Najlepszy odkurzacz cyklonowy Samsung

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaki odkurzacz cyklonowy Samsung wybrać?

 

Odkurzacze cyklonowe, inaczej nazywane bezworkowymi, posiadają komorę, do której zasysane jest powietrze, a wszystkie zanieczyszczenia za pomocą ruchu wirowego trafiają do specjalnego zbiornika. Tego typu sprzęty są łatwe w czyszczeniu oraz niezwykle efektywne. Jeśli nie jesteś pewien, jakie urządzenie spełni Twoje wymagania, koniecznie przeczytaj niniejszy poradnik. Podpowiadamy w nim, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu zamieściliśmy także ranking, z którego dowiesz się, jaki jest najlepszy odkurzacz cyklonowy Samsung w 2020 roku.

 

 

Firma Samsung jest niewątpliwym liderem w produkcji artykułów gospodarstwa domowego. Od wielu lat oferuje swoim klientom wysokiej jakości sprzęty. Oprócz wszelkiego rodzaju produktów elektronicznych, w ofercie marki znajdziemy także odkurzacze, cechujące się niską awaryjnością oraz eleganckim i nowoczesnym designem. Wyposażone są one w zaawansowane technologie i inteligentne rozwiązania, dzięki którym sprzątanie staje się przyjemnością.

Podczas zakupu odkurzacza cyklonowego upewnijmy się, że wyposażony jest on w system filtracyjny HEPA oraz cyklon III generacji. Filtr zatrzymuje zanieczyszczenia, dzięki czemu jest niezawodnym rozwiązaniem dla alergików. Zazwyczaj jest on montowany przy wylocie odkurzacza, dzięki czemu wracające do pomieszczenia powietrze jest czyste i wolne od alergenów. Cyklon III generacji zapewnia mniejsze zużycie filtra, a w niektórych modelach nawet eliminuje konieczność jego stosowania.

Wygodnym rozwiązaniem jest także zastosowanie trybu automatycznego. Dzięki niemu odkurzacz samodzielnie reguluje siłę ssania i dostosowuje ją do rodzaju sprzątanej powierzchni i ilości kurzu. Wpływa to na efektywność pracy urządzenia oraz optymalne zarządzanie energią.

Przy wyborze należy mieć również na uwadze standardowe parametry odkurzacza, takie jak siła ssąca czy moc, od których zależy wydajność pracy. Poza tym warto sprawdzić pojemność pojemnika na zanieczyszczenia. Jeśli jesteśmy posiadaczami dużego mieszkania, zaopatrzmy się w sprzęt ze zbiornikiem o pojemności minimum 2 litry. Pamiętajmy jednak, że im jest on większy, tym zwiększa się waga urządzenia.

Najlepsze odkurzacze cyklonowe Samsung zawierają również szereg funkcji dodatkowych. Są to na przykład wskaźnik zapełnienia pojemnika, zabezpieczenie przed przegrzaniem czy elektroniczna regulacja mocy. Wiele urządzeń jest również wyposażonych w akcesoria dodatkowe, takie jak końcówki do tapicerki i twardych podłóg czy szczotki do odkurzania książek i parkietu.

 

 

Odkurzacze cyklonowe Samsung – Ranking

 

 

Samsung VC 5100 VC07K51E0VB 

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Samsung VC 5100 VC07K51E0VB. Dzięki wysokiej mocy i możliwości pełnej kontroli nad urządzeniem, zapewnia ono dokładne, wygodne sprzątanie.

Przy pomocy technologii CycloneForce z turbiną Anti-Tangle, sprzęt utrzymuje optymalną wydajność. Komora wyposażona jest w specjalną kratkę, dzięki której kurz i inne zanieczyszczenia nie zapychają urządzenia. Model ten posiada duży silnik o mocy 750 W oraz innowacyjną szczotkę, która doskonale przylega do każdej powierzchni.

Ten odkurzacz cyklonowy Samsung w dobrej cenie posiada szereg wymiennych końcówek, w tym oddzielne do kurzu, tapicerki, szczelin i parkietów. Sprzęt zawiera również filtr HEPA. Opróżnianie pojemnika odkurzacza i jego czyszczenie jest bardzo łatwe i szybkie.

Wymiary urządzenia to wysokość – 33,7 cm, szerokość – 29,4 cm, głębokość – 45 cm. Konsumenci zgodnie twierdzą, że jest to sprzęt wysokiej jakości, który bardzo dobrze odkurza, nie hałasuje i jest poręczny.

 

 

 

 

Samsung VC06H70F0HD

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Samsung VC06H70F0HD. Ten kompaktowy odkurzacz o wymiarach 25,3 cm x 28,3 cm x 43,2 cm jest lekki i poręczny oraz zapewnia komfortowe sprzątanie.

Urządzenie wyposażone jest w specjalny pojemnik na kurz podzielony na 14 komór, które oddzielają zanieczyszczenia od powietrza. Dzięki ruchomej obudowie użytkownik ma możliwość usunięcia brudu nawet z trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz posiada również czujnik kurzu, informujący o niewidocznych gołym okiem zabrudzeniach.

Wraz ze sprzętem, w zestawie otrzymamy specjalną szczotkę Extreme Force Brush, końcówkę do czyszczenia tapicerki oraz wąską szczelinówkę. Model ten wyposażony jest też w filtr HEPA oraz teleskopową rurę. Jego moc wynosi 650 W.

Osoby, które zdecydowały się na zakup prezentowanego modelu zgodnie twierdzą, że jest to wysokiej klasy, wydajne i przydatne urządzenie.

 

 

 

 

Samsung VC 5100 VC07K51G0HG

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć również modelu Samsung VC 5100 VC07K51G0HG.

Urządzenie posiada liczne funkcje, którymi możemy wygodnie i szybko sterować z poziomu rączki. Podczas sprzątania możemy też swobodnie kontrolować moc ssania oraz włączać i wyłączać urządzenie bez konieczności schylania się. Pojemnik na kurz w tym modelu można łatwo wyjąć i opróżnić, wystarczy przycisnąć jeden guzik.

Sprzęt posiada zaawansowany filtr antyalergiczny, który usuwa kurz i pył oraz oczyszcza powietrze z alergenów. Wyposażony jest on również w liczne końcówki wymienne, dzięki którym dotrzemy w trudno dostępne miejsca. Moc odkurzacza wynosi 750 W, a jego wymiary to 29,4 cm x 33,7 cm x 45 cm.

Opinie użytkowników o tym modelu są bardzo pozytywne. Cenią oni jego wygodę w użytkowaniu, wydajność oraz skuteczność. Dużą zaletą jest również wysoka moc ssąca oraz niewielka waga.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status