, w czasie pracy dźwięk wydawany przez odkurzacz nie przekracza 66 dB, dzięki czemu nie jest on uciążliwy dla reszty domowników. Moc modelu to 900 W, co pozwala na szybkie i efektywne sprzątanie, nawet dużych powierzchni. Z taką siłą, odkurzacz na pewno upora się z włosami i sierścią zwierząt, które znajdują się na dywanach. Pojemność worka wynosi 1,7 l, zatem nie musisz go opróżniać w czasie sprzątania. Pamiętaj jednak, że po zakończonej czynności powinieneś dokładnie opłukać pojemnik, by nie rozwinęły się w nim bakterie. Długość przewodu to 7,5 m, zaś zasięg pracy modelu wynosi 9,6 m.  Wymiary odkurzacza to: 53,5 cm x 28,9 cm x 34,5 cm, zaś waga to 8,5 kg.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą efektywność pracy maszyny oraz jej funkcjonalność. Co więcej, wiele osób, które cierpi na alergie zdecydowało się na zakup tego sprzętu, gdyż skutecznie usuwa wszelkie zagrożenia.

 

 

 

 

Karcher DS 5.800

 

Model DS 5.800 marki Karcher to bardzo innowacyjny i wydajny odkurzacz, który pomoże Ci pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Dużą zaletą prezentowanego produktu jest filtr wodny, który pozwala na dokładne usunięcie kurzu, bakterii i roztoczy z dywanów. Warto dodać, że powietrze, które zostaje przepuszczone przez maszynę jest oczyszczone i odpowiednio nawilżone. Dzięki temu urządzenie jest odpowiednie dla alergików.

Ten wysokiej jakości odkurzacz z filtrem wodnym Karcher w dobrej cenie cechuje się efektywną pracą, która pozwala na usunięcie zdecydowanej większości pleśni, odchodów roztoczy, drobin kurzu, wirusów oraz bakterii. Jest to możliwie dzięki bardzo nowoczesnemu filtrowi HEPA. Kolejnym atutem sprzętu jest jego tania eksploatacja. Co więcej, w czasie pracy maszyna generuje hałas na poziomie 66 dB. Sprawia to, że hałas nie będzie uciążliwi dla osoby sprzątającej, ani reszty domowników, sąsiadów, czy mieszkających w domu czworonogów. Moc odkurzacza to aż 900 W, co pozwala na szybkie i dokładne sprzątanie nawet dużych powierzchni, bez obaw o przegrzanie się.

Pojemność pojemnika na wodę to 2,2 l. Dzięki tak dużym rozmiarom nie musisz przerywać pracy w celu opóźnienia go. Pamiętaj jednak, że dokładne wyczyszczenie zbiornika po sprzątaniu jest konieczne, w przeciwnym razie może on spleśnieć. Długość przewodu to 6,5 m, zaś całkowity zasięg pracy to 8,6 m. Warto dodać, że urządzenie ma opcję regulacji ssania, co pozwala na manualne dostosowanie sposobu pracy do aktualnych potrzeb. Wymiary maszyny to: 53,2 cm x 28,9 cm x 34,5 cm.

Opinie konsumentów o tym modelu marki Karcher są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą moc i zastosowanie filtra HEPA. Dzięki temu produkt jest przyjazny alergikom.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status