Najlepszy odkurzacz samochodowy bezprzewodowy

Ostatnio aktualizowane: 27.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Bezprzewodowy odkurzacz samochodowy pozwoli w łatwy sposób zadbać o czystość w Twoim aucie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego produktu, ale nie masz czasu na to, aby przyjrzeć się wszystkim, oferowanym przez producentów modelom, zachęcamy do przeczytania przygotowanego przez nas artykułu. Znajdziesz w nim ranking, który składa się z opisów najczęściej polecanych przez konsumentów modeli. Według Internautów najlepszym, bezprzewodowym odkurzaczem samochodowym jest Philips Minivac FC6152/01. Urządzenie ma kompaktowe wymiary i niewiele waży, dzięki czemu jego użytkowanie jest wygodne. Produkt wyposażono w stosunkowo duży zbiornik na kurz, dzięki czemu nie musisz zbyt często opróżniać pojemnika. Model ma dobrze opracowany system filtracji. W efekcie z urządzenia nie wydostaje się kurz, który mógłby stanowić problem szczególnie dla osób borykających się z alergią. Na drugim miejscu w naszym rankingu uplasował się bezprzewodowy odkurzacz samochodowy Sencor SVC 190 B. Sprzęt można kupić w przystępnej cenie. Produkt umożliwia odkurzanie zarówno suchych, jak i mokrych powierzchni.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odkurzacz samochodowy bezprzewodowy wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Utrzymanie samochodu w czystości jest szczególnie trudne podczas deszczu czy śniegu, gdy na naszych butach wnosimy do samochodu dużo brudu. Niestety zabrudzeń nie jesteśmy w stanie usunąć przy pomocy zmiotki i szufelki. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy inwestycja w odkurzacz samochodowy. Aby pomóc Ci wybrać najlepszy model na rynku, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim informacje, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze odkurzacze samochodowe bezprzewodowe.

Aby wybrać właściwy sprzęt trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Ze względu na brak kabla, modele bezprzewodowe są bardziej poręczne, łatwiej się nimi manewruje. Co więcej, pozwalają one na pozbycie się kurzu i resztek piasku z trudnodostępnych miejsc, na przykład pod siedzeniami. Wiele osób decyduje się na zakup właśnie takiego rodzaju produktów, gdyż ich użytkowanie jest znacznie prostsze i przyjemniejsze. Jeśli planujesz zakupić taki model, pamiętaj, że niezbędne jest jego regularne ładowanie.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś sprawdzić przed zakupem, jest jakość wykonania modelu. Wiele osób przewozi swój odkurzacz w bagażniku, dlatego powinien być on odporny na obicia i delikatne uderzenia. Odradzamy zakup modeli wykonanych z taniego plastiku. Wiele z nich szybko się przegrzewa.

Naturalnie istotnym elementem sprzętu jest jego moc. Wybierając najlepsze urządzenie warto kierować się zasadą, że im jest ona większa, tym bardziej wydajny będzie nasz odkurzacz.

Istotnym elementem każdego modelu są wymienne końcówki, które pozwolą Ci się uporać z różnymi rodzajami zabrudzeń. Szczególnie polecane są turboszczotki, które umożliwiają pozbycie się sierści zwierząt znajdującej się na tapicerce.

Ważną cechą odkurzaczy samochodowych jest ich waga. Ponieważ w czasie pracy urządzenie będzie trzymane w dłoniach, warto zadbać o to by nie było ono zbyt ciężkie. Duża waga modelu może utrudnić nam manewrowanie nim.

 

 

Odkurzacze samochodowe bezprzewodowy – Ranking

 

 

Philips Minivac FC6152/01

 

Model Philips Minivac FC6152/01 to najlepszy odkurzacz samochodowy bezprzewodowy w 2021 roku. Cechuje się on eleganckim, czarnym designem oraz małymi gabarytami. Dzięki temu będziesz mógł przechowywać ten model w swoim bagażniku.

Prezentowany produkt pomoże Ci usunąć widoczny kurz i brud z siedzeń oraz innych, trudno dostępnych miejsc, gdyż za sprawą braku kabla, nasze ruchy nie są krępowane. Co więcej, sprzęt ten posiada aż 2-stopniowy system filtracji, co pomaga zatrzymać różne alergeny. Dzięki temu powietrze w samochodzie będzie bardziej przyjazne dla alergików.

Ciekawym udogodnieniem jest wysokiej klasy bateria Ni-Mh, która gwarantuje wydajną pracę. Jej zaletą jest duża wydajność. Kolejnym powodem, dla którego tak wiele osób zdecydowało się na zakup tego modelu jest znajdujący się w nim pojemnik, który łatwo opróżnić z kurzu. Wystarczy lekko uchylić znajdujące się w nim okienko. Takie rozwiązanie jest niezwykle higieniczne, bowiem nasze dłonie nie muszą dotykać znajdującego się wewnątrz brudu.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników zachwala znajdujące się w zestawie szczotki, które pomogą Ci usunąć nawet sierść zwierząt z tapicerki.

Odkurzacz samochodowy Philips Minivac FC6152/01 ma wymiary 10,9 cm x 13,3 cm x 44,4 cm. Produkt waży ok. 1,5 kg. Pojemność zbiornika na kurz to 0,5 l.

Zalety
Budowa:

Konsumenci chwalą to, że sprzęt ma kompaktowe wymiary, a dodatkowo niewiele waży. Dzięki tym cechom odkurzacz jest komfortowy w użytkowaniu, a jego przechowywanie nie stanowi żadnego problemu.

Pojemnik:

Model został wyposażony w solidnie wykonany pojemnik na kurz. Osoby, które przetestowały urządzenie zapewniają, że opróżnianie zbiornika jest łatwe i zajmuje dosłownie chwilę.

Akcesoria:

Do zestawu dołączono ssawkę szczelinową i ssawkę małą. W efekcie odkurzacz jest bardziej funkcjonalny - przy jego użyciu można wyczyścić różne powierzchnie, a także dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

Obudowa:

Do produkcji obudowy wykorzystano wysokiej jakości materiały. W rezultacie na powierzchni urządzenia nie widać śladów po uszkodzeniach mechanicznych.

Filtracja:

Dwustopniowy system filtracji skutecznie zapobiega przedostawaniu się zebranego kurzu z powrotem na zewnątrz.

Wady
Czas pracy:

Część osób uważa, że czas pracy modelu jest nieco zbyt krótki (10 minut), biorąc pod uwagę fakt, że na pełne naładowanie sprzętu trzeba poświęcić kilka godzin.

 

 

 

 

Sencor SVC 190 B

 

Sencor SVC 190 B powszechnie uważany jest za najlepszy odkurzacz bezprzewodowy w dobrej cenie. Mimo małych gabarytów, jest on niezwykle wydajny. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia znajdujące się w samochodzie. Dzięki temu, że jest to model bezprzewodowy możliwe jest dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Moc urządzenia wynosi aż 45 W, co gwarantuje dobrą siłę ssania. Z tego powodu, możliwe będzie usunięcie nawet silnych zabrudzeń w krótkim czasie. Jest to bardzo istotne, gdy staramy się pozbyć znajdującej się na tapicerce sierści zwierząt.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest stosunkowo cicha praca. Bowiem poziom hałasu wynosi mniej niż 80 dB. Jest to szczególnie istotne, gdyż ze względu na budowę urządzenia jesteśmy zmuszeni trzymać je blisko przy sobie.

Przy zakupie otrzymujemy szczotkę, końcówkę szczelinową oraz specjalną przyssawkę do odkurzania na mokro. Opinie o prezentowanym produkcie są dość pochlebne. Urządzenie na naładowanej baterii pracuje maksymalnie przez 15 min, urządzenie jest bardzo wydajne i w krótkim czasie usuwa kurz znajdujący się w samochodzie.

Sencor SVC 190 B to bardzo dobry bezprzewodowy odkurzacz samochodowy do 100 zł. Wymiary produktu to: 38 cm x 10 cm x 12,2 cm.

Zalety
Zastosowanie:

Sprzęt można używać nie tylko do czyszczenia suchych, ale także mokrych powierzchni. W związku z tym możemy być pewni, że odkurzacz okaże się przydatny nie tylko podczas sprzątania samochodu, ale także domu.

Uchwyt:

Na obudowie znajduje się uchwyt umożliwiający zawieszenie urządzenia na ścianie. Zdaniem konsumentów jest to spore ułatwienie w przechowywaniu modelu.

Filtr:

Produkt sprzedawany jest w zestawie ze zmywalnym filtrem. Oznacza to, że użytkownik może w łatwy sposób wyczyścić ten element i nie musi wydawać pieniędzy na zakup nowego filtra.

Stacja ładująca:

Wiele pozytywnych słów konsumenci wypowiedzieli na temat stacji ładującej. Zdaniem użytkowników stacja jest solidnie wykonana i ma stabilną konstrukcję.

Wady
Siła ssania:

W niektórych recenzjach pojawia się wzmianka o tym, że siła ssania modelu powinna być nieco większa.

 

 

 

 

Black&Decker DVJ325BFS 

 

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem modelu Black&Decker DVJ325BFS. Jest to bezprzewodowy odkurzacz samochodowy zasilany wydajnym akumulatorem. Czas pracy na jednym naładowaniu wynosi ok. 15 minut. Ładowanie sprzętu zajmuje ok. 6 h. Pojemność zbiornika na kurz to 0,5 l.

Prezentowany sprzęt ma sensor podłogi. Jego działanie polega na tym, że siła ssania odkurzacza zostaje automatycznie zwiększona na dywanach, a tryb Eco uruchamia się w kontakcie z twardą nawierzchnią. Na obudowie produktu znajduje się dioda LED informująca o stanie naładowania baterii. Zdaniem konsumentów jest to bardzo przydatny element – pozwala uniknąć sytuacji, w której nie możemy skorzystać z odkurzacza, kiedy ten jest nam potrzebny. W zestawie otrzymujemy końcówkę szczelinową, zintegrowaną szczotkę i bazę ładującą.

Większość publikowanych w Internecie opinii na temat Black&Decker DVJ325BFS jest pochlebna. Użytkownicy wskazują, że produkt jest łatwy w obsłudze, wydajny, a dodatkowo nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy.

Bezprzewodowy odkurzacz samochodowy Black&Decker DVJ325BFS jest zasilany akumulatorowo. Zbiornik na kurz ma pojemność równą 0,5 l. Waga modelu to 1,7 kg.

Zalety
Wkład zapachowy:

Kupując prezentowany sprzęt otrzymamy w zestawie wkład zapachowy. W efekcie w trakcie odkurzania, jak i po jego zakończeniu, w samochodzie będzie unosił się przyjemny i świeży zapach.

Komfort użytkowania:

Z uwagi na zastosowanie przydatnych technologii użytkowanie produktu jest wygodne i łatwe. Sensor filtra informuje o konieczności wyczyszczenia wspomnianego elementu, a sensor baterii powiadamia, kiedy należy podłączyć odkurzacz do ładowania.

Wąska szczotka:

Model ma wąską szczotkę, co pozwala w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich zakamarków. W rezultacie możemy cieszyć się idealną czystością.

Wady
Opróżnianie zbiornika:

Czytając komentarze osób, które przetestowały prezentowany sprzęt można natrafić na wypowiedzi sugerujące, że opróżnianie zbiornika zajmuje stosunkowo dużo czasu.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Black & Decker DV9610N

 

Black & Decker DV9610N jest jednym z najczęściej wybieranych odkurzaczy samochodowych na rynku. Wszystkie pozytywne opinie o tym sprzęcie wynikają z tego, że skutecznie usuwa on nie tylko kurz, ale również alergeny znajdujące się w powietrzu. Zostają one zatrzymane w filtrze.

Największą zaletą modelu jest specjalna turboszczotka. Dzięki dużej mocy ssania obraca się ona z dużą prędkością, co pomoże Ci w pozbyciu się dużych zabrudzeń. Jest ona szczególnie polecana w samochodach osób, które podróżują ze swoimi zwierzętami. Bowiem, turboszczotka skutecznie pozbywa się sierści z tapicerki, jednocześnie ją odświeżając.

Ze względu na małe gabaryty, model ten może być przewożony w bagażniku. Warto dodać, że sprzęt ten jest dość odporny na różne obicia i otarcia, które mogą zaistnieć podczas jazdy. Prezentowany produkt może pochwalić się samymi pozytywnymi opiniami. Wielu konsumentów zdecydowało się na jego zakup ze względu na jego efektywną pracę.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status