Najlepszy odkurzacz ręczny bezprzewodowy

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaki odkurzacz ręczny bezprzewodowy wybrać?

 

Zapewne wiele osób zapewne się zgodzi, że sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Szczególnie, gdy nawet przy niewielkich zabrudzeniach musimy uruchamiać dużą maszynę. W takich sytuacjach z pomocą przyjdzie nam ręczny model bezprzewodowy, który pomoże Ci wyczyścić trudnodostępne zakamarki. Ponieważ zakup dobrej jakości sprzętu nie jest prostym zadaniem, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Znajdziesz w nim bowiem informacje o tym, jakie sprzęty wybrać oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze ręczne odkurzacze bezprzewodowe. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji artykuł został zakończony niewielkim rankingiem, gdzie dokładnie opisaliśmy trzy urządzenia, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

Decydując się na zakup odkurzacza ręcznego powinniśmy zwrócić uwagę na moc interesującego nas modelu. Im ten parametr jest większy, tym szybsza i bardziej efektywna będzie praca maszyny. Pomoże Ci to usunąć wszelkie zabrudzenia. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób posiadających zwierzęta. Tylko najlepszy ręczny odkurzacz bezprzewodowy w 2020 roku pozwoli Ci na pozbycie się włosów i sierści. Ważna jest nie tylko sama moc produktu, istotna jest także siła ssania maszyny. Polecamy sprzęty, gdzie wartość ta wynosi więcej niż 9 W.

Istotna jest również pojemność pojemnika na zabrudzenia. Im zbiornik jest większy, tym rzadziej trzeba go opróżniać w czasie sprzątania. Równocześnie pamiętaj, że urządzenia ze zbyt wielkimi pojemnikami cechują się dużą wagą, co utrudnia ich przenoszenie. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci inwestycję w odkurzacze ze zbiornikiem o pojemności 1 l. Wielkość ta w pełni wystarczy na jedną, nieprzerwaną sesję sprzątania.

Ważna jest również waga interesującego nas sprzętu. Bowiem, jeśli maszyna będzie zbyt ciężka, jej użytkowanie będzie trudne. Dlatego w naszym poradniku chcemy polecić Ci produkty, których ciężar nie przekracza 2 kg.

Następnym kryterium, na które powinieneś zwrócić uwagę jest stosunek czasu ładowania do pracy urządzenia. Niestety, na rynku dostępne są modele, które należy ładować przez nawet 17 h, a mogę być używane tylko przez 5 min. Sprawia to, że wyczyszczenie nawet niewielkiej powierzchni zajmuje dużo czasu.

 

 

Odkurzacze ręczne bezprzewodowy – ranking

 

 

Philips MiniVac FC6152/01

 

Jeśli interesuje Cię zakup dobrej jakości, wydajnego sprzętu do sprzątania niewielkich powierzchni w domu i samochodzie to model Philips MiniVac FC6152/01 na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest to niewielki, lecz bardzo funkcjonalny odkurzacz ręczny. Zaletą sprzętu jest to, że jest on bezprzewodowy, zatem kabel nie będzie krępował Twoich ruchów.

Dużym atutem produktu jest 2-stopniowy system filtracji, który dobrze zatrzymuje brud. Pierwsza zapora służy do zatrzymania większych elementów kurzu i odpadów, zaś druga wyłapuje niewielkie drobiny. Pojemność pojemnika na kurz wynosi 0,5 l, co pozwala na nieprzerwaną, jedną sesję sprzątania. Następnie, dzięki innowacyjnej technologii, zebrany brud zostaje na dole zbiornika, co ułatwia jego opróżnienie. Wymiary maszyny to: 44,4 cm x 13,3 cm x 10,9 cm. Ten dobry ręczny odkurzacz bezprzewodowy w dobrej cenie posiada innowacyjną i bardzo wydajną baterię NI-Mh, która zapewnia długowieczność produktu.

Ergonomiczna rączka jest elementem, który najbardziej spodobał się konsumentom. Klienci docenili to, że sprzęt jest prosty w nawigowaniu. Ponadto, jego niewielkie wymiary pozwalają na dotarcie do różnych zakamarków.

 

 

 

 

Electrolux ZB5112

 

Model ZB5112 to nowoczesny i bardzo wydajny odkurzacz ręczny marki Electrolux. Maszyna jest bezprzewodowa, zatem nie posiada krępującego ruchy kabla. Pozwala to na komfortowe użytkowanie i łatwe nawigowanie urządzeniem, dzięki czemu usuniesz kurz z niemal wszystkich zakamarków.

Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,5 l, co pozwala na nieprzerwaną pracę w czasie jednej sesji odkurzania. Równocześnie specjalna technologia utrzymuje cały zgromadzony kurz na dnie zbiornika. Dzięki temu, po jego otwarciu zawartość nie uwolni się od razu, co ułatwia jego opróżnianie. Największą zaletą prezentowanej maszyny jest zmywalny filtr HEPA. Sprawia on, że wszelkie bakterie, pleśń, roztocza i inne alergeny zostają zatrzymane. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane w domach, gdzie mieszkają alergicy.

Szybka i wydajna praca to cechy, które przekonały wielu konsumentów do zakupu prezentowanego odkurzacza. Co więcej, wiele osób pochwaliło niewielkie gabaryty maszyny, które ułatwiają jej przechowywanie. Równocześnie ergonomiczne i aerodynamiczne końcówki pozwalają na dotarcie do trudno dostępnych zakamarków.

 

 

 

 

Hoover SC 96 DWR Clik

 

Szukając wydajnego i nowoczesnego odkurzacza, warto rozważyć zakup modelu Hoover SC 96 DWR Clik. Jest to bowiem bardzo eleganckie urządzenie ręczne, i do tego bezprzewodowe. Brak kabla pozwala na łatwe manewrowanie sprzętem, bowiem nie krępuje i nie ogranicza on naszych ruchów. Dzięki temu dużo prościej będzie wyczyścić zakamarki i trudnodostępne miejsca w domach czy samochodach.

Atutem maszyny jest innowacyjny filtr HEPA, który skutecznie zatrzymuje bakterie, roztocza, kurz, pleśń i inne alergeny. Czyni to nasze mieszkanie bezpiecznym miejscem dla alergików. Wynika to z tego, że wszystkie niezdrowe cząsteczki zostają zatrzymane, a czyste powietrze zostaje przefiltrowane i wypuszczone. Kolejną zaletą jest turboszczotka, która cechuje się dużą siłą ssania. Jest ona szczególnie polecana w domach, gdzie mieszkają liniejące zwierzęta. Wydajna baterie Mi-MH jest gwarantem żywotności sprzętu. Pojemność pojemnika na kurz wynosi 0,32 l, co pozwala na rzadkie opróżnianie zbiornika.

Nieograniczony zasięg pracy oraz ergonomiczny uchwyt zostały wskazane jako największe zalety prezentowanego produktu. Dzięki temu utrzymanie mieszkania w czystości jest znacznie prostsze.  

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status