Najlepszy odkurzacz centralny Borysowski

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki odkurzacz centralny Borysowski wybrać?

 

Osoby, które żyją w dużych domach dobrze wiedzą, że doprowadzenie takiej powierzchni do porządku często bywa niezwykle trudne. Dlatego coraz popularniejsze stają się odkurzacze centralne. Jest to system połączonych ze sobą rur, które odprowadzają śmieci do jednego kontenera, zazwyczaj ulokowanego w piwnicy. Jest to duża i niezwykle skomplikowana konstrukcja. Z tego powodu zakup takiego urządzenia musi być ostrożny i przemyślany. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, jakie cechy powinny mieć najlepsze odkurzacze centralne Borysowski. Dodatkowo na końcu artykułu znajdziesz opisy trzech godnych polecenia modeli.

Marka Borysowski zaczęła swoją działalność ponad 20 lat temu. Od tego czasu udało się jej stać jednym z czołowych polskich producentów odkurzaczy centralnych. Z produktów tej firmy korzystają zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Dodatkowo w ofercie marki znajdują się również rozdrabniacze do WC, mikro klimatyzatory, pompy do ścieków oraz agregaty do przyborów sanitarnych. Popularność tej firmy wynika z dużej precyzji tworzenia sprzętu oraz przystępnych cen.

Powodem coraz bardziej rosnącej popularności odkurzaczy centralnych jest to, że dzięki takim sprzętom kurz i różne zanieczyszczenia nie zostają w domu, a są z niego automatycznie usuwane. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne, gdy w domu żyją alergicy. Warto dodać, że siła ssania odkurzaczy centralnych jest znacznie większa niż w przypadku modeli tradycyjnych, co gwarantuje większą efektywność sprzątania. Cała aparatura odkurzacza, która generuje duży hałas jest ukryta w pomieszczeniu gospodarczym. Dzięki temu w reszcie domu panuje cisza.

Decydując się na zakup takiego sprzętu warto pamiętać, że najlepszym momentem na instalację jest moment budowania domu. Wtedy mamy możliwość dokładnego rozplanowania szybów i układu rur. Na późniejszym etapie taka inwestycja będzie dość kosztowna.

Jeśli pragniesz zakupić najlepszy odkurzacz centralny Borysowski w 2020 roku, to polecamy wybór modelu z ekranem LCD. Takie rozwiązanie umożliwi Ci większą kontrolę nad całą aparaturą. Jeśli jesteś zainteresowany opcją sprzątania na mokro, koniecznie podłącz urządzenie do klimatyzacji. W przeciwnym razie mokre plamy będziesz musiał usuwać samodzielnie.

 

 

Odkurzacze centralne Borysowski – Ranking

 

 

Borysowski KTS105

 

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najlepszego produktu, to polecamy innowacyjny model KTS105 marki Borysowski. Jest to bardzo wydajny i efektywny odkurzacz centralny, który może być stosowany zarówno w pomieszczeniach przemysłowych, jak również w domkach jednorodzinnych. Zaletą prezentowanego sprzętu jest cicha praca, dzięki czemu sprzątanie nie będzie przeszkadzało reszcie domowników.

Dużym atutem odkurzacza jest efektywne usuwanie kurzu, bakterii i roztoczy. Dzięki temu urządzenie będzie odpowiednie dla domów, w których mieszkają alergicy. Maksymalna powierzchnia, na której można wykorzystać maszynę to aż 300 mkw. Moc silnika to aż 1.26 kW, co gwarantuje dużą siłę ssania, co zdecydowanie skraca czas potrzebny na posprzątanie pomieszczenia.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło model za jego wydajny i w pełni bezpieczny dla zdrowia filtr cykliczny i poliestrowy. Urządzenie posiada bezworkowy zbiornik o pojemności 15 l, w którym mogą zbierać się suche odpady. Poza tym ze względu na zastosowanie innowacyjnych technologii i dużej powierzchni filtra, odkurzacz działa z pełną mocą przez długi czas. Zdaniem wielu użytkowników jest to bardzo wydajny odkurzacz centralny Borysowski w dobrej cenie.

 

 

 

 

Borysowski Ktp2A do 250 Mk

 

Model Ktp2A do 250 Mk wyprodukowany przez znaną markę Borysowski to bardzo wydajny i efektywny odkurzacz centralny. Prezentowany sprzęt w krótkim czasie upora się z zabrudzeniami, kurzem oraz wieloma bakteriami. Tym sposobem czyni on dom przyjazny alergikom. Maszyna dedykowana jest do wielu rodzajów powierzchni, zarówno w budynkach przemysłowych, jak i domach prywatnych. Pamiętaj jednak, że całkowita powierzchnia podłóg nie może przekroczyć 250 mkw. W przeciwnym razie odkurzanie nie będzie efektywne.

Dużym atutem prezentowanego modelu jest możliwość regulacji siły ssania. Dzięki temu bez problemu dopasujesz sposób pracy maszyny do swoich potrzeb. Co więcej, model oferuje prosty w obsłudze panel, dzięki czemu nawet osoby starsze nie będą miały problemy z jego obsługą.

Opinie konsumentów o prezentowanym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło efektywność sprzątania. Co więcej, mimo początkowo dużej ceny, sprzęt działa szybko i sprawnie, i nie pochłania tak dużo prądu. Warto dodać, że przy zakupie otrzymujemy cały zestaw szczotek, które pomogą nam utrzymać w czystości nie tylko podłogi, ale i obicia kanapy, czy foteli.

 

 

 

 

Borysowski Kts2 Do 350 Mk

 

Wielu konsumentów w czasie budowy domu decyduje się na zakup modelu Kts2 Do 350 Mk marki Borysowski. Odkurzacz ten cechuje się dużą siłą ssącą, która gwarantuje szybkie sprzątanie. Inną zaletą produktu jest stosunkowo cicha praca, która nie powinna przeszkadzać domownikom w codziennych czynnościach. Maksymalna powierzchnia, na jakiej powinien zostać użyty odkurzacz to 350 mkw.

Największym atutem prezentowanego modelu jest to, że w czasie pracy usuwa on znaczną część włosów, sierści, kurzu, roztoczy i zarazków, które znajdują się na podłodze. Sprawia to, że mieszkanie jest w pełni bezpieczne dla alergików. Za sprawą nowoczesnej technologii prezentowany produkt został wyposażony w rzeczywisty cyklon, który zwiększa efektywność sprzątania. Co więcej, maszyna posiada zmywalny filtr, który umożliwia proste utrzymanie go w czystości.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło maszynę za jej dużą funkcjonalność i skuteczność w pracy. Warto też dodać, że w momencie zakupu klient otrzymuje zestaw szczotek i ssawek do dywanów, podłóg i obić foteli. Pomoże Ci to w utrzymaniu porządku w mieszkaniu.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status