Najlepszy odkurzacz Thomas

Ostatnio aktualizowane: 30.03.20

 

Jaki odkurzacz Thomas wybrać?

 

Sprzątanie podłóg przy pomocy zwykłej miotły nie należy do najprzyjemniejszych i najefektywniejszych czynności. Dlatego wiele osób nie wyobraża sobie porządków bez wykorzystania odkurzacza. Takie urządzenie pozwala nam zaoszczędzić sporo czasu. Ze względu na różnorodność tego typu produktów, nie wszyscy konsumenci wiedzą, jak znaleźć odpowiedni dla siebie sprzęt. Ułatwieniem zakupu jest nasz poradnik oraz umieszczony na jego końcu ranking trzech modeli Thomas.

 

 

Wybraliśmy markę Thomas, ponieważ to właśnie za sprawą odkurzaczy udało jej się odnieść duży sukces na rynku AGD. Oferowane przez firmę urządzenia wyróżniają się nie tylko innowacyjnością, ale również niepowtarzalnym designem. Produkty Thomas spełniają wszystkie najważniejsze standardy i wymagania w zakresie oszczędności energii, jakości wykonania, a także ekologii.

Dostępne na rynku odkurzacze dzielimy na modele workowe i bezworkowe. Te pierwsze są bardzo tanie, a do tego wyróżniają się niezwykle łatwą obsługą. Niemniej w ich przypadku należy pamiętać o regularnej wymianie worka, w którym gromadzą się zanieczyszczenia. Poza tym takie sprzęty nie zawsze eliminują tak skutecznie roztoczy, drobinek kurzu czy innych alergenów krążących w powietrzu. Dlatego wiele osób decyduje się na zakup urządzenia bezworkowego, najczęściej wyposażonego w filtr wodny. Zasysane przez taki odkurzacz zanieczyszczenia trafiają do specjalnego zbiornika, gdzie są przechwytywane i oddzielane od powietrza. Modele z filtrem wodnym działają skuteczniej i neutralizują większość alergenów.

To, jaki jest najlepszy odkurzacz Thomas w 2020 roku, w dużej mierze zależy od jego mocy. Im większa ona będzie, tym efektywniejszy okaże się wybrany sprzęt. Polecamy zakup sprzętu o mocy wynoszącej minimum 1500 W. Będzie on wówczas dobrze się sprawdzać zarówno na twardych podłogach i panelach, jak również na chodnikach oraz dywanach z gęstym włosiem.

Aby odkurzanie nie było nieprzyjemnym obowiązkiem, sprawdźmy głośność pracy urządzenia oraz długość przewodu zasilającego (lub czas ładowania akumulatora w przypadku zakupu modelu bezprzewodowego). To głównie te cechy decydują o komforcie użytkowania. Jeśli nie chcemy, by odkurzacz podczas pracy zakłócał spokój pozostałych domowników, jego poziom hałasu nie powinien przekraczać 80 dB. Minimalna długość kabla to ok. 1,5 m. Jeżeli będzie on bardzo długi, wówczas nie będziemy musieli przepinać sprzętu do gniazdka w innym pokoju podczas sprzątania całego domu. Zbyt krótki przewód często ogranicza swobodę ruchów, a to z kolei zniechęca do użytkowania urządzenia.

 

 

Odkurzacze Thomas – ranking

 

 

Thomas Aqua+ Pet&Family

 

Thomas Aqua+ Pet&Family to odkurzacz bezworkowy, który wyposażono w filtr wodny. Ponieważ skutecznie eliminuje on roztocza, pyłki i drobinki kurzu, jest on w szczególności polecany do domów zamieszkiwanych przez alergików. Prezentowany model ma moc 1700 W i przewód o długości 8 m, co przekłada się na 11 m zasięg pracy.

Z pomocą odkurzacza szybko można pozbyć się nie tylko krążących w powietrzu alergenów, ale i zalegającej sierści zwierząt. Za sprawą innowacyjnej technologii AQUA, urządzenie doskonale radzi sobie również z usuwaniem plam z dywanów czy tapicerki. Wymiary produktu to: 49 cm x 31,8 cm x 30,4 cm. Waży on 8,2 kg.

Konsumenci chwalą opisany wyżej sprzęt za łatwość przenoszenia oraz możliwość dokładnego sprzątania domu. Ten odkurzacz Thomas w dobrej cenie ma pojemny zbiornik na wodę (1,8 l) i cicho pracuje, więc nie przeszkadza pozostałym domownikom.

 

 

 

 

Thomas Aqua+ Multiclean X10 Parquet 

 

Prezentujemy sprzęt Thomas Aqua+ Multiclean X10 Parquet, którego moc wynosi 1700 W. To model piorący pozwalający zarówno na odkurzanie na sucho, jak i czyszczenie na mokro tapicerki czy dywanów. Odkurzacz został wyposażony w filtr wodny, za sprawą którego bakterie, pyłki i inne alergeny są w 100% wiązane w wodzie i nie przedostają się z powrotem do wydmuchiwanego powietrza.

Wymiary urządzenia to: 31,8 cm x 30,6 cm x 48,6 cm. Produkt waży 8,3 kg. Pojemność wbudowanego zbiornika na wodę wynosi 6 l, więc w czasie sprzątania zwykle nie trzeba go uzupełniać. Producent dołączył do zestawu: nasadkę z mikrofibry, z włosiem, końcówkę szczelinową, podłogową oraz specjalną końcówkę do tapicerki.

Jak twierdzą konsumenci, odkurzacz pracuje wyjątkowo cicho (poniżej 80 dB) i niezawodnie. Przewód zasilający o długości 8 m daje 11 metrowy zasięg pracy. To sprawia, że nie trzeba przepinać sprzętu do gniazdek w innych pokojach chcąc odkurzyć cały dom.

 

 

 

 

Thomas Aqua+ Allergy&Family 

 

Model Thomas Aqua+ Allergy&Family pozwala na czyszczenie podłóg na mokro. Jest on w szczególności polecany do domów zamieszkiwanych przez alergików i małe dzieci. Odkurzacz wyposażono w innowacyjny filtr wodny, który w 100% wiąże w wodzie wszelkie bakterie, roztocza i inne alergeny.

Cechą wyróżniającą produkt jest unikatowy design. Połączenie różowego, szarego i białego koloru sprawia, że sprzęt prezentuje się wyjątkowo nowocześnie. Wymiary urządzenia to: 48,6 cm x 31,8 cm x 30,6 cm. Powyższy model waży 8,2 kg. Dzięki dużym kółkom w podstawie łatwo przenosi się go w inne miejsce.

Mówi się, że najlepsze odkurzacze Thomas są funkcjonalne i praktyczne. Tak można opisać również produkt Aqua+ Allergy&Family. W zestawie znajduje się kilka różnych końcówek ułatwiających dotarcie do wszystkich zakamarków. Ponieważ sprzęt ma przewód zasilający o długości 8 m, konsumenci nie uskarżają się na ograniczenie swobody ruchów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status