Najlepszy odkurzacz ręczny Philips

Ostatnio aktualizowane: 04.08.20

 

Jaki odkurzacz ręczny Philips wybrać?

 

W ciągu dnia w naszym domu pojawiają się niewielkie zabrudzenia w postaci włosów lub okruszków. Są one na tyle niewielkie, że nie trzeba uruchamiać dużego odkurzacza, by je uprzątnąć. Z takimi śmieciami bez problemu poradzi sobie poręczny sprzęt. Co więcej, pomoże Ci on odświeżyć obicia foteli. Niestety, zakup takiego urządzenia jest dość trudny, gdyż wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze odkurzacze ręczne Philips. Ponadto artykuł kończy niewielki ranking, gdzie dokładnie opisaliśmy trzy ciekawe modele, które warto sprawdzić.

 

 

Holenderska marka Philips jest znanym na całym świecie producentem z branży AGD. Asortyment firmy jest bardzo bogaty, bowiem znajdziemy w nim sprzęty kosmetyczne, oświetleniowe oraz technologię użytkową. Producent stawia na innowacyjność modeli, dzięki czemu wraz z malejącymi rozmiarami, rośnie wydajność maszyn. Co więcej sprzęty Philips cechują się dużą energooszczędnością, dzięki czemu ich urządzenia są przyjazne środowisku, a ich eksploatacja nie jest kosztowna.

Jeśli interesuje Cię najlepszy odkurzacz ręczny Philips w 2020 roku radzimy dokładnie sprawdzić moc silnika. Im ta wartość jest większa, tym bardziej wydajne jest urządzenie. Pozwoli Ci to na usunięcie niemal wszystkich, niewielkich śmieci. Szczególnie przydatne będzie to w przypadku włosów oraz sierści. Pamiętaj jednak, że duża ilość watów może spowodować szybsze wyczerpanie się akumulatora.

Kolejnym kryterium, które musisz wziąć pod uwagę jest czas pracy maszyny. Sprzęty ręczne wymagają ładowania. Z tego powodu należy dopilnować, ile wynosi wydajność interesującego Cię urządzenia. Modele, które trzeba ładować przez 12 godzin, a działają przez 45 min nie są zalecane. Musisz jednak wiedzieć, że produkty tego typu nie są przeznaczone do długiej pracy.

Aby zapewnić sobie wydajną pracę warto zainwestować w maszynę, która ma kilka końcówek. Pomogą Ci one wyczyścić różne powierzchnie w domu lub samochodzie. Elementy w zestawie powinny być dostosowane do miejsc, które najczęściej sprzątasz.

 

 

Odkurzacze ręczne Philips – ranking

 

 

Philips MiniVac FC6142/01

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego urządzenia, które pomoże Ci w krótkim czasie posprzątać obicia foteli czy tapicerki, to model Philips MiniVac FC6142/01 na pewno Ci się spodoba. Jest to niewielki odkurzacz ręczny, który pozwala na szybkie uprzątnięcie niewielkich śmieci. Szczególnie polecany jest w samochodach.

Atutem prezentowanego produktu jest stosunkowo duża moc licząca 56 W, co zapewnia wydajne usuwanie śmieci. Co więcej, model ten został przystosowany do zbierania nie tylko suchego brudu, ale również rozlanych płynów. Kolejną zaletą jest specjalna nasadka, której kształt pozwala na szybkie zbieranie kurzu. Z kolei 2-stopniowa komora cykloniczna jest gwarantem odpowiedniej filtracji powietrza. Sprawia to, że kurz i pyłki nie wydostają się na zewnątrz. Do atutów sprzętu należy również zaliczyć aerodynamiczny kształt urządzenia, który zapewnia proste użytkowanie. Zaś zaokrąglona rączka pozwala na proste nawigowanie produktem.

Opinie konsumentów o modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło efektywną pracą sprzętu. Ponieważ jest to urządzenie bezprzewodowe może być użyte do sprzątania różnych powierzchni.

 

 

 

 

Philips MiniVac FC6152/01

 

Decydując się na zakup odkurzacza ręcznego warto wybrać innowacyjne i funkcjonalne urządzenie, które zapewni szybką pracę. Takim sprzętem jest właśnie Philips MiniVac FC6152/01. Maszyna ta pozwala uporać się z kurzem oraz włosami i sierścią. Co więcej, nie posiada ona kabla, zatem nic nie krępuje Twoich ruchów. Za sprawą tego urządzenia wyczyścisz trudno dostępne miejsca i zakamarki za szafkami.

Ten wydajny odkurzacz ręczny Philips w dobrej cenie posiada 2-stopniowy system filtracji, który dobrze filtruje cząsteczki brudu. Pierwsza zapora zatrzymuje większe elementy, zaś druga – niewielkie cząsteczki. Wydajna praca jest możliwa dzięki innowacyjnej baterii Ni-Mh, która cechuje się dużą żywotnością. Ponadto pojemnik na kurz jest bardzo prosty w opróżnieniu. Nie musisz się zatem obawiać, że cały zebrany brud wysypie się. Z kolei ergonomiczny kształt maszyny jest gwarantem łatwego manewrowania. Komfortowe trzymanie sprawia, że usuniesz zabrudzenia z każdej powierzchni w domu czy samochodzie.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą energooszczędność modelu. Oznacza to, że w czasie ładowania pobór energii nie jest tak duży. Wpływa to pozytywnie na środowisko oraz nie naraża Cię na duże rachunki.

 

 

 

 

Philips FC6148/01

 

Sprzątanie trudnodostępnych zakamarków w domu i samochodzie jest dość uciążliwe. Z tego powodu polecamy zakup odkurzacza ręcznego Philips FC6148/01. Dzięki niewielkim wymiarom możliwe będzie wyczyszczenie każdej powierzchni.

Technologia Air Flow Max, jest gwarantem dużej siły ssania, co pozwala na usunięcie nawet dużych zabrudzeń. Szczególnie docenią to osoby posiadające zwierzęta. Z kolei nasadka TriActiveMax, łączy w sobie 3 funkcje, które gwarantują efektywne usuwanie kurzu. Ponadto prezentowany model posiada filtr HEPA, zatem polecany jest w domach, gdzie mieszkają alergicy. Sprzęt bardzo dobrze filtruje alergeny, pleśń, drobnoustroje oraz bakterie. Z kolei aerodynamiczny kształt minimalizuje opór powietrza, co pozwala na komfortowe prowadzenie sprzętu. Dzięki temu dotrzesz do różnych zakamarków.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło technologię Nano Clean, która pozwala na opróżnienie pojemnika na odpady bez bałaganu. Nie musisz się obawiać, że cały zebrany kurz wyspie się. Wynika to z tego, że zebrane zanieczyszczenia osiadają na dnie, a nie podnoszą się wraz z powietrzem.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status