Najlepszy odkurzacz samochodowy Black&Decker

Ostatnio aktualizowane: 08.04.20

 

Jaki odkurzacz samochodowy Black&Decker wybrać?

 

Jeśli posiadamy zwierzęta, z którymi podróżujemy, to utrzymanie czystości w samochodach jest dość trudne. Musimy się liczyć z dużą ilością sierści na naszych fotelach. Niestety ich usunięcie jest dość ciężkie. Jeśli przedstawiony problem jest Ci dobrze znany, warto zainwestować w odkurzacz samochodowy. Te niewielkie maszyny, bez trudu poradzą sobie z sierścią czy rozsypanymi resztkami jedzenia, a także pomogą odświeżyć wygląd tapicerki. Aby ułatwić Ci wybór najlepszego produktu na rynku, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Na jego końcu umieściliśmy trzy najlepsze odkurzacze samochodowe Black&Decker.

 

 

Amerykańska firma Black&Decker przez ponad 100 lat swojej działalności stała się jednym z czołowych producentów sprzętów, które są niezbędne w domowych remontach. Sławę przyniosło jej wprowadzenie na rynek akumulatorowej wiertarki oraz nożyc do żywopłotów. Wielu profesjonalnych lub amatorskich majsterkowiczów decyduje się na zakup produktów tej marki, gdyż cechują się dużą trwałością i niezawodnością.

Przy zakupie odkurzacza samochodowego warto zastanowić się, jak powinien być on zasilany. Wyróżniamy dwa typy zasilania: za pośrednictwem gniazdka samochodowego lub akumulatorowe. Urządzenia przewodowe mają dużo większą moc, jednak manewrowanie nimi jest ograniczone długością kabla. Z tego powodu dotarcie do niektórych miejsc, jak na przykład bagażnik samochodu, może być problematyczne. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego modelu warto przyjrzeć się bliżej długości kabla w urządzeniu. Drugim typem są urządzenia zasilane akumulatorowo. Wbudowany akumulator w tych bezprzewodowych sprzętach wymaga ładowania co jakiś czas. Zdecydowanie prościej nawiguje się takimi modelami. Co więcej mogą one dotrzeć do różnych, trudno dostępnych miejsc. Wadą takich sprzętów jest ograniczony czas pracy.

Warto również przyjrzeć się jakości wykonania obudowy. Ważne jest, aby była ona odporna na przypadkowe obicia. Co więcej, kluczowy jest również ergonomiczny kształt, która sprawia, że trzymanie urządzenia w dłoni jest wygodniejsze.

Kolejną kwestią jest moc urządzenia. Naturalnie, im jest ona większa, tym większa jest wydajność sprzętu. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli moc odkurzacza będzie przekraczać moc gniazdka, może dojść do zwarcia, a nawet uszkodzenia instalacji pojazdu.

 

 

Odkurzacze samochodowe Black&Decker – Ranking

 

 

Black&Decker Flexi PD1200V-XK

 

Model Flexi PD1200V-XK to najlepszy odkurzacz samochodowy Black&Decer w 2020 roku zasilany za pośrednictwem gniazdka samochodowego. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom może on być przewożony w bagażniku pojazdu, bez zabierania cennego miejsca.

Dużą zaletą modelu jest specjalny, wysokiej jakości wąż, który zdecydowanie ułatwia pracę. Ze względu na jego ponadprzeciętną długość, odkurzanie pod fotelami samochodowymi jest znacznie prostsze. Kolejnym udogodnieniem jest specjalna końcówka szczelinowa, która ułatwia usuwanie kurzu i zabrudzeń, w tym sierści zwierząt, z ciasnych przestrzeni.

O elegancki wygląd tapicerki zadba specjalna końcówka zakończona miękką szczotką. Prezentowany produkt jest kompatybilny z gniazdkami samochodowymi, których napięcie wynosi 12 V.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników zdecydowało się na zakup modelu ze względu na transparentny pojemnik na kurz. Dzięki temu zawsze wiesz, kiedy należy go opróżnić. Co więcej, sprzęt ten posiada specjalne okienko, za pośrednictwem którego możesz wysypać zgromadzone zabrudzenia do kosza na śmieci.

 

 

 

 

Black&Decker DV9610N

 

Urządzenie typu DV9610N to bardzo wydajny odkurzacz samochodowy w dobrej cenie. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty sprawdza się zarówno w domu, jak i w samochodzie. Model ten może posłużyć do sprzątania sierści zwierząt, kurzu, a także rozsypanych, suchych produktów. Sprzęt ten polecany jest szczególnie alergikom, bowiem podczas pracy odkurzacz zatrzymuje szkodliwe alergeny na filtrze, a wypuszcza czyste powietrze.

Zaletą modelu jest specjalna, obrotowa turboszczotka, która zasilana jest siłą ssania urządzenia. Jej moc jest na tyle duża, że pracuje nawet przy przyłożeniu do dywanu. Jest ona szczególnie polecana tym osobom, które podróżują w swoim samochodzie ze zwierzętami.

Prezentowany model, pozwoli Ci dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc w samochodzie. Z powodu braku kabla, manewrowanie sprzętem jest bardzo proste.

Duża zaletą modelu jest jego solidna konstrukcja. Obudowa odkurzacza jest odporna na uderzenia, stłuczenia i upadki. Opinie o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło jego wydajną pracę oraz dużą moc ssania.

 

 

 

 

Black&Decker PV1420L

 

Black&Decker PV1420L to jeden z najczęściej wybieranych modeli odkurzaczy samochodowych na rynku. Od kiedy pojawił się on na rynku, zyskał grono wiernych fanów. Cechuje się on dużą funkcjonalnością, ale również podręcznością. Zaletą tego modelu są specjalne, dodatkowe szczotki, które zostały umieszczone na rurze ssącej. Dzięki temu ich zmienianie w czasie pracy jest bardzo proste.

Kolejną cechą maszyny, która jest warta nadmienienia są jej małe rozmiary. Z tego powodu, po skończonej pracy urządzenie może być przechowywane w bagażniku samochodu, gdzie nie będzie zabierać cennego miejsca. Model ten wyposażony jest w specjalną, obrotową turboszczotkę. Działa ona dzięki wysokiej mocy ssania urządzenia. Efekty jej pracy docenią zwłaszcza właściciele zwierząt, bowiem ta nasadka idealnie usuwa sierść z tapicerek.

Prezentowany produkt posiada specjalny pojemnik, w którym zbierają się zabrudzenia. Aby go opróżnić wystarczy lekko uchylić znajdujący się w nim otwór. Dzięki temu, unikniesz zabrudzenia swoich dłoni.

Wiele opinii o tym sprzęcie jest bardzo pozytywna. Konsumenci wybierają odkurzacze marki Black&Decker, gdyż cechują się one dużą niezawodnością. Co więcej, są one również przyjazne alergikom.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status