Najlepszy odkurzacz samochodowy bezprzewodowy

Ostatnio aktualizowane: 17.07.18

 

Jaki odkurzacz samochodowy bezprzewodowy wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Utrzymanie samochodu w czystości jest szczególnie trudne podczas deszczu czy śniegu, gdy na naszych butach wnosimy do samochodu dużo brudu. Niestety zabrudzeń nie jesteśmy w stanie usunąć przy pomocy zmiotki i szufelki. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy inwestycja w odkurzacz samochodowy. Aby pomóc Ci wybrać najlepszy model na rynku, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim informacje, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze odkurzacze samochodowe bezprzewodowe.

Aby wybrać właściwy sprzęt trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Ze względu na brak kabla, modele bezprzewodowe są bardziej poręczne, łatwiej się nimi manewruje. Co więcej, pozwalają one na pozbycie się kurzu i resztek piasku z trudnodostępnych miejsc, na przykład pod siedzeniami. Wiele osób decyduje się na zakup właśnie takiego rodzaju produktów, gdyż ich użytkowanie jest znacznie prostsze i przyjemniejsze. Jeśli planujesz zakupić taki model, pamiętaj, że niezbędne jest jego regularne ładowanie.

Kolejną rzeczą, którą powinieneś sprawdzić przed zakupem, jest jakość wykonania modelu. Wiele osób przewozi swój odkurzacz w bagażniku, dlatego powinien być on odporny na obicia i delikatne uderzenia. Odradzamy zakup modeli wykonanych z taniego plastiku. Wiele z nich szybko się przegrzewa.

Naturalnie istotnym elementem sprzętu jest jego moc. Wybierając najlepsze urządzenie warto kierować się zasadą, że im jest ona większa, tym bardziej wydajny będzie nasz odkurzacz.

Istotnym elementem każdego modelu są wymienne końcówki, które pozwolą Ci się uporać z różnymi rodzajami zabrudzeń. Szczególnie polecane są turboszczotki, które umożliwiają pozbycie się sierści zwierząt znajdującej się na tapicerce.

Ważną cechą odkurzaczy samochodowych jest ich waga. Ponieważ w czasie pracy urządzenie będzie trzymane w dłoniach, warto zadbać o to by nie było ono zbyt ciężkie. Duża waga modelu może utrudnić nam manewrowanie nim.

 

 

Odkurzacze samochodowe bezprzewodowy – Ranking

 

 

Philips Minivac FC6152/01

 

Model Philips Minivac FC6152/01 to najlepszy odkurzacz samochodowy bezprzewodowy w 2018 roku. Cechuje się on eleganckim, czarnym designem oraz małymi gabarytami. Dzięki temu będziesz mógł przechowywać ten model w swoim bagażniku.

Prezentowany produkt pomoże Ci usunąć widoczny kurz i brud z siedzeń oraz innych, trudno dostępnych miejsc, gdyż za sprawą braku kabla, nasze ruchy nie są krępowane. Co więcej, sprzęt ten posiada aż 2-stopniowy system filtracji, co pomaga zatrzymać różne alergeny. Dzięki temu powietrze w samochodzie będzie bardziej przyjazne dla alergików.

Ciekawym udogodnieniem jest wysokiej klasy bateria Ni-Mh, która gwarantuje wydajną pracę. Jej zaletą jest duża wydajność. Kolejnym powodem, dla którego tak wiele osób zdecydowało się na zakup tego modelu jest znajdujący się w nim pojemnik, który łatwo opróżnić z kurzu. Wystarczy lekko uchylić znajdujące się w nim okienko. Takie rozwiązanie jest niezwykle higieniczne, bowiem nasze dłonie nie muszą dotykać znajdującego się wewnątrz brudu.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników zachwala znajdujące się w zestawie szczotki, które pomogą Ci usunąć nawet sierść zwierząt z tapicerki.

 

 

 

 

Sencor SVC 190 B

 

Sencor SVC 190 B powszechnie uważany jest za najlepszy odkurzacz bezprzewodowy w dobrej cenie. Mimo małych gabarytów, jest on niezwykle wydajny. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia znajdujące się w samochodzie. Dzięki temu, że jest to model bezprzewodowy możliwe jest dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Moc urządzenia wynosi aż 45 W, co gwarantuje dobrą siłę ssania. Z tego powodu, możliwe będzie usunięcie nawet silnych zabrudzeń w krótkim czasie. Jest to bardzo istotne, gdy staramy się pozbyć znajdującej się na tapicerce sierści zwierząt.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest stosunkowo cicha praca. Bowiem poziom hałasu wynosi mniej niż 80 dB. Jest to szczególnie istotne, gdyż ze względu na budowę urządzenia jesteśmy zmuszeni trzymać je blisko przy sobie.

Przy zakupie otrzymujemy szczotkę, końcówkę szczelinową oraz specjalną przyssawkę do odkurzania na mokro. Opinie o prezentowanym produkcie są dość pochlebne. Urządzenie na naładowanej baterii pracuje maksymalnie przez 15 min, urządzenie jest bardzo wydajne i w krótkim czasie usuwa kurz znajdujący się w samochodzie.

 

 

 

 

Black & Decker DV9610N

 

Black & Decker DV9610N jest jednym z najczęściej wybieranych odkurzaczy samochodowych na rynku. Wszystkie pozytywne opinie o tym sprzęcie wynikają z tego, że skutecznie usuwa on nie tylko kurz, ale również alergeny znajdujące się w powietrzu. Zostają one zatrzymane w filtrze.

Największą zaletą modelu jest specjalna turboszczotka. Dzięki dużej mocy ssania obraca się ona z dużą prędkością, co pomoże Ci w pozbyciu się dużych zabrudzeń. Jest ona szczególnie polecana w samochodach osób, które podróżują ze swoimi zwierzętami. Bowiem, turboszczotka skutecznie pozbywa się sierści z tapicerki, jednocześnie ją odświeżając.

Ze względu na małe gabaryty, model ten może być przewożony w bagażniku. Warto dodać, że sprzęt ten jest dość odporny na różne obicia i otarcia, które mogą zaistnieć podczas jazdy. Prezentowany produkt może pochwalić się samymi pozytywnymi opiniami. Wielu konsumentów zdecydowało się na jego zakup ze względu na jego efektywną pracę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...