Najlepszy odkurzacz pionowy Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 17.02.20

 

Jaki odkurzacz pionowy Electrolux wybrać?

 

Domowe porządki kojarzą się z uciążliwym obowiązkiem. Staramy się więc, w miarę możliwości, ułatwić sobie codzienne zadania. W dzisiejszych gospodarstwach domowych wiele prac wykonujemy z pomocą urządzeń AGD. Producenci oferują coraz bardziej udoskonalone sprzęty, które mogą nas wyręczyć w codziennych czynnościach.

 

 

Do tej pory odkurzanie było takim niemiłym obowiązkiem, ale to również się zmienia. Do niedawna robiliśmy to z pomocą tradycyjnego odkurzacza. Teraz na rynku europejskim pojawiły się odkurzacze pionowe. Znamy je z amerykańskich filmów! Oczywiście zmienił się ich wygląd. Inżynierowie opracowują innowacyjne technologie, a projektanci nadają im nowoczesny styl. Większość uznanych firm ma swój autorski model odkurzacza pionowego. My przedstawimy propozycję szwedzkiej firmy Electrolux. Firma istnieje od ponad stu lat. To właśnie jej odkurzacz podbił europejski rynek po II Wojnie Światowej! Teraz Electrolux ma bogatą ofertę odkurzaczy pionowych. Wybraliśmy kilka modeli urządzeń bezprzewodowych, ponieważ zastosowano w nich nowoczesne systemy i technologie, które sprawiają, że prozaiczna czynność może stać się przyjemnością. A efekty pracy z pomocą tych urządzeń są zaskakujące! Szwecja, skąd pochodzi marka Electrolux, znana jest z dbałości o ekologię.

Produkty firmy Electrolux powstają także z myślą o ochronie środowiska. Najlepsze odkurzacze pionowe Electrolux posiadają nowoczesne, bardzo skuteczne filtry, dzięki którym nie wydostają się z nich na zewnątrz zanieczyszczenia. Jest to istotne w skali globalnej, ale również bezpośrednio dla użytkowników. Odkurzacze te są bezpieczne, zwłaszcza dla osób cierpiących na alergie. Marce Electrolux można zaufać. Wybraliśmy kilka najnowszych modeli. Być może jest wśród nich najlepszy odkurzacz pionowy Electrolux w 2020 roku?

 

 

Odkurzacze pionowe Electrolux – ranking

 

 

Electrolux ZB3230ST Ergorapido 

 

Odkurzacz Electrolux ZB3230ST Ergorapido to urządzenie bezprzewodowe, zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18 V. Czas ładowania akumulatora – 4 godziny. Po naładowaniu zasila odkurzacz na 45 minut pracy. Na rączce znajduje się elektroniczny regulator mocy. Zbiornik na kurz, wykonany z przezroczystego tworzywa, ma pojemność 0,5 litra. W przypadku nieprawidłowego założenia pojemnika uruchamia się blokada pokrywy. W zestawie znajduje się nasadka szczelinowa z włosiem oraz turboszczotka – ssawka z włosiem umieszczonym na obrotowej rolce, która służy do odkurzania wykładzin i dywanów.

Posiada ona system łatwego usuwania zanieczyszczeń. W dolnej części szczotki wbudowane jest podświetlenie LED, które pomaga dostrzec mało widoczne zabrudzenia. Electrolux Ergorapido wyposażony jest w odkurzacz ręczny, który sprawdza się w odkurzaniu powierzchni, do których nie można dostać się odkurzaczem pionowym, np. półek z książkami. Pod spodem zamontowane są 4 obrotowe miękkie kółka, dzięki którym urządzenie porusza się płynnie i nie wytwarza zbędnego hałasu. Odkurzacz ten, dzięki podwójnym przegubom oraz obrotowej głowicy (w zakresie 180 stopni) jest łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu.

Użytkownicy są pozytywnie zaskoczeni trwałością baterii, jakością wykonania, skutecznością pracy oraz stylowym wyglądem. Uważają, że jest to odkurzacz pionowy Electrolux w dobrej cenie.

 

 

 

 

Electrolux ZB5022 UltraPower 

 

Electrolux ZB5022 UltraPower to bezprzewodowy odkurzacz pionowy zasilany akumulatorem litowym 25,2 V TurboPower, który umożliwia godzinę nieprzerwanej pracy na najniższym poziomie mocy lub 15 minut – na najwyższym poziomie. Czas ładowania akumulatora to 3,5 godziny. Odkurzacz ma ergonomiczną konstrukcję, co w połączeniu z przegubem EasySteer obracającym się w zakresie 180 stopni i dużymi tylnymi kółkami zapewnia płynne manewrowanie niezależnie od rodzaju podłogi.

Obrotowa szczotka ma wbudowany system czyszczenia BrushrollClean. Uruchamia się go jednym przyciskiem. Czyszczenie filtrów i usuwanie kurzu z pojemnika jest równie łatwe, dzięki funkcji Snap Clean. Ssawka odkurzacza UltraPower obraca się na przegubie w zakresie 180 stopni i jest wyposażona w oświetlenie LED, co znacznie ułatwia pracę.

Według opinii użytkowników odkurzacza Electrolux ZB5022 UltraPower to  model jest niezawodny. Wśród zalet najczęściej wymieniają pojemny akumulator, a także system samoczyszczenia szczotki.  

 

 

 

 

Electrolux Ergorapido EER77SSM 

 

Odkurzacz pionowy Electrolux Ergorapido EER77SSM jest urządzeniem bezprzewodowym zasilanym przez akumulator litowo-jonowy 18 V. Czas ładowania akumulatora wynosi 4 godziny.  Przy pełnym naładowaniu zapewnia pracę odkurzacza przez 16 minut na najwyższym poziomie mocy lub przez 45 minut – na najniższym poziomie. O konieczności naładowania informuje wskaźnik świetlny.  Ssawka podłogowa wyposażona jest w podwójny przegub poruszający się w zakresie 180 stopni, co pozwala na płynne manewrowanie wokół mebli.

Ssawka ta ma wmontowane oświetlenie LED, które umożliwia dokładne odkurzenie zaciemnionych miejsc. Obrotowa szczotka posiada system samoczyszczenia. Uruchamia się go jednym przyciskiem umieszczonym na górze ssawki! W zestawie znajduje się odkurzacz ręczny, którym można posprzątać w miejscach położonych wyżej. Obudowę odkurzacza skonstruowano tak, aby mógł on stać samodzielnie.

Klienci, którzy kupili bezprzewodowy odkurzacz pionowy Electrolux, są zachwyceni jego estetycznym wyglądem i jakością wykonania oraz możliwościami, jakie daje wyposażenie tego modelu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status