Najlepszy odkurzacz bezworkowy Karcher

Ostatnio aktualizowane: 01.04.20

 

Jaki odkurzacz bezworkowy Karcher wybrać?

 

Odkurzacze bezworkowe stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników. Ich podstawową zaletą jest higiena użytkowania. Brud zebrany podczas odkurzania usuwany jest po każdorazowym sprzątaniu. Nie zalega więc w worku, który jest idealnym miejscem do mnożenia się roztoczy. Dlatego odkurzacze bezworkowe mają wielu zwolenników wśród osób z alergiami. Doceniają je także właściciele zwierząt domowych.

 

 

Jednym z najbardziej liczących się na rynku producentów urządzeń czyszczących jest niemiecka firma Karcher – rodzinne przedsiębiorstwo z 80-letnią tradycją. Produkty Karcher są doskonałe jakościowo i technologicznie. Dlatego też chcemy przybliżyć Wam odkurzacze bezworkowe tej marki. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że są to produkty najwyższej jakości.

Firma Karcher dba, aby jej urządzenia były przyjazne dla środowiska, a więc najlepsze odkurzacze bezworkowe Karcher mają bardzo skuteczne filtry, które przechwytują prawie wszystkie zanieczyszczenia. Dzięki temu powietrze wydobywające się z odkurzacza jest czyste i bezwonne.

Produkty Karcher są rozpoznawalne po firmowych kolorach marki – żółtym i czarnym. Uwzględnia je design wszystkich urządzeń Karcher. Jeśli więc poszukujecie odkurzacza, który jest skuteczny, a zarazem komfortowy w obsłudze, koniecznie zapoznajcie się z naszą prezentacją. Z pewnością znajdziecie odpowiedni do Waszych wymagań najlepszy odkurzacz bezworkowy Karcher  2019 roku!

 

 

Odkurzacze bezworkowe Karcher – ranking

 

 

Karcher DS5800

 

Odkurzacz bezworkowy Karcher DS5800 to urządzenie z filtrem wodnym. Tym odkurzaczem można także zebrać niewielką ilość rozlanej wody (do 0,5 l). Karcher DS5800 ma kompaktową obudowę, w której znajduje się schowek na akcesoria.

W wyposażeniu znajdują się: ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa i ssawka do tapicerki. Na wierzchu obudowy umieszczony jest uchwyt do przenoszenia odkurzacza. Po zakończonej pracy lub podczas przerwy teleskopową rurę ssącą można zamocować w pozycji pionowej (pozycja „parking”). Zbiornik na wodę wyjmuje się, więc łatwo go opróżnić i wyczyścić.

W opinii użytkowników odkurzacz bezworkowy Karcher DS5800 to urządzenie idealne dla alergików, ponieważ zatrzymuje prawie 100 procent kurzu unoszącego się w powietrzu. Uważają oni również, że odkurzacz ma dużą siłę ssania i jest prosty w obsłudze.

 

 

 

 

Karcher VC 5

 

Odkurzacz bezworkowy Karcher VC 5 to niewielki, poręczny odkurzacz pionowy posiadający innowacyjny system 3-stopniowej filtracji. VC 5 wyposażony jest w teleskopową rurę ssącą, uchwyt obłożony miękkim tworzywem i ssawkę do odkurzania tapicerki. Oddzielnie można dokupić uniwersalne akcesoria Karcher oznaczone symbolem DN35. Siłę ssania można dowolnie regulować.

Odkurzacz ten jest bardzo skuteczny. Dokładnie czyści podłogi, dywany i tapicerki. Pojemnik na zanieczyszczenia jest duży, co pozwala na odkurzenie jednorazowo do 150 m2 powierzchni. Po zakończeniu odkurzania teleskopową rurę składa się do wewnątrz, a pionowa konstrukcja sprawia, że zajmuje niewiele miejsca. Filtr umieszczony jest w wyjmowanej kasecie, więc jego oczyszczenie nie sprawia trudności. Warto podkreślić, że VC 5 to odkurzacz bezworkowy Karcher w dobrej cenie!

Klienci, którzy kupili odkurzacz bezworkowy Karcher VC 5, są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Podkreślają, że jest to urządzenie poręczne, zwrotne i cicho pracujące.

 

 

 

 

Karcher SE 4002 

 

Odkurzacz bezworkowy Karcher SE 4002 jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Z jego pomocą można odkurzać na sucho i na sucho, czyścić dywany, wykładziny i tapicerki metodą ekstrakcji, a także ściągać rozlane płyny. Pranie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni antyalergicznym środkiem do prania RM 519 (załączonym w wyposażeniu), a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Środek RM 519 likwiduje prawie wszystkie roztocza, a także przyspiesza czas schnięcia wypranej powierzchni.

Do odkurzania na sucho należy założyć worek filtracyjny. Zbiornik na czystą wodę wykonany jest z przezroczystego tworzywa. W zbiorniku na brudną wodę znajduje się wskaźnik poziomu wyłączający urządzenie, kiedy pojemnik jest przepełniony (funkcja WATER STOP). Demontaż i czyszczenie odkurzacza  są proste. Akcesoria umieszczone są w obudowie.

Karcher SE 4002 posiada filtr piankowy. Użytkownicy posiadający odkurzacz bezworkowy Karcher SE 4002 bardzo dobrze oceniają jego funkcjonalność i skuteczność. Uważają, że ten model jest szczególnie przydatny w domach osób cierpiących na alergię.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status