Najlepszy odkurzacz parowy Philips

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki odkurzacz parowy Philips wybrać?

 

Walka z zabrudzeniami jest dość ciężka i niekiedy wymaga użycia specjalnych środków. Szczególnie trudno jest usunąć bakterie i niewielkie mikroorganizmy, które żyją w naszych dywanach lub zakamarkach. Rozwiązaniem, które pomoże Ci je usunąć jest odkurzacz parowy, który wykorzystuje działanie wysokich temperatur, co pozwala pozbyć się wielu alergenów. Jeśli jednak nie wiesz, jak zakupić dobry model, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Znajdziesz w nim bowiem wiele przydatnych porad o tym, na co zwrócić uwagę. Wzbogaciliśmy ten tekst również o niewielkie zestawienie, które zawiera najlepsze odkurzacze parowe Philips.

 

 

Philips jest znanym producentem AGD pochodzącym z Holandii. W ofercie firmy znajdziemy wiele zróżnicowanych urządzeń, które ułatwią nam codzienne życie. Dodatkowo dba ona, aby produkty były wykonywane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich długowieczność. Poza tym Philips stawia na energooszczędność, gdyż zmniejsza to koszty użytkowania i nie generuje tyle zanieczyszczeń środowiska.

Dokonując zakupu, zwróć uwagę na rodzaj głowicy, bowiem jeśli element ten będzie odpowiednio wyprofilowany, dotrze do wielu zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Sprawi to, że sprzątanie będzie znacznie bardziej efektywne. Niektóre urządzenia posiadają wymienne głowice o różnych kształtach, dostosowane do odmiennych powierzchni. Szczególnie polecamy końcówki trójkątne.

Najlepszy odkurzacz parowy Philips w 2020 roku powinien cechować się dużą mocą. Tylko wtedy będzie w stanie zapewnić nam wydajną pracę, co przełoży się na szybkie i dokładne usuwanie zabrudzeń. Zalecamy kierować się regułą, wedle której im więcej watów ma model, tym jest dla nas lepszy.

Aby zapewnić sobie wygodną i komfortową pracę, sprawdź, jak długi jest przewód zasilający w maszynie. Początkowo element ten może wydawać się błahy, jednak w czasie sprzątania szybko odkryjesz, że przerywanie pracy i przełączanie kabla do innego kontaktu jest bardzo uciążliwe. Dlatego też zalecamy wybór możliwie najbardziej wydajnego sprzętu o przewodzie o długości minimum 4 m.

 

 

Odkurzacze parowe Philips – ranking

 

 

Philips Aqua Trio FC7080/01

 

Jeśli poszukujesz innowacyjnego i nowoczesnego odkurzacza, to polecamy Ci model Philips Aqua Trio FC7080/01. Jest to sprzęt, który w czasie pracy wykorzystuje parę wodną, co gwarantuje większą efektywność w usuwaniu brudu.

Dużą zaletą prezentowanego urządzenia jest technologia Airflow Max, która gwarantuje maksymalną moc ssania. Sprawia to, że szybko usuniemy wszelkie zanieczyszczenia z dywanów o długim włosiu. Co więcej, nasadka łączy w sobie 3 tryby pracy, zatem jest bardzo skuteczna. Warto wspomnieć, że model posiada 2 boczne szczoteczki, które dokładnie zbierają kurz oraz brud. Poza tym odkurzacz ma filtr HEPA, który jest bardzo przyjazny alergikom. Sprawia on, że wydychane powietrze jest pozbawione bakterii, drobnoustrojów i kurzu.

Poza tym technologia Power Cyclon 7 zapewnia działanie dużej siły odśrodkowej, która odpowiada za oddzielenie powietrza od drobin brudu. Warto dodać, że cała aparatura jest bardzo prosta w obsłudze, zatem nawet nieco starsze osoby nie powinny mieć problemu z obsługą aparatury. Pilot sterujący całym systemem znajduje się w górnej części rury, co sprawia, że nie musimy się schylać.

Wiele opinii konsumentów zawiera pochwały designu oraz siły ssania odkurzacza. Co więcej, liczni klienci docenili technologię Nano Clean, która zapobiega zbijaniu się kurzu w kłębki. Sprawia to, że opróżnienie pojemnika jest bardzo proste.

 

 

 

 

Philips Steam Plus FC7020/01

 

Aby przyśpieszyć proces sprzątania, polecamy zainwestowanie w model Philips Steam Plus FC7020/01. Jest to bardzo nowoczesny odkurzacz, który do pracy używa siły pary wodnej. Sprawia to, że podłogi są znacznie czystsze, przy mniejszym użyciu detergentów. Poza tym używanie wysokiej temperatury pozwala na usunięcie nie tylko brudu, ale również bakterii, zarazków, drobnoustrojów, roztoczy oraz alergenów. Sprawia to, że Twój dom na powrót stanie się bezpiecznym miejscem z czystym powietrzem.

Maszyna dedykowana jest do twardych powierzchni, które odporne są na działanie wody. Nie musisz się jednak obawiać, że poślizgniesz się na mokrej powierzchni, po kilku sekundach od przejechania odkurzaczem podłoga jest sucha. Moc produktu wynosi 1500 W, zatem możliwe jest szybkie i wydajne sprzątanie. Po włączeniu i upływie 30 sekund aparatura jest gotowa do pracy.

Na głowicy znajdują się wkładki z mikrofibry, które można bez problemu prać. Zbiornik na wodę ma wielkość 450 ml, co w pełni wystarczy na około 25 minut pracy. W tym czasie uporamy się z zabrudzeniami w niemal całym domu o średniej powierzchni. W czasie pracy hałas generowany przez maszynę nie przekracza 75 dB. Dużym udogodnieniem jest przewód o długości 6 m.

Zdaniem wielu konsumentów ten wydajny odkurzacz parowy Philips w dobrej cenie to maszyna warta polecenia. Cechuje się on niewielką wagą, co zostało docenione przez użytkowników.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status