Najlepszy odkurzacz do popiołu Karcher

Ostatnio aktualizowane: 14.12.18

 

Jaki odkurzacz do popiołu Karcher wybrać?

 

Przyjęcia przy ognisku i romantyczne wieczory przy kominku mają ze sobą dwie wspólne rzeczy. Pierwszą z nich jest dobra atmosfera, a drugą – powstały popiół, który trzeba usunąć. Naturalnie, możesz posłużyć się szczotką i szufelką, jednak to rozwiązanie może zakończyć się rozniesieniem sadzy po całym domu. Dużo lepszą opcją jest użycie odkurzacza. Pamiętaj jednak, że standardowe modele nie poradzą sobie z tą substancją i w efekcie mogą przestać pracować. Niezbędny jest zakup specjalnego urządzenia z odpowiednim filtrem. Niestety, zakup takiego modelu nie jest najprostszą czynnością. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym pokażemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu dobrej jakości modelu. Poza tym, na końcu artykułu zamieściliśmy trzypunktowe zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze odkurzacze do popiołu Karcher.

Karcher jest znaną niemiecką firmą, której początki datowane są na rok 1935, gdy wprowadziła do powszechnego obiegu pierwszy produkt do czyszczenia za pomocą wysokiego ciśnienia. Od tego czasu nie tylko firmy sprzątające mogły oferować usługi dokładnego usuwania brudu z elewacji i chodników, ale z takich rozwiązań mogły też korzystać osoby prywatne. Obecnie produkty tej firmy cechują się dużą precyzją wykonania, a także trwałością konstrukcji.

Decydując się na zakup odkurzacza do popiołu, zwróć uwagę na to, czy interesujący Cię produkt posiada worek. Zanieczyszczenia zebrane do worka dużo prościej jest zutylizować, jednak taki typ urządzeń nie uchroni Cię przed ponownym zapyleniem. Z tego powodu, polecamy maszyny z workami, gdyż ich zbieranie pyłów jest znacznie skuteczniejsze.

Przed dokonaniem zakupu sprawdź, jaki rodzaj brudu interesujący Cię model może zebrać. Oczywiście, wszystkie produkty do popiołu są w stanie posprzątać śmieci suche, problemem jest jednak woda i błoto. Aby wydajność maszyny była większa, warto rozważyć zakup odkurzacza, który będzie w stanie sprzątnąć również mokre elementy.

Sprzątanie jest przykrym obowiązkiem, dlatego warto kupić przyrząd, który gwarantuje nam najwięcej komfortu. Z tego powodu, polecamy produkty, które mają 4, a nie 2 koła, gdyż dużo prościej się je prowadzi. Równocześnie, zachęcamy do zakupu takiego sprzętu, który ma długi, niekrępujący ruchów kabel.

 

 

Odkurzacze do popiołu Karcher – Ranking

 

 

Karcher AD 3.000 

 

Wydajny i nowoczesny odkurzacz do popiołu marki Karcher jest jednym z najczęściej kupowanych modeli na rynku. Spowodowane jest to jego dużą mocą, która wynosi aż 1200 W. Gwarantuje Ci to, że będziesz w stanie usunąć sadzę i popiół nawet z trudno dostępnych miejsc.

Ten najlepszy odkurzacz do popiołu Karcher w 2018 roku cechuje się niewielką wagą, wynoszącą 6,5 kg. Co więcej, 4 kółka zdecydowanie ułatwiają manewrowanie sprzętem nie tylko po podłodze, ale i trawie. Bowiem, model ten może być używany do usuwania sadzy i popiołu z kominków, grillów, pieców, ale i ognisk. Poza tym, pojemność zbiornika to 17 l. Sprawia to, że nie musisz go aż tak często opróżniać w czasie jednej sesji sprzątania. Zaznaczamy jednak, że po skończonej pracy należy go opróżnić, by nie rozwijały się w środku bakterie.

Wymiary modelu tu: długość – 38 cm, szerokość – 34 cm, wysokość – 56 cm. Te niewielkie gabaryty, zdecydowanie ułatwią Ci przechowywanie urządzenia. Ponadto czterometrowy przewód zasilający, zagwarantuje Ci duże pole do manewrowania tym urządzeniem w czasie sprzątania.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są pozytywne. Wiele osób doceniło jego niewielką cenę, dużą wydajność i kompaktowe wymiary.

 

 

 

 

Karcher AD 3.200

 

Innowacyjny i bardzo funkcjonalny odkurzacz AD 3.200 marki Karcher to sprzęt, który powinien się znaleźć w każdym domu, gdzie jest kominek. Wiedz, że prezentowany przyrząd może być również używany w sposób tradycyjny, czyli do usuwania suchych zanieczyszczeń.

Największą zaletą modelu jest jego bardzo duża moc, która wynosi aż 1200 W. Dzięki temu, maszyna będzie w stanie dokładnie zebrać cały pył. Wydatek powietrza, jaki jest w stanie wygenerować produkt to aż 65 l/s, zaś jego podciśnienie to 20 kPa. Dzięki takim parametrom, możesz mieć pewność, że prezentowany model w sposób szybki i sprawny upora się z napotkanymi zabrudzeniami.

Wymiary modelu tu: szerokość – 34 cm, długość – 38 cm, wysokość – 56 cm. Dzięki niewielkim rozmiarom, przechowywanie urządzenia jest bardzo proste. Z kolei, czterometrowy przewód zasilający zagwarantuje Ci komfort poruszania się z tym urządzeniem w czasie sprzątania. Wiedz też, że w czasie pracy cały pył zostaje zatrzymany na specjalnym filtrze, który po skończonej pracy należy wyczyścić.

Opinie konsumentów o tym przyrządzie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło jego niewielką cenę, dużą wydajność i kompaktowe wymiary.

 

 

 

 

Karcher Klasy Basic

 

Model Klasy Basic to wielofunkcyjny odkurzacz do popiołu Karcher w dobrej cenie, który może być używany zarówno do usuwania pyłów, jak i większych śmieci. Sprawia to, że prezentowany produkt jest niezbędnym elementem wszystkich wiosennych porządków.

Przyrząd posiada aż 20 – litrowy zbiornik wykonany z metalu. Gwarantuje to, że nawet mocniejsze uderzenie nie będzie w stanie go uszkodzić. Model może być używany również do mokrych zanieczyszczeń. Zaznaczamy, że po każdej sesji sprzątania koniecznie musisz opróżnić zbiornik. W przeciwnym razie rozwiną się w nim bakterie.

Co więcej, za sprawą niewielkich, kompaktowych rozmiarów odkurzacz może być przechowywany w dowolnym miejscu.

Opinie konsumentów o tej maszynie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło jej dużą wydajność oraz funkcjonalność. Największą zaletą sprzętu jest zdaniem użytkowników to, że może być on używany w różnych miejscach, jak piece, kominki, grille, a nawet sauny.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...