Najlepszy odkurzacz wodny MPM

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki odkurzacz wodny MPM wybrać?

 

Odkurzacz wodny to urządzenie, które idealnie sprawdza się do czyszenia dywanów i podłóg. Jest niezwykle precyzyjne i łatwe w pielęgnacji. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego sprzętu, ale zupełnie nie wiesz, na co się zdecydować, polecamy Twojej uwadze przygotowany przez nas poradnik. Dowiesz się z niego, jakie cechy mają dobrej jakości sprzęty. Poznasz także najlepsze odkurzacze wodne MPM, które zaprezentowaliśmy w zestawieniu. Ranking uwzględnia jedynie godne uwagi modele.

W artykule postanowiliśmy przedstawić Ci produkty marki MPM. Jest to polska firma, która działa na rynku już od ponad 20 lat. Ma więc bogate doświadczenie i wie, czego oczekują konsumenci. W ofercie sklepy poza odkurzaczami wodnymi znajdziemy także m.in. suszarki do włosów, wagi i miksery tej firmy.

Podczas zakupu odkurza wodnego koniecznie sprawdź jego moc. Tylko modele o dużej mocy będą efektywnie i szybko czyścić zabrudzenia. Według konsumentów najlepszy odkurzacz wodny MPM w 2020 roku ma moc ponad 1500 W. Jest ona gwarancją tego, że sprzątanie przebiegnie bardzo szybko i sprawnie. Koniecznie zwróć także uwagę na pojemność zbiornika na zanieczyszczenia. Musi być ona wystarczająco duża, aby uniknąć ciągłego jego opróżniania w czasie pracy, gdy zgromadzi się w niej za dużo zanieczyszczeń.  Odkurzacze marki MPM posiadają zwykle zbiorniki o objętości 1,2 l. Wielkość ta, jak podają użytkownicy, jest wystarczająca.

Ważne są również dodatkowe elementy umieszczone w urządzeniu. Warto sprawdzić, czy wybrany przez nas wariant został wyposażony w filtr. Odkurzacze wodne MPM posiadają filtr HEPA, który skutecznie filtruje wydmuchiwane ze sprzętu powietrze. Dzięki temu jest ono pozbawione bakterii czy wirusów, a podczas pracy nie unosi się kurz. Doceniają to przede wszystkim osoby, które na co dzień walczą z uporczywą alergią. Firma MPM oferuje także dodatkowe szczotki dedykowane do określonych powierzchni. Polecamy zakup modelu posiadającego szczotki zarówno do dywanów, jak i do paneli i parkietu.

 

 

Odkurzacze wodne MPM – ranking

 

 

MPM MOD-21

 

Osoby, które chcą zakupić do swojego domu dobrej jakości, bezworkowy odkurzacz wodny, powinny zapoznać się z przygotowanym przez nas opisem modelu MPM MOD-21. Jak już wspomnieliśmy, sprzęt nie posiada worka, a wszelkie zanieczyszczenia zbierane są do pojemnika. Jego pojemność wynosi 1,2 l. Po skończeniu sprzątania wystarczy jedynie opróżnić zbiornik i przemyć go wodą.

MPM MOD-21 ma moc 2400 W. Długość przewodu wynosi 5,5 m, co zapewnia komfortową pracę. Wymiary produktu to: wysokość – 45 cm, głębokość – 33 cm i szerokość – 32 cm. Prezentowany sprzęt wyposażony jest w filtr HEPA. Jego zadaniem jest filtracja wydmuchiwanego z odkurzacza powietrza. Element ten zatrzymuje wszelkie drobinki kurzu, bakterie oraz wirusy. Jak podaje producent, wydmuchiwane powietrze oczyszczone jest w 99,95%. Urządzenie posiada specjalną szczotkę przeznaczoną do czyszczenia parkietów i paneli. Ma ona miękkie włosie, przez co jest delikatna i nie powoduje zarysowań. W zestawie znajduje się także ssawko-szczotka z przełącznikiem, której można używać do odkurzania dywanów, jak i podłóg drewnianych.

Opinie na temat tego modelu są pochlebne. Konsumenci, którzy zdecydowali się na jego zakup potwierdzają, że sprzęt wykonany jest z wytrzymałych tworzyw, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie nam służył przez długi czas. Użytkownicy podkreślają także, że użytkowanie urządzenia nie jest trudne. Plusem okazała się także oferowana przez producenta 24-miesięczna gwarancja stanowiąca potwierdzenie niezawodności i bardzo niskiej awaryjności sprzętu.

 

 

 

 

MPM MOD-19

 

Jeśli chcesz wyposażyć się w odkurzacz wodny MPM w dobrej cenie, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować, polecamy uważnie przyjrzeć się urządzeniu MPM MOD-19. Jest ono doceniane przez konsumentów za solidne wykonanie oraz to, że skutecznie czyści dywany. Warto dodać, że sprzęt można używać także do czyszczenia podłóg czy tapicerki.  

Prezentowany odkurzacz zamiast worka posiada pojemnik na zanieczyszczenia. Jego pojemność jest równa 1,2 l. Po skończonej pracy wystarczy opróżnić zawartość zbiornika do toalety i przemyć go wodą. To oszczędne rozwiązanie, bowiem nie musisz tracić, ani czasu, ani pieniędzy na zakup dodatkowych worków. Moc urządzenia to 2400 W. Zasięg pracy oscyluje w granicach 9 m. Produkt wyposażony jest w filtr HEPA, który skutecznie usuwa kurz, bakterie, większość wirusów i roztoczy. Doceniają to przede wszystkim osoby, które na co dzień zmagają się z alergią. W zestawie otrzymujemy turboszczotkę przeznaczoną do odkurzania dywanów i wykładzin. Skutecznie usuwa ona nawet głęboko ukryte zabrudzenia, a przy tym jest delikatna dla czyszczonej powierzchni. Odkurzacz posiada tzw. miękkie koła. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasze podłogi nie zostaną porysowane.

W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat prezentowanego produktu. Zdobył on uznanie wśród konsumentów za sprawą swojej dokładnej pracy. Jak podają użytkownicy, odkurzacz dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. System automatycznego zwijania kabla działa płynnie, więc korzystanie ze sprzętu jest wygodne.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status