ᐅ Dobre odkurzacze samochodowe Karcher – Ranking i opinie 

Najlepszy odkurzacz samochodowy Karcher

Ostatnio aktualizowane: 06.12.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odkurzacz samochodowy Karcher wybrać?

 

Chcąc kupić dobrej jakości odkurzacz samochodowy, musimy zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, ale także moc czy długość przewodu zasilającego. Jeśli marzy Ci się takie urządzenie, ale masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji, przeczytaj poniższy poradnik. Umieszczony na jego końcu ranking z trzema propozycjami marki Karcher z pewnością ułatwi Ci zakup.

 

 

Karcher to marka, która jest kojarzona głównie z urządzeniami wysokociśnieniowymi czy zamiatarkami. Warto jednak pamiętać, że w jej ofercie znajdują się także sprzęty przeznaczone do użytku domowego, takie jak różnego rodzaju odkurzacze czy mopy parowe. Wyróżnia je nie tylko praktyczność, ale i zastosowanie szeregu innowacyjnych rozwiązań ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Tradycyjne odkurzacze samochodowe zwykle są bardzo lekkie i łatwe w przenoszeniu. Choć ich atutem jest mobilność, to jednak mogą one nie działać na tyle efektywnie, by móc szybko pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń z auta. Dlatego możemy zdecydować się na zakup większego sprzętu, który posłuży nam również do sprzątania mieszkania. Choć będzie on miał nieco większe gabaryty, to jednak zwykle okaże się on o wiele bardziej skuteczny i praktyczny. Z tego względu najlepszy odkurzacz samochodowy Karcher w 2019 roku powinien mieć przede wszystkim dużą moc (minimum 400 W) i pojemny zbiornik na zanieczyszczenia. Im większy on będzie, tym rzadziej będziemy go opróżniać.

Dobrze jest znaleźć takie urządzenie, które do zestawu będzie miało dołączony komplet wymiennych końcówek zwiększających jego funkcjonalność. Przydać się może np. ssawka szczelinowa ułatwiająca dotarcie do wszystkich zakamarków, głównie przestrzeni między siedzeniami. Aby odkurzacz nie ograniczał nam swobody ruchów, wybierzmy model z długim przewodem zasilającym. Przeciętnie mierzy on ok. 5 m, choć w sklepach można z powodzeniem znaleźć również sprzęty z dłuższym kablem, nawet do 10 m.

Ostatnie istotne kwestie to wymiary i waga. Sprzęt do odkurzania nie może być za ciężki ani zbyt duży, gdyż manewrowanie nim nie tylko w aucie, ale i w domu będzie wówczas utrudnione. Z tego powodu najlepsze odkurzacze samochodowe Karcher nie powinny ważyć więcej niż 10 kg. Inaczej problem pojawi się już podczas przenoszenia urządzenia do pojazdu, a to skutecznie zniechęci do regularnego sprzątania w nim.

 

 

Odkurzacze samochodowe Karcher – ranking

 

 

Karcher Mv 6 P Premium Eu III 

 

Przedstawiamy model Karcher Mv 6 P Premium Eu III, czyli odkurzacz przeznaczony do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro. Co więcej, można go wykorzystać nie tylko do sprzątania w aucie, ale i w domu, warsztacie czy innych miejscach. Moc znamionowa sprzętu wynosi 3000 W, a pojemność zbiornika to 30 l.

Odkurzacz wymaga podłączenia do prądu, jednak nie utrudnia to dokładnego wysprzątania powierzchni. Wpływ na to ma przede wszystkim przewód zasilający o długości 6 m. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą natomiast: 41,8 cm x 38,2 cm x 69,4 cm, waży ono 9,48 kg. Jego przenoszenie ułatwia specjalnie wyprofilowany uchwyt, a także cztery kółka umieszczone w podstawie.

Konsumenci docenili prezentowany sprzęt m.in. za funkcjonalność i innowacyjność. Wykorzystuje on wiele nowoczesnych rozwiązań, takich jak funkcja wydmuchu, spust wody czy wysuwana kaseta z filtrem. Wiele osób zauważyło, że w zestawie znajduje się kilka różnych końcówek ułatwiających dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

 

 

 

 

Karcher WD5 1.348-191.0 

 

Pod nazwą Karcher WD5 1.348-191.0 skrywa się praktyczny odkurzacz, który można wykorzystać na kilka sposobów. Pozwala on dokładnie posprzątać samochód, mieszkanie, a nawet garaż czy inne pomieszczenia. Powyższy model ma silnik o mocy 1100 W i zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 25 l.

Urządzenie umożliwia swobodną regulację mocy, dzięki czemu jego działanie można dostosować do swoich preferencji. Ponieważ długość przewodu zasilającego wynosi 5 m, sprzęt zapewnia komfortowe i bezproblemowe sprzątanie. Wymiary odkurzacza to: 41,8 cm x 38,2 cm x 65,2 cm, waży on 8,24 kg.

Z opinii konsumentów wynika, że podstawowym atutem modelu WD5 1.348-191.0 jest efektywne działanie. Może on pracować na sucho i mokro, a dołączone do kompletu wymienne końcówki pozwalają dotrzeć do wszystkich zakamarków. Ten odkurzacz do samochodu Karcher w dobrej cenie ma łatwą do wysunięcia kasetę z filtrem, co pozytywnie wpływa na wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Karcher SC 3

 

Karcher SC 3 to urządzenie sprzątające o mocy 1900 W, które sprawdzi się nie tylko jako odkurzacz, ale też parownica i myjka. Wpływ na to ma dołączony przez producenta komplet wymiennych końcówek i ściereczek. Wymiary sprzętu wynoszą: 36 cm x 23,6 cm x 25,3 cm, a długość przewodu zasilającego to 4 m.

Cechą wyróżniającą powyższy sprzęt jest łatwość przenoszenia. Bez wyposażenia waży on nieco ponad 3 kg, a do tego w jego podstawie znajdują się dwa dużych rozmiarów kółka. To sprawia, że urządzenie jest bardziej mobilne. Poza tym doskonale sprawdza się ono do czyszczenia wszystkich wodoodpornych powierzchni, szyb, płytek oraz podłóg.

Publikowane w Internecie opinie na temat opisanego wyżej modelu są pozytywne. Konsumenci chwalą go za funkcjonalność i kompaktowe wymiary. Wiele osób zauważyło też, że sprzęt jako parownica eliminuje niemal wszystkie bakterie i inne drobnoustroje, dlatego jest on idealny dla alergików.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status