Najlepszy odkurzacz pionowy Dyson

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki odkurzacz pionowy Dyson wybrać?

 

Odkurzacz to jedno z najczęściej spotykanych urządzeń w każdym gospodarstwie domowym. To z jego pomocą czyszczenie podłogi, dywanów, a nawet mebli i samochodu staje się łatwiejsze. Aby jednak odkurzanie nie było utrapieniem, to warto wybrać urządzenie, które spełnia kilka kryteriów. Zastanawiasz się jakie kwestie są istotne? Kontynuuj czytanie, aby zapoznać się ze wskazówkami i opisami najciekawszych sprzętów tego typu. Wszystkie z nich to produkty Dyson. Jest to firma zajmująca się głównie produkowaniem sprzętu takiego jak suszarki do włosów, prostownice, lecz i odkurzacze. Dyson ma w swojej ofercie wiele różnych typów produktów, a my zdecydowaliśmy się opisać modele pionowe. Podczas tworzenia tekstu kierowaliśmy się pozytywnymi opiniami użytkowników, którzy mieli już okazję wypróbować sprzęty Dyson.

 

 

Wiele osób ceni sobie swobodę. Dlatego najlepszy odkurzacz pionowy Dyson w 2020 roku to taki, którym można bardzo łatwo operować. Jest to szczególnie ważne, kiedy mamy do odkurzenia bardzo dużą powierzchnię. Zbyt ciężki sprzęt może sprawić, że po długim odkurzaniu będziemy bardzo zmęczeni. Dobry odkurzacz jest lekki, a jego konstrukcja jest tak wyprofilowana, że operowanie nim nie jest trudne.

Internauci uważają, że najlepsze odkurzacze pionowe Dyson mają w zestawie wiele elementów. Warto wybrać model, który umożliwi odkurzanie wielu rodzajów podłoża, np. dywanów, płytek, paneli i innych. Aby nie uszkodzić żadnego rodzaju podłogi, trzeba wybrać odpowiednią nasadkę. Jeżeli nie ma takiej w zestawie, to trzeba będzie ją później dokupić. Dobrze jest też wybrać taki model, który umożliwia czyszczenie samochodu oraz mebli. Dokładnie sprawdź też jakość wykonania każdego z elementów.

Przed zakupem zapytaj o moc danego sprzętu. W przypadku odkurzaczy pionowych często za minimum uznaje się około 100 W. Z silnikiem o takiej mocy sprzęt jest w stanie bez problemu wciągnąć nawet głęboko osadzone zanieczyszczenia w dywanie. Z tego względu nie będziemy musieli w niektórych miejscach powtarzać odkurzania, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić nam dużo czasu.

 

 

Odkurzacze pionowe Dyson – ranking

 

 

Dyson V8 Absolute 

 

Dyson V8 Absolute to odkurzacz pionowy, który ma moc około 115 W. Sprzęt jest polecany alergikom, ponieważ może on skutecznie wyłapać wszystkie zanieczyszczenia. Kumulują się one w filtrze, który potem można bardzo łatwo wyprać. Jest to niewielki odkurzacz, z którego pomocą można odkurzać nie tylko podłogę, ale też sufit, meble i inne części mieszkania.

Sprzęt ma 3 różne tryby pracy. Pierwszy z nich jest normalny i decydując się na niego można czyścić mieszkanie przez 40 minut. Jeżeli chcemy używać elektroszczotki, to odkurzacz będzie pracował przez 25 minut. Dostępny jest również tryb MAX, który ze zwiększoną siłą pozwala na odkurzanie przez 7 minut.

Specjalnie zbudowany pojemnik można bardzo łatwo opróżnić, a potem należy go umyć. Warto również dodać, że odkurzacz jest lekki i operowanie nim jest łatwe, co chwali wielu konsumentów. Użytkownicy są też zadowoleni z zestawu, w którym jest mini turboszczotka i elektroszczotka (dobre wykonanie tych elementów pozwala zbierać wszystkie zanieczyszczenia).

 

 

 

 

Dyson V7 Fluffy

 

Dyson V7 Fluffy to odkurzacz z filtrem HEPA, dobrze filtrującym powietrze, w związku z czym, kiedy wydostaje się ono na zewnątrz, jest zupełnie czyste. Sprzęt ma 3 tryby pracy i zależności od tego, jaki wybierzemy, to możemy używać odkurzacza przez 30 minut, 20 minut lub 6 minut.

Sprzęt zamiast worka ma pojemnik, w którym kumulują się zanieczyszczenia. Wielu użytkowników zauważyło, że odkurzacz bardzo dobrze usuwa kurz, włosy oraz sierść z każdego rodzaju podłoża. Jest to rezultat zastosowania elektroszczotki Soft Roller. Specjalna budowa szczotki sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia są szybko przez nią wciągane.

Odkurzacz oraz jego uchwyt są dobrze wyprofilowane, co jest chwalone przez osoby z niego korzystające. Sprzęt znany jest również z tego, że jest dobrze wykonany i dlatego jego elementy nie odłączają się od siebie, a także nie ulegają awarii. Dlatego odkurzacz jest bardzo często wybierany.

 

 

 

 

Dyson V6 CordFree 

 

Dyson V6 CordFree, to odkurzacz, którego moc wynosi 100 W. Jest on wyposażony w mniejszy sprzęt do czyszczenia miejsc położonych wyżej lub takich, które są bardzo wąskie. Urządzenie na pełnej baterii działa przez 20 minut. W przypadku włączenia maksymalnej mocy można sprzątać przez 6 minut.

Odkurzacz nie jest zbyt ciężki, a przenoszenie i operowanie nim nie jest trudne. Po odłączeniu głównej części sprzęt jest bardzo lekki. Końcówki oraz całe urządzenie można włożyć do stacji dokującej i dlatego odkurzacz nie zabiera dużo miejsca w domu.

Filtr, tak samo, jak pojemniki, można czyścić. Dlatego mamy szansę utrzymać sprzęt w czystości. Wymiana poszczególnych części nie jest skomplikowana i mogą to zrobić nawet osoby, które nie znają się na technologii. Oprócz tego ten odkurzacz pionowy Dyson w dobrej cenie łatwo się obsługuje.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status