Najlepszy odkurzacz bezworkowy Philips

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki odkurzacz bezworkowy Philips wybrać?

 

Dla wielu z nas sprzątanie, a szczególnie odkurzanie, to bardzo nieprzyjemny obowiązek. Należy pamiętać, że musimy usuwać zabrudzenia nie tylko z podłogi, ale też powietrza. Warto więc zainwestować w najlepszy odkurzacz bezworkowy Philips w 2021 roku. Chcąc ułatwić Ci ten zakup sporządziliśmy krótki poradnik, do którego lektury zachęcamy.

 

 

Postanowiliśmy przybliżyć Ci sprzęty marki Philips, gdyż jest to bardzo znana firma istniejąca na rynku od ponad 100 lat. Producent regularnie udoskonala swoje urządzenia, by lepiej służyły w codziennym życiu. Marka oferuje małe i duże AGD, elektronikę użytkową oraz produkty do pielęgnacji ciała.

Jednym z kluczowych parametrów, na który musisz zwrócić uwagę, jest moc. Im maszyna ma więcej watów, tym jej wydajność i siła ssania są większe. Pozwoli Ci to na znacznie szybsze usuwanie zanieczyszczeń. Jeśli w mieszkaniu masz dużo dywanów koniecznie zainwestuj w model o dużej mocy.

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Philips powinny być wyposażone w duży pojemnik na brud. Sprzęty, w których element ten jest niewielki wymagają ciągłego przerywania pracy, by usunąć zebrane śmieci. Upewnij się, że produkt, który Cię interesuje, jest dopasowany do wielkości Twojego mieszkania. W dużych domach najlepiej sprawdzi się pojemnik liczący co najmniej 2 l.

Bardzo przydatnym dodatkiem jest włącznik oraz przełącznik siły ssania. Dzięki temu szybko dopasujemy intensywność pracy modelu do wielkości zabrudzenia czy powierzchni, jaką czyścimy. Warto jednak upewnić się, gdzie dokładnie zlokalizowany jest panel sterowania. Wiele klasycznych modeli ma przycisk umieszczony niedaleko silnika. Jest to jednak bardzo nieporęczne. Z tego powodu zachęcamy do inwestycji w odkurzacz z panelem na rączce rury.

Ostatnią z rzeczy, na którą chcemy zwrócić Twoją uwagę jest filtr, jaki znajduje się w urządzeniu. W tym poradniku chcemy polecić Ci modele z filtrem HEPA. Takie produkty dobrze zatrzymują nie tylko kurz, ale i inne elementy, które mogą być niebezpieczne dla alergików. Filtr jest wydajny i upora się również z roztoczami i bakteriami, które zamieszkują dywany i powietrze w naszym domu.

 

 

Odkurzacze bezworkowe Philips – Ranking

 

 

Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6405/01 

 

Model Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6405/01 to nowoczesny sprzęt ręczny. Ten pionowy model pozwoli Ci wyczyścić nie tylko dywany i podłogi, ale również tapicerkę i zasłony. Z kolei niewielki odkurzacz ręczny ułatwi sprzątanie trudno dostępnych miejsc. Warto podkreślić, że model sprawdzi się podczas czyszczenia na mokro.

Produkt wyposażony jest w wydajny akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje 40 minut nieprzerwanej pracy. Urządzenie wyposażone jest w nasadkę TriActive Turbo, która sprawdzi się na niemal wszystkich typach powierzchni. W czasie sprzątania usuwane są wszelkie zabrudzenia, w tym włosy i sierść zwierząt. Pojemnik na kurz jest w pełni higieniczny. Oznacza to, że opróżnisz go jednym ruchem dłoni bez obaw o zabrudzenie, na przykład, ubrania.  Największą zaletą sprzętu jest filtr HEPA, który usuwa nawet 90% alergenów i drobinek kurzu, które znajdują się w naszych dywanach. Poza tym odkurzacz skutecznie oczyszcza powietrze, które po wydmuchaniu pozbawione jest drobnoustrojów.

Według konsumentów warto zainwestować w prezentowany model, gdyż jego obsługa jest bardzo intuicyjna, więc mogą z niego korzystać osoby w każdym wieku. Również montaż poszczególnych elementów przebiega bardzo sprawnie.

 

 

 

 

Philips PowerPro Active FC9532/09 

 

Model PowerPro Active FC9532/09 to nowoczesny odkurzacz bezworkowy Philips w dobrej cenie. Moc urządzenia wynosi 750 W, co zapewnia wydajną pracę. Produkt sprawdzi się nawet w dużych mieszkaniach, gdzie proces odkurzania może zajmować kilkanaście minut.

Klasa efektywności energetycznej tego sprzętu wynosi A. Poza tym urządzenie wyposażono w innowacyjną nasadkę TriActive+, która dokładnie usuwa wszystkie zanieczyszczenia z podłóg drewnianych i dywanów. Producent zapewnia, że odkurzacz poradzi sobie bez trudu z ludzkimi włosami i sierścią czworonogów. Pojemnik na kurz jest odpowiednio zabezpieczony, więc podczas jego opróżniania się nie ubrudzisz. Podczas sprzątania następuje szybkie oddzielenie kurzu od powietrza. Zabrudzenia pozostają w zbiorniku, dzięki technologii Power Cyclone 4. Z kolei powietrze zostaje dobrze oczyszczone przez filtr EPA, który zatrzymuje drobinki kurzu, alergeny i drobnoustroje.

W swoich ocenach wielu konsumentów pochwaliło atrakcyjny stosunek wydajności pracy do poboru energii . Dzięki temu sprzęt nie naraża konsumenta na wysokie koszty obsługi.

 

 

 

 

Philips PowerPro Expert FC9744/09

 

Zachęcamy do zakupu odkurzacza bezworkowego Philips PowerPro Expert FC9744/09, który ma moc 650 W. Gwarantuje to bardzo dużą moc ssania, przez co proces odkurzania przebiega znacznie szybciej. Przy zakupie konsument otrzyma kilka nasadek dedykowanych do konkretnych typów podłóg. Pojemność zbiornika wynosi 2 l.

Dużym udogodnieniem jest wyposażenie urządzenia w technologię Power Cyclone 8. Jej zadaniem jest oddzielanie powietrza od zabrudzeń, które są transportowane do pojemnika, a następnie kondensowane. Dzięki temu zapełnienie zbiornika przebiega znacznie wolniej. Poza tym gwarantuje to, że kurz zostanie w urządzeniu. Z kolei powietrze zostaje dokładnie oczyszczone przy pomocy filtra wodnego. Pozwala to zatrzymać drobinki kurzu oraz alergeny. Dodatkowa końcówka o nazwie turboszczotka to duża zaleta produktu. Z jej pomocą usunięcie sierści z dywanu przebiega znacznie szybciej.

Prezentowany sprzęt jest bardzo wydajny i prosty w obsłudze. Wielu konsumentów pochwaliło model, gdyż sprzątanie nie wymaga użycia dużej siły. Doceniono również niski poziom generowanego hałasu (do 70 dB), przez co praca jest bardziej komfortowa.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir