Najlepszy odkurzacz samojezdny Samsung

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki odkurzacz samojezdny Samsung wybrać?

 

Odkurzacz samojezdny, nazywany też automatycznym, to idealny sprzęt dla osób uważających odkurzanie za najbardziej nieprzyjemny obowiązek domowy. Takie urządzenie pozwala szybko pozbyć się zalegających na podłodze zanieczyszczeń bez żadnego wysiłku. Jak znaleźć odpowiedni dla siebie produkt? Tego dowiesz się po przeczytaniu poniższego poradnika. Aby dodatkowo ułatwić Ci zakup dodaliśmy do niego ranking trzech odkurzaczy samojezdnych Samsung.

Marka Samsung to jeden z najbardziej popularnych producentów RTV i AGD. Dostępne w ofercie firmy urządzenia można znaleźć niemal w każdym domu. Sprzęty, takie jak lodówki, pralki czy zmywarki, znacząco ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Produkowane od niedawna przez Samsung odkurzacze samojezdne również mogą okazać się bardzo przydatne, co wynika z łatwości ich obsługi oraz skuteczności działania.

Urządzenia samojezdne są coraz chętniej wybierane przez konsumentów. Wpływ na to ma wiele czynników. Większość z nas nie ma czasu, ani sił na sprzątanie, zwłaszcza po całym dniu pracy. Odkurzacz automatyczny porusza się samodzielnie, dlatego może działać nawet podczas naszej nieobecności w domu.

Jeżeli chcemy znaleźć najlepszy odkurzacz samojezdny Samsung w 2020 roku, powinniśmy przyjrzeć się kilku istotnym kwestiom. Do nich należy m.in. pojemność zbiornika na kurz. Powinna być ona jak największa, aby uniknąć konieczności zbyt częstego wyrzucania zebranych z podłogi zanieczyszczeń.

Żeby wybrany sprzęt był wytrzymały i nie zniszczył się zbyt szybko musi być wyposażony w specjalne sensory. Ich obecność sprawia, że odkurzacz nie uderza o ściany i meble. Bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia mają dodatkowo czujniki ostrzegające przed schodami, co zapobiega upadkom z dużej wysokości.

Najlepsze odkurzacze samojezdne Samsung samodzielnie wracają do stacji dokującej, kiedy akumulator jest bliski rozładowania. To powoduje, że nie musimy pamiętać o sprawdzeniu stanu naładowania baterii zasilającej urządzenie.

Jeśli nie chcemy, aby po dłuższym czasie użytkowania sprzęt zaczął przeszkadzać domownikom zwróćmy uwagę na poziom emitowanego hałasu. Nie powinien on przekraczać 80 dB. To bardzo istotne, gdyż odkurzacz samojezdny może pracować nie tylko w dzień, ale też w nocy. Jeżeli będzie on bardzo głośny może zakłócać sen, w efekcie czego szybko zniechęcimy się do korzystania z urządzenia.

 

 

Odkurzacze samojezdne Samsung – ranking

 

 

Samsung Powerbot VR20K9000UB 

 

Samsung Powerbot VR20K9000UB to odkurzacz samojezdny o mocy 70 W. Wyposażono go w 0,7 l pojemnik na zanieczyszczenia. Sprzęt jest zasilany akumulatorem zapewniającym do 60 minut ciągłej pracy. Czas jego pełnego ładowania wynosi 4 godziny.

Urządzenie ma mocny silnik gwarantujący efektywne działanie. Produkt pozwala pozbyć się zanieczyszczeń nie tylko z podłóg twardych, ale również z dywanów. Co więcej, specjalny czujnik FullView Sensor potrafi zlokalizować nawet niewielkie i wąskie przeszkody znajdujące się przed sprzętem.

Z opinii konsumentów wynika, że jest to odkurzacz samojezdny Samsung w dobrej cenie. Wspomniany model ma kompaktowe wymiary (13,5 cm x 37,8 cm) i sprawdza się nawet w niewielkim mieszkaniu. Ponieważ urządzenie nie emituje dużego hałasu (od 76 dB do 80 dB), na pewno nie będzie zakłócało spokoju domowników.

 

 

 

 

Samsung Powerbot VR20J9040WG 

 

Sprzęt Samsung Powerbot VR20J9040WG ma moc 80 W i 0,7 l zbiornik na zanieczyszczenia. Odkurzacz wyposażono w kilka czujników zwiększających skuteczność działania. Do nich należy m.in. sensor antykolizyjny i uskoku podłoża. Prezentowany model automatycznie wraca do bazy, kiedy akumulator jest bliski rozładowania.

Dużym atutem urządzenia jest to, że możemy nim sterować przy pomocy smartfona. Wystarczy pobrać i zainstalować specjalną aplikację, aby ustalić dokładne godziny sprzątania. Poziom hałasu generowanego przed produkt nie przekracza 76 dB. Z kolei czas pełnego ładowania akumulatora to ok. 2,5 godziny.

Opublikowane w Internecie opinie dowodzą, że model Samsung Powerbot VR20J9040WG jest godny uwagi. Sprzęt działa efektywnie, nawet gdy pojemnik na kurz jest już pełny. Pozwala na to zastosowanie specjalnej technologii Cyclone Force. Poza tym urządzenie ma 3 tryby sprzątania: miejscowy, manualny i automatyczny. Możemy więc samodzielnie decydować o tym, w jaki sposób odkurzacz będzie pracować.

 

 

 

 

Samsung Powerbot Star Wars VR10M703PW9/GE 

 

Przedstawiamy model Samsung Powerbot Star Wars VR10M703PW9/GE, którego moc wynosi 80 W. Wbudowany akumulator pozwala na 60 minut pracy. Jego ładowanie trwa 4 godziny. Na uwagę zasługuje wyjątkowo oryginalny design produktu. Sprzęt swoim wyglądem przypomina Dartha Vadera, czyli jednego z bohaterów serii filmów „Star Wars”.

Ponieważ odkurzacz emituje hałas na poziomie 72 dB, na pewno nie będzie przeszkadzać domownikom. Ze względu na obecność odpowiednich sensorów, produkt wykrywa przeszkody pojawiające się na jego drodze i bezpiecznie je omija. Urządzenie ma wymiary: 34 cm x 9,7 cm x 34,8 cm. W zestawie znajduje się stacja dokująca, do której opisywany model samodzielnie wraca, kiedy akumulator wymaga ponownego naładowania.

Do najważniejszych zalet modelu Samsung Powerbot Star Wars VR10M703PW9/GE należy zaliczyć: dokładne czyszczenie różnych powierzchni, możliwość sterowania przy pomocy smartfona i wysoką moc ssącą. Konsumenci chwalą odkurzacz również za możliwość wyboru jednego spośród 4 dostępnych trybów sprzątania (automatycznego, manualnego, miejscowego i powtarzania).

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status