Najlepszy odkurzacz samojezdny Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 21.01.20

 

Jaki odkurzacz samojezdny Electrolux wybrać?

 

Jeśli chcesz oszczędzić czas zakup odkurzacza samojezdnego to bardzo dobre rozwiązanie. Tego typu sprzęt pozwoli skutecznie posprzątać podłogę w całym domu, a my w tym czasie będziemy mogli zająć się czymś przyjemnym. W związku z rosnącą popularnością robotów do sprzątania ich wybór jest ogromny, co utrudnia podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu. Jeśli i Ty nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować, polecamy Ci ten artykuł. Wskazane zostały w nim najważniejsze cechy, które powinien posiadać najlepszy odkurzacz samojezdny Electrolux w 2020 roku.

 

 

Wielu czytelników zastanawia się pewnie, dlaczego postanowiliśmy skupić się w tym poradniku na urządzeniach marki Electrolux. Odpowiedź na to pytanie jest prosta – wspomniana firma cieszy się popularnością wśród konsumentów i jest uznawana za lidera w dziedzinie produkcji sprzętów do użytku domowego.

Jeśli zdecydujesz się na zakup odkurzacza samojezdnego musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim pojemność zbiornika. Preferowana wielkość pojemnika to około 0,5 l. Ważnym aspektem jest także czas ładowania i pracy. Jak wiemy, sprzęty tego typu zasilane są akumulatorowo, co oznacza, że aby z nich skorzystać musimy najpierw naładować baterie. Zwykle ładowanie zajmuje ok. 3 h i wystarcza do godziny pracy. Bardziej nowoczesne i droższe modele mogą działać nawet przez 2 godziny.

Najlepsze odkurzacze samojezdne Electrolux są łatwe w obsłudze. Wieloma oferowanymi przez firmę Electrolux urządzeniami można sterować z poziomu swojego telefonu. Po pobraniu darmowej aplikacji możliwe jest uruchomienie sprzętu z dowolnego miejsca.

Ważną kwestią jest także jakość wykonania obudowy. Jeśli będzie ona zrobiona z niskiej jakości materiałów możemy być pewni, że odkurzacz szybko się zniszczy, a znajdujący się w środku mechanizm nie będzie odpowiednio chroniony. Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie w modelu technologii polegającej na tym, że sprzęt, dzięki wbudowanym czujnikom, potrafi omijać przeszkody. Dobrze jeśli wybrany przez nas produkt ma filtr np. Hepa. Jest to szczególnie ważne dla osób, które borykają się z alergią.

 

 

Odkurzacze samojezdne Electrolux – ranking

 

 

iRobot Roomba 980 

 

Według wielu konsumentów niezawodnym odkurzaczem samojezdnym jest iRobot Roomba 980. Jest to stosunkowo drogi model – trzeba za niego zapłacić prawie 4 tysiące złotych. Mimo to spora grupa użytkowników decyduje się na jego zakup i uważa, że jest to bardzo dobra inwestycja.

Produkt ten wyposażony jest w zbiornik na kurz o pojemności 0,6 l. Poziom generowanego hałasu wynosi 58 dB, co w porównaniu ze standardowym odkurzaczem jest i zadowalającym wynikiem. Czas ładowania modelu wynosi 180 minut, zaś czas działania to 120 minut. Do zestawu dołączony jest filtr Hepa, który ogranicza rozprzestrzenianie się kurzu i drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu wydajnego silnika prezentowany odkurzacz skutecznie usuwa zabrudzenia nie tylko z paneli, ale także dywanów czy wykładzin.

Jednym z najbardziej docenianych przez konsumentów udogodnień jest możliwość obsługiwania robota za pomocą urządzenia mobilnego. Po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji możemy włączać odkurzacz z dowolnego miejsca, co pozwoli rozpocząć sprzątanie np. godzinę przed powrotem z pracy.

 

 

 

 

iRobot Roomba 886

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez iRobot Roomba 886. Produkt waży zaledwie 3,8 kg, dzięki czemu jego przenoszenie nie stanowi problemu. Wysokość modelu wynosi 9,2 cm, zaś średnica jest równa ok. 35 cm. Z uwagi na kompaktowe wymiary przechowywanie robota jest proste. Poleca się go także do mieszkań o małym metrażu. Czas pracy to około 120 minut.

Konsumenci twierdzą, że iRobot Roomba 886 jest bardzo efektywny. Dużą wydajność zapewnia technologią AeroForce Perfomance Cleaning System i specjalne szczotki, które radzą sobie z usuwaniem nawet drobnych, mało widocznych zabrudzeń. Zaletą odkurzacza jest jego prosta obsługa – wystarczy wcisnąć przycisk CLEAN, aby uruchomić urządzenie.

W sprzęcie zastosowano technologię iAdapt, która sprawia, że ten umiejętnie omija wszystkie przeszkody. W efekcie nie musimy obawiać się o to, że robot uszkodzi się, a my będziemy musieli oddać go do naprawy albo kupić nowy model. Stąd też opinie na temat iRobot Roomba 886 są bardzo pozytywne.

 

 

 

 

iRobot Roomba 616 

 

Jeśli interesuje Cię odkurzacz samojezdny Electrolux w dobrej cenie dobrze trafiłeś. Przedstawiamy iRobot Roomba 616, czyli jeden z najtańszych, dostępnych na rynku modeli. W tym miejscu warto podkreślić, że jakość wykonania produktu oceniana jest przez konsumentów pozytywnie – użyte do produkcji materiały są odporne na uszkodzenia, a obudowa nie rysuje się zbyt szybko.

Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,4 l. Poziom generowanego hałasu oscyluje w granicach od 50 dB do 65 dB. Czas pracy wynosi 60 minut. Sprzęt został wyposażony w czujnik antykolizyjny, który skutecznie zapobiega uderzaniu odkurzacza o meble i inne, znajdujące się na podłodze elementy. Na uwagę zasługuje technologia AeroVac, którą docenili posiadacze czworonogów. Dzięki niej urządzenie dobrze sobie radzi z usuwaniem sierści.

Pozytywne opinie konsumentów na temat iRobot Roomba 616 sprawiają, że model ten jest chętnie kupowany przez użytkowników. Zaletami odkurzacza są przede wszystkim solidne wykonanie i łatwa obsługa.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status