Najlepszy odkurzacz bezworkowy Hoover

Ostatnio aktualizowane: 21.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odkurzacz bezworkowy Hoover wybrać?

 

Coraz więcej konsumentów decyduje się na zakup odkurzacza bezworkowego. Panuje przekonanie, że taki sprzęt jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu, ponieważ nie trzeba pamiętać o regularnej wymianie worka. Poza tym tego typu produkt działa niezawodnie i umożliwia bardzo dokładne sprzątanie. Umieszczony poniżej poradnik pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego urządzenia, a końcowy ranking 3 modeli Hoover podpowie, które sprzęty są godne uwagi.

 

 

Marka Hoover zajmuje się produkcją AGD, a w szczególności takich urządzeń, jak: odkurzacze, pralki oraz pralko-suszarki. Oferowane przez firmę sprzęty już od kilkudziesięciu lat cieszą się popularnością w wielu krajach na całym świecie. Wszystko przez to, że produkty Hoover ułatwiają codzienne funkcjonowanie i sprawiają, że wykonywanie domowych obowiązków jest wyjątkowo przyjemne.

Odkurzacz bezworkowy jest wyposażony w specjalny pojemnik na zanieczyszczenia. Opróżnianie go jest niezwykle proste, a ze względu na brak konieczności kupowania wymiennych worków możemy sporo zaoszczędzić. Wśród takich sprzętów wyróżniamy klasyczne modele (z długim wężem ssącym i rurą, do której montuje się wybraną końcówkę) oraz urządzenia samojezdne, samodzielnie poruszające się po podłodze. To, który odkurzacz wybierzemy w dużej mierze zależy od własnych preferencji. Tradycyjne modele zwykle działają bardziej efektywnie, z kolei modele automatyczne idealnie nadają się dla osób, które są zapracowane i nie mają czasu na sprzątanie.

Najlepszy odkurzacz bezworkowy Hoover w 2021 roku ma dużą moc. Wartość wspomnianego parametru decyduje o tym, czy urządzenie będzie działać zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Im wyższa moc, tym lepiej, choć musimy pamiętać, że zadowolenie z użytkowania sprzętu uzależnione jest także od kilku innych kwestii. Mowa tu m.in. o pojemności zbiornika na kurz. Duży pojemnik nie wymaga zbyt częstego opróżniania, ale jednocześnie może znacząco wpływać na wagę urządzenia. Ciągłe przenoszenie sprzętu do kolejnych pomieszczeń w domu to wbrew pozorom stosunkowo duży wysiłek, dlatego za ciężkie urządzenie może okazać się mało komfortowe w użytkowaniu.

Nie zapomnijmy o sprawdzeniu, jak duży hałas generuje wybrany model. Zbyt głośny odkurzacz zakłóca spokój domowników. Z tego powodu polecamy zakup urządzenia emitującego dźwięki na poziomie maksymalnie do 85 dB.

 

 

Odkurzacze bezworkowe Hoover – ranking

 

 

Hoover Reactiv RC81

 

Osoby, które chcą znaleźć odkurzacz bezworkowy Hoover w dobrej cenie z pewnością zainteresuje model Reactiv RC81. Urządzenie ma moc 800 W i wyposażono je w 2 l zbiornik na zanieczyszczenia. Produkt zawiera w komplecie akcesoria ułatwiające dokładne sprzątanie domu: ssawkę szczelinową, ssawkę do dywanów, mini-turbo szczotkę oraz szczotkę parkietową.

Poziom hałasu generowanego przez sprzęt podczas pracy nie przekracza 75 dB, dlatego nie należy się obawiać, że w czasie odkurzania będziemy przeszkadzać bliskim. Prezentowany model waży 6,5 kg, a jego dokładne wymiary to: 39 cm x 36 cm x 51 cm. Urządzenie nie zajmuje więc zbyt dużo miejsca w szafie.

Z opinii wydawanych przez konsumentów można wywnioskować, że odkurzacz jest poręczny i łatwy w przenoszeniu. Wpływ na to mają przede wszystkim duże kółka umieszczone w podstawie. Urządzenie wyróżnia się modnym designem, a wykonana z dobrego gatunkowo tworzywa obudowa nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne.

 

 

 

 

Hoover Xarion Pro XP81 

 

Hoover Xarion Pro XP81 to klasyczny odkurzacz bezworkowy, którego moc wynosi 800 W. Sprzęt ma 1,5 l pojemnik na kurz, a także filtr HEPA, który neutralizuje krążące w powietrzu alergeny. Produkt ma wymiary: 30,5 cm x 42 cm x 30 cm.

Urządzenie waży 5,9 kg. W zestawie znajduje się komplet wymiennych końcówek, takich jak: szczotka do kurzu, do parkietu, mini-turbo szczotka, ssawka dywanowa, szczelinowa oraz ssawko-szczotka. Przewód zasilający ma długość 6 m, co przekłada się na bardzo duży zasięg pracy (do 9 m).

Konsumenci przekonują, że sprzęt jest łatwy w przechowywaniu i niezwykle skuteczny. Duża moc i średni poziom hałasu (do 75 dB) powodują, że odkurzanie jest proste i do tego przyjemne. Najlepsze odkurzacze bezworkowe Hoover pozwalają znacząco skrócić czas sprzątania. Tak samo jest w przypadku modelu Xarion Pro XP81. Wszystko przez to, że nie musimy każdorazowo przepinać kabla do gniazdka chcąc odkurzyć w kolejnym pomieszczeniu.

 

 

 

 

Hoover RBC 040

 

Sprzęt Hoover RBC 040 to samojezdny odkurzacz zasilany litowo-jonowym akumulatorem. Moc urządzenia wynosi 24 W, a hałas generowany podczas pracy wynosi od 50 dB do 65 dB. Odkurzacz ma wymiary: 32,4 cm x 6,8 cm. Wbudowany filtr HEPA skutecznie neutralizuje bakterie, roztocza i inne alergeny.

Produkt ma zbiornik o pojemności 0,5 l. W pełni naładowany akumulator zapewnia do 90 minut ciągłej pracy. Z uwagi na czujniki krawędzi i przeszkód nie ma ryzyka, że sprzęt ulegnie uszkodzeniu w wyniku uderzenia o meble lub ścianę. Duża liczba programów czyszczących powoduje, że możemy dostosować pracę robota do swoich preferencji i cieszyć się czystym mieszkaniem.

Do najistotniejszych zalet przedstawionego modelu zalicza się: łatwą obsługę, możliwość sterowania przy pomocy dołączonego pilota oraz efektywność działania. Odkurzacz możemy zaprogramować tak, aby sprzątał w konkretnych godzinach (np. gdy jesteśmy pracy).

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status