ᐅ Dobre odkurzacze piorące Zelmer – Ranking i opinie

Najlepszy odkurzacz piorący Zelmer

Ostatnio aktualizowane: 14.11.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odkurzacz piorący Zelmer wybrać?

 

Utrzymanie porządku w domu jest często bardzo trudnym zadaniem. Dotyczy to głównie osób, które posiadają sporo dywanów czy wykładzin, na których zbiera się dużo brudu i bakterii. Niestety, tradycyjne odkurzacze nie zawsze są w stanie usunąć zabrudzenie. Jeśli borykasz się z takim problemem, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas zakupów oraz jakie cechy powinien mieć najlepszy sprzęt. Co więcej, na końcu naszego artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym zaprezentowaliśmy trzy najlepsze odkurzacze piorące Zelmer.

Zelmer jest znaną polską marką, która zasłynęła na międzynarodowym rynku z produkcji i dystrybucji produktów elektromaszynowych. Firma ta zaczęła swoją działalność w 1951 roku i obecnie jej sprzęty są jednymi z najczęściej wybieranych w naszym kraju. Spowodowane jest to użyciem nowoczesnych technologii oraz dużej precyzji w czasie konstruowania maszyn. Obecnie w swoim asortymencie Zelmer posiada maszynki do mięsa, mikrofalówki, miksery, czajniki elektryczne, wagi łazienkowe, wentylatory, suszarki, żelazka, roboty kuchenne, ekspresy ciśnieniowe i odkurzacze.

Decydując się na zakup odkurzacza piorącego, należy zwrócić uwagę na jego moc. Im jest ona wyższa, tym większa jest wydajność interesującego nas modelu. Na ten parametr muszą zwrócić uwagę szczególnie osoby, które posiadają duży metraż mieszkania. Spowodowane jest to tym, że tylko przy użyciu dużej mocy, jesteśmy w stanie nieprzerwanie prać wszystkie dywany i tapicerki w domu.

Kolejną rzeczą, na jaką powinieneś zwrócić uwagę jest siła ssąca interesującego nas modelu. Im jest ona większa, tym lepiej odkurzacz poradzi sobie z zabrudzeniem. Zatem, jeśli zależy Ci na szybkim sprzątaniu, powinieneś wybrać typ o możliwie największym parametrze. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy interesujący Cię sprzęt ma poradzić sobie z dywanami i wykładzinami o długim włosiu.

Warto również zwrócić uwagę na pojemność zbiorników. Ich wielkość jest uzależniona od obszaru Twojego mieszkania. Jeśli posiadasz w nim dużą ilość dywanów, radzimy zakup urządzenia o możliwie największej pojemności. Pozwoli Ci on bowiem na pracę bez konieczności jej przerywania w celu wymiany wody.

 

 

Odkurzacze piorące Zelmer – Ranking

 

 

Zelmer ZVC762ZT 

 

Urządzenie Zelmer ZVC762ZT to bardzo nowoczesny i wydajny sprzęt, który bardzo dobrze sprawdzi się w domu z dużą ilością dywanów i wykładzin. Co więcej, może być on używany do usuwania zabrudzeń z obicia foteli i tapicerek.

Ten najlepszy odkurzacz piorący Zelmer w 2019 roku polecany jest w domach, gdzie mieszkają alergicy. W czasie swojej pracy usuwa zdecydowanie więcej bakterii i drobnoustrojów. Dużą zaletą prezentowanego produktu jest specjalny, w pełni bezpieczny filtr EPA, który pomoże Ci usunąć nie tylko kurz, ale i bakterie oraz odchody roztoczy. Takie rozwiązanie na pewno zadowoli alergików, którzy w końcu będą mogli się cieszyć czystym, wolnym od zarazków powietrzem.

Urządzenie pozwoli Ci nie tylko na usunięcie kurzu z dywanów czy tapicerek, ale również na ich wypranie.

Z zakupu tego modelu będą również zadowoleni właściciele zwierząt. Odkurzacz ten posiada opcje turboszczotki, która pozwoli Ci na zebranie sierści Twojego pupila. Jednak największą zaletą przyrządu jest specjalna końcówka, która pomoże Ci się uporać się z rozlanymi płynami. Dzięki temu, zbieranie wody i błota z podłogi będzie dużo prostsze. Opinie konsumentów o tym odkurzaczu są bardzo pochlebne. Wiele osób, które zdecydowały się na zakup modelu doceniły jego dużą wydajność.

 

 

 

 

Zelmer Aquawelt VC7920.0 ST

 

Odkurzacz Zelmer Aquawelt VC7920.0 ST to bardzo innowacyjny i wydajny sprzęt. Dzięki wysokiej mocy, która wynosi 1700 W, bardzo szybko uda Ci się wyczyścić nim swoje dywany. Model  ten może być używany do dywanów, mebli tapicerowanych oraz siedzeń samochodowych.

Dużą jego zaletą jest specjalna funkcja turbo, która pozwala na dużo szybsze usuwanie silnych zabrudzeń. Co więcej, posiada specjalną szczotkę, która zbiera włosy oraz sierść zwierząt.

Odkurzacz może być używany zarówno do odkurzania na sucho, jak i na mokro. Zatem bez problemu usuniesz kurz, rozlaną wodę czy błoto.  Główną cechą prezentowanego sprzętu jest wodny filtr HEPA. Dzięki niemu, pozbędziesz się dużej części komórek grzybów, pierwotniaków, bakterii, a także większości wirusów. Z tego powodu, prezentowany model jest bardzo dobry dla alergików.

Pojemność pojemnika na odpady w tym sprzęcie wynosi 2,5 l, z kolei zbiornik na wodę może pomieścić aż 5 l. Dzięki temu, Twoje sprzątanie będzie dużo szybsze i bardziej efektywne. Opinie konsumentów o tym odkurzaczu są bardzo pochlebne. Wielu użytkownikom do gustu przypadła elegancka konstrukcja oraz duża wydajność.

 

 

 

 

Zelmer ZVC762ZK

 

Model ZVC762ZK to bardzo nowoczesny i wydajny odkurzacz piorący Zelmer w dobrej cenie. Ze względu na swoją wielofunkcyjność, sprzęt ten może być używany do czyszczenia dywanów, tapicerek oraz obić w samochodach.

Dzięki dużej mocy, która wynosi 1500 W, może być ono wykorzystywane do usuwania głębokiego zabrudzenia. Co więcej, dobrze się on spisuje w przypadku dywanów o długim włosiu. Sprzęt ten może być używany do odkurzania na sucho, jak również na mokro. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 5 l, co gwarantuje sprzątanie bez konieczności opróżniania wiadra.

Dużą zaletą modelu jest specjalny antyalergiczny filtr EPA. Dzięki niemu, odkurzacz jest w stanie uporać się z dużo większą ilością bakterii, roztoczy czy wirusów niż przeciętne sprzęty. Wiedz też, że za sprawą filtru wodnego, powietrze jest dodatkowo oczyszczane przed wydmuchaniem.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup modelu ze względu na jego dużą wydajność oraz niską cenę. Poza tym, dołączona do zestawu turboszczotka pomoże Ci uporać się z sierścią zwierząt.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status