Najlepszy odkurzacz pionowy Rowenta

Ostatnio aktualizowane: 01.04.20

 

Jaki odkurzacz pionowy Rowenta wybrać?

 

Męczy Cię już ciężki i nieporęczny odkurzacz? Być może nadszedł czas na zmianę starego modelu na wersję pionową. Urządzenia te z roku na rok zyskują coraz większą popularność, gdyż są nie tylko lekkie i zwrotne, ale zajmują także dużo mniej miejsca. Jeśli już zdecydujesz się na zakup, lektura naszego poradnika z pewnością ułatwi Ci podjęcie właściwej decyzji.  

 

 

W naszym artykule skupiamy się przede wszystkim na sprzętach marki Rowenta. Jest to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów gospodarstwa domowego: ekspresów, czajników, odkurzaczy i wielu innych. Firma stara się, aby jej sprzęty cechowały się innowacyjnością, wytrzymałością i były skuteczne.

Odkurzacze pionowe nieco różnią się od tradycyjnych sprzętów – przede wszystkim wielkością i budową. Urządzenia nie mają elastycznej rury, gdyż wszystkie elementy są ze sobą ściśle połączone. Sprzęt jest wyposażony w wąską szczotkę oraz obudowę, w której znajdziemy silnik i pojemnik na zanieczyszczenia. Większość tego typu urządzeń dostępnych na rynku to modele bezworkowe. Niektóre wersje mają także zbiornik na wodę, dzięki czemu możemy również myć podłogi.

Przed zakupem odkurzacza zastanówmy się, jakie zasilanie nas interesuje – sieciowe czy akumulatorowe. Pierwszy typ ma zazwyczaj mocniejszy silnik i większą moc, jednak jego wadą jest zasięg ograniczony przez przewód. Drugi rodzaj jest nieco cięższy, jednak pozwala nam na sprzątanie w każdym miejscu w domu. Przed zakupem sprawdźmy, jak długi jest kabel zasilający (w przypadku modeli sieciowych) lub jak długo sprzęt działa na jednym naładowaniu (w przypadku modeli akumulatorowych).

Najlepsze odkurzacze pionowe Rowenta mają także dużą moc, dzięki której działają sprawniej i wydajniej. Standardowa moc urządzenia to 1600 W. Istotny jest także poziom hałasu generowanego przez urządzenie. Jeśli nie chcemy, aby sprzątanie było bardzo uciążliwe, zdecydujmy się na model, który wytwarza max. 70 dB. Wysokiej klasy sprzęt wyposażony jest także w różnego rodzaju końcówki. Najlepszy odkurzacz pionowy Rowenta w 2020 roku ma nakładki przeznaczone do czyszczenia dywanów, parkietów, paneli, a nawet płytek.

 

 

Odkurzacze pionowe Rowenta – Ranking

 

 

Rowenta Air Force Extreme RH8829WO 

 

Jeśli szukasz małego i poręcznego odkurzacza, który idealnie sprawdzi się do codziennych porządków i będzie stanowił uzupełnienie klasycznego sprzętu, koniecznie sprawdź model Rowenta Air Force Extreme RH8829WO.

Jest to model bezprzewodowy, który pozwoli Ci dotrzeć do każdego zakamarka w domu – nie musisz martwić się o plączący się pod nogami kabel. Czas pracy odkurzacza na jednym naładowaniu wynosi 45 minut, a do pełnego naładowania sprzętu wymagane jest 10 godzin.

Urządzenie jest niezwykle wydajne za sprawą dużego zbiornika na zanieczyszczenia – jego pojemność to 0,9 litra. Sprzęt pracuje w technologii Cyclonic polegającej na oddzielaniu cząsteczek kurzu od powietrza. Produkt ma możliwość ustawienia 3 prędkości oraz jest wyposażony w funkcję Booster gwarantującą lepszą skuteczność w sprzątaniu różnych powierzchni.

Osoby, które na co dzień używają odkurzacza twierdzą, że jest skuteczny. Na uwagę zasługuje również jego budowa, wygodna rączka nie wyślizguje się podczas sprzątania, a opływowy kształt ułatwia manewrowanie.

 

 

 

 

Rowenta RH9059 

 

Rowenta RH9059 to wielofunkcyjny odkurzacz pionowy, który może łatwo przekształcić się również w odkurzacz ręczny. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która lubi utrzymywać porządek w swoim domu. Sprzęt nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, w tym dywanów, paneli, parkietów, a także tapicerki i mebli.

Jest to wersja bezprzewodowa, dlatego możemy swobodnie posprzątać cały dom bez konieczności podłączania kabla do gniazdka. Akumulator 21,9 V pozwala na 20 minut nieprzerwanego sprzątania, co w zupełności wystarczy, aby odkurzyć pomieszczenie. Pełne naładowanie baterii trwa tylko 3 godziny – po tym czasie możemy ponownie używać sprzętu.

Produkt jest wyposażony w kilka końcówek i przystawek zwiększających jego funkcjonalność. Są to ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa oraz turboszczotka obrotowa z oświetleniem LED. Końcówki pozwalają dotrzeć w trudno dostępne miejsca i dokładnie je wyczyścić. Pozwala na to także głowica odkurzacza, która obraca się o 180 stopni. Wśród zalet przyrządu konsumenci wymieniają również stylowy wygląd i poręczny kształt.

 

 

 

 

Rowenta Force Extreme RH8812WH 

 

Odkurzacz pionowy Rowenta w dobrej cenie to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która lubi sprzątać. Twojej uwadze polecamy produkt Rowenta Force Extreme RH8812WH. Jest to lekki i poręczny przyrząd, dzięki któremu porządki stają się przyjemnością.

Model ma baterię litowo-jonową, która zapewnia 45 minut ciągłego odkurzania. Całkowite naładowanie baterii odbywa się w ciągu 6 godzin. Obudowa produktu jest wyposażona w oświetlenie LED umożliwiające dotarcie do ciemnych zakamarków. W zestawie z odkurzaczem otrzymujemy szczotkę Delta Air Force oraz wyjmowaną szczotkę obrotową. Ich specjalnie wyprofilowany kształt ułatwia zbieranie kurzu w trudno dostępnych miejscach.

Produkt generuje hałas na poziomie 68 dB, zatem jego używanie nie powinno być uciążliwe. Odkurzacz ma wygodną, antypoślizgową rączkę oraz opływowy kształt, dzięki czemu sprzątanie jest komfortowe i swobodne. Według opinii krążących w sieci jest to wysokiej klasy produkt dostępny za rozsądną cenę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status