Najlepszy odkurzacz cyklonowy bezworkowy

Ostatnio aktualizowane: 13.12.18

 

Jaki odkurzacz cyklonowy bezworkowy wybrać?

 

Odkurzacz cyklonowy to urządzenie, które idealnie sprawdzi się w domu, w którym mieszkają alergicy. Dokładnie oczyszcza powierzchnie i nie generuje pyłków w trakcie sprzątania. Z uwagi na fakt, że w sklepach dostępnych jest wiele ciekawych modeli, postanowiliśmy przedstawić Ci 3 godne uwagi propozycje. Dodatkowo z artykułu dowiesz się, jakie parametry są najważniejsze w tego typu urządzeniach.

Na początku warto podkreślić, że opisywane przez nas odkurzacze cyklonowe to modele bezworkowe. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, że nie będziesz mógł posprzątać mieszkania, bo zapomniałeś zakupić worka. Wiele osób podkreśla, że najlepszy bezworkowy odkurzacz cyklonowy w 2018 roku posiada łatwy w zdejmowaniu pojemnik na odpady. Musi być on wykonany z dobrych jakościowo tworzyw, co da nam pewność, że jest odporny na zniszczenia, a jego opróżnianie i czyszczenie nie zajmie wiele czasu.

Ważną kwestią jest także moc danego urządzenia. Powinna ona wynosić ok. 700 W lub więcej. To gwarantuje, że sprzątanie przebiegnie szybko, a odkurzacz będzie dobrze radził sobie z usuwaniem nawet trudnych zabrudzeń. Kupując produkt, musimy zwrócić uwagę także na jego wymiary. Nie powinny być one zbyt duże, ponieważ utrudni to przechowywanie sprzętu.

Konsumenci są zdania, że najlepsze bezworkowe odkurzacze cyklonowe wyposażone są w dodatkowe akcesoria, czyli filtry i wymienne końcówki. Pierwszy z elementów pozwala zachować odpowiedni poziom higieny i sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla alergików. Jeśli chodzi o wymienne szczotki, pozwalają one odkurzać wiele różnych powierzchni i posprzątać nawet trudno dostępne miejsca. Dzięki temu urządzenie staje się bardziej użyteczne i można je dostosować do naszych, aktualnych potrzeb.

Równie istotny jest zasięg pracy odkurzacza. Powinien on wynosić kilka metrów. Będziemy wtedy mogli posprzątać nawet duże pomieszczenia, bez konieczności zmiany źródła zasilania. To znacznie usprawni naszą pracę i pozwoli zaoszczędzić nam trochę czasu. Przed zakupem sprawdźmy również, czy kabel zasilający łatwo się wysuwa i nie zacina w trakcie tej czynności. Miejmy na uwadze także jakość wykonania obudowy. Musi być ona odporna na uszkodzenia i zarysowania.

 

 

Bezworkowe odkurzacze cyklonowe – ranking

 

 

Karcher CV 3 

 

Karcher CV 3 to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Moc silnika to 700 W, dzięki czemu urządzenie jest efektywne i radzi sobie z usuwaniem nawet uporczywych zabrudzeń. Sprzęt wyposażony jest w przeźroczysty zbiornik. Element ten łatwo się czyści.

Wymiary odkurzacza są następujące: wysokość – 33,4 cm, szerokość – 26,9 cm i długość – 38,8 cm. Zasięg pracy wynosi 7,5 m. Poziom generowanego hałasu oscyluje w granicach 76 dB. Waga modelu to 4,4 kg. Z uwagi na fakt, że nie jest on ciężki, jego przenoszenie nie będzie stanowiło problemu. Do zestawu dołączony jest filtr HEPA 12, który zapobiega tworzeniu się pyłków w trakcie sprzątania. Dzięki temu Karcher CV 3 sprawdzi się w domu, w którym mieszkają alergicy.

Prezentowany model jest chętnie kupowany przez konsumentów. Został wykonany z odpornych na uszkodzenia materiałów. Nie ulega awariom i jest łatwy w obsłudze. W komplecie otrzymujemy wymienne końcówki, które pozwalają dostosować sprzęt do naszych aktualnych potrzeb.

 

 

 

 

Hoover Reactiv RC81 RC25011

 

Produktem, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu jest Hoover Reactiv RC81 RC25011. Klasa energetyczna A stanowi potwierdzenie, że urządzenie nie pobiera dużo prądu. Dodatkowym plusem jest to, że dzięki małemu zużyciu energii pozwala zadbać o środowisko. Poziom generowanego w trakcie pracy hałasu to ok. 75 dB.

Odkurzacz wyposażony jest w silnik o mocy 800 W. Zapewnia on efektywną pracę i pozwala w szybki sposób pozbyć się zabrudzeń. Zasięg pracy urządzenia wynosi 8 m, co umożliwia nam pracę nawet w dużych pomieszczeniach, bez konieczności zmiany źródła zasilania. 2 litrowy pojemnik na zanieczyszczenia jest łatwy w pielęgnacji. Bez trudu można go zdjąć z urządzenia. Do zestawu dołączone są wymienne końcówki. Dzięki temu będziesz mógł wyczyścić różne powierzchnie.

Opinie na temat Hoover Reactiv RC81 RC25011 są pochlebne. Konsumenci podkreślają, że uchwyt szczotki jest dobrze wyprofilowany. W efekcie odkurzanie nie jest zbyt męczące. Produkt został wyprodukowany z dobrych jakościowo tworzyw, więc możemy mieć pewność, że wykazuje dużą odporność na uszkodzenia i awarie.

 

 

 

 

Eldom OC1200 

 

Jeśli chcesz kupić bezworkowy odkurzacz cyklonowy w dobrej cenie, ale nie wiesz, jaki model wybrać, zachęcamy do zapoznania się z opisem urządzenia Eldom OC1200. Ma ono moc 1000 W, dlatego możesz być pewien, że pozbędziesz się zabrudzeń szybko i efektywnie.

Odkurzacz wyposażony jest w długi kabel zasilający (4,2 m), więc mamy możliwość odkurzania dużych powierzchni. Prezentowany produkt to model bezworkowy. Pojemnik na zanieczyszczenia łatwo się opróżnia. Na obudowie znajduje się miejsce do ustawienia rury. To znacznie ułatwia przechowywanie sprzętu. Do zestawu dołączony jest filtr HEPA. Ma on właściwości antyalergiczne i chroni przed tworzeniem się pyłów w trakcie sprzątania, dlatego jest przyjazny dla osób walczących z alergią.

Eldom OC1200 to produkt polecany przez konsumentów. Zdobył on wiele pozytywnych opinii. W recenzjach użytkownicy zaznaczają, że odkurzacz jest łatwy w obsłudze. W komplecie otrzymujemy dwie wymienne końcówki, które ułatwiają sprzątanie różnych powierzchni i czynią sprzęt bardziej funkcjonalnym.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.33 out of 5)
Loading...