Najlepszy odkurzacz pionowy Philips

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki odkurzacz pionowy Philips wybrać?

 

Dom bez odkurzacza, gdy mamy dywany? Trudno sobie wyobrazić taką sytuację. Skuteczność takiego urządzenia jest nieoceniona. Wśród różnych sprzętów, znajdziemy te pionowe, którym poświęcimy ten artykuł. Operowanie takimi modelami jest o wiele prostsze, a na dodatek często mają one wiele ciekawych funkcji. Jeżeli myślisz o zakupie odkurzacza pionowego, zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu. Znajdziesz w nim kilka wskazówek na temat tego, co wyróżnia najlepsze pionowe odkurzacze Philips.

Philips to firma, której zaufało wielu konsumentów na całym świecie. Jest to marka znana ze swoich wysoko jakościowych produktów. Philips tworzy produkty odpowiadającym potrzebom klientów, a przy tym dba o środowisko. Dlatego odkurzacze pionowe tej firmy są tak często wybierane przez klientów.

Na początku zastanów się, jaki model wolisz – akumulatorowy czy sieciowy. Sprzęt akumulatorowy umożliwia dotarcie do każdego miejsca w naszym domu bez potrzeby podłączania odkurzacza do gniazdka. Odkurzacze tego typu są jednak cięższe niż modele sieciowe. Jednak przy tych ostatnich może się okazać, że kabel jest zbyt krótki, co sprawia, że sprzątanie jest mało komfortowe.

Dokładnie przypatrz się uchwytowi danego modelu. Będzie to jeden z najważniejszych elementów sprzętu. Według wielu osób najlepszy odkurzacz pionowy Philips ma ładnie wyprofilowany uchwyt, do tego dopasowany do dłoni. Dzięki temu nawet po wielogodzinnym sprzątaniu nasze ręce i ramiona nie będą zmęczone.

Nie mniej ważny jest filtr. Jeżeli cierpisz na alergię, to najodpowiedniejszy będzie filtr wodny. Pyły mieszają się z wodą i nie mają możliwości przedostania się do powietrza. Takie rozwiązanie ma jednak jedną wadę. Filtr wodny musi być każdorazowo czyszczony. Innym typem jest filtr HEPA. Bardzo dobrze wyłapuje wszystkie pyły z powietrza.

Jeżeli chodzi o wymiary pojemnika odkurzacza pionowego, to wszystko zależy od powierzchni naszego mieszkania. Mieszkając w bloku nie będziemy raczej potrzebować zbiornika o pojemności większej niż 2,5 l. Pamiętaj, że im większy zbiornik na kurz i zanieczyszczenia, tym odkurzacz jest cięższy.

 

 

Odkurzacze pionowe Philips – ranking

 

 

Philips PowerPro Duo 2w1 

 

Jeżeli od odkurzacza oczekujesz maksymalnej dokładności, to zapoznaj się z opisem Philips PowerPro Duo 2w1. Jest to urządzenie, które wyposażone zostało w specjalną nakładkę TriActive Turbo. Za jednym pociągnięciem zbiera ona cały kurz z podłogi. Prezentowany odkurzacz to model akumulatorowy. Nie ogranicza nas więc żaden kabel. Moc akumulatora to 18 V, co przekłada się na długi czas pracy, czyli około 1,5 godziny.

Philips PowerPro Duo 2w1 został skonstruowany w taki sposób, by mógł dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, np. pod łóżkiem. Możemy używać go sprzątając podłogę, dywan, a nawet meble. Jest to także dobra opcja dla właścicieli zwierzaków, ponieważ odkurzacz bez problemu wciąga psią i kocią sierść.

Nie musimy obawiać się o opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jeden ruch, aby go odłączyć i wysypać zawartość do śmietnika. Z kolei filtr dołączony do zestawu można łatwo wyczyścić, więc nie musimy wymieniać go zbyt często. Ten odkurzacz pionowy Philips w dobrej cenie jest chwalony za dokładność sprzątania i dużą moc akumulatora.  

 

 

 

 

Philips PowerPro Aqua 3w1

 

Dla osób cierpiących na alergię mamy specjalną ofertę – sprzęt Philips PowerPro Aqua 3w1. Urządzenie to zostało wyposażone w 3 warstwowy filtr – zatrzymuje on prawie 100% drobinek kurzu.

Prezentowany sprzęt nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni i zabrudzeń. Dzięki silnemu ssaniu za jednym pociągnięciem odkurzacz zbiera wszystkie pyłki z dywanów i podłóg. Produkt ten ma jedną szczególną funkcję. Możemy zamontować do niego zbiornik na wodę i w ten sposób odkurzacz myje podłogę i pozbywa się nawet zaschniętych plam. Co więcej, po odłączeniu głównego uchwytu produkt ten może działać jako odkurzacz ręczny. Wygodniej nam będzie wtedy zebrać drobinki z mebli.

Jest to odkurzacz akumulatorowy. Naładowany działa nawet przez godzinę. Użytkownicy są bardzo zadowoleni z wielofunkcyjności produktu. Cenią sobie również wygodę użytkowania oraz gruby filtr, który zatrzymuje alergeny.

 

 

 

 

Philips SpeedPro Max 

 

Jeżeli w domu masz dużo grubych dywanów, polecamy Ci Philips SpeedPro Max. Odkurzacz ma bardzo dużą siłę ssania. Jest w stanie wciągnąć kurz i brud z bardzo grubych wykładzin. Możemy także dopasować jego działanie w zależności od danej powierzchni. Produkt ma 3 poziomową regulację prędkości.

Jeżeli chodzi o pojemnik na kurz, to wyciąganie go jest bardzo łatwe. Wystarczy jeden ruch, aby odłączyć zbiornik, a potem umieścić jego zawartość w koszu. Odłączając główny uchwyt zyskujemy odkurzacz ręczny. Po zamontowaniu do niego elektroszczotki możemy odkurzać miękkie powierzchnie, takie jak sofy czy fotele. Do zestawu dołączona została także szczelinówka, która pozwoli na posprzątanie trudno dostępnych miejsc.

Nasadka tego modelu została zaprojektowana w taki sposób, by wciągała zanieczyszczenia z każdej strony. Zamontowane podświetlenie LED pozwala nam dojrzeć najdrobniejsze zabrudzenia, więc z pewnością dokładnie wyczyścimy różne powierzchnie. Internauci bardzo pochlebnie wypowiadają się o czasie działania odkurzacza – po naładowaniu sprzęt działa przez godzinę. Podoba im się także możliwość regulacji prędkości ssania.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir