Najlepszy odkurzacz bezworkowy Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 13.12.18

 

Chcąc pomóc Ci w wyborze dobrego odkurzacza bezworkowego poddaliśmy analizie dostępne na polskim rynku produkty i wyłoniliśmy najciekawsze propozycje. Pod uwagę wzięliśmy produkty znanej i cenionej marki Electrolux. Na szczególną uwagę zasługuje Electrolux UltraSilencer ZEN USALLFL58. Jest to bardzo nowoczesny odkurzacz bezworkowy o mocy 650 W, który zapewnia nam szybką i stosunkowo cichą pracę. Zmywalny filtr zastosowany w tym odkurzaczu to doskonałe rozwiązanie, które skutecznie usuwa z powietrza alergeny i bakterie, a jednocześnie nie generuje dodatkowych kosztów, bo aby odzyskał swoje właściwości, wystarczy go przemyć wodą. Prezentowany model ma dość duży zbiornik, więc nie musimy go opróżniać w czasie sprzątania. Wiele osób wybrało ten model, bo jest bardzo łatwy w obsłudze. Proponujemy Ci również Electrolux Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASSIC. Prezentowany model jest stosunkowo tani. Posiada on filtr HEPA, który jest przyjazny dla alergików, gdyż pochłania kurz, w tym bakterie i drobnoustroje. Spory przewód odkurzacza ułatwia nam manewrowanie.

 

 

Jaki odkurzacz bezworkowy Electrolux wybrać?

 

Utrzymanie domu w czystości to dość trudne zadanie, szczególnie, kiedy posiadasz dzieci. Niestety, nasze dywany to istny raj dla roztoczy, bakterii, zarazków i różnych alergenów, które mogą wpłynąć na zdrowie Twojego malucha. Z tego powodu, niezbędny jest zakup odpowiedniego urządzenia, który upora się z zabrudzeniami nie tylko na podłodze, ale i w powietrzu. W tym poradniku podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę, aby kupić możliwie najbezpieczniejszy sprzęt. Na jego końcu znajdziesz krótkie zestawienie, zawierające najlepsze odkurzacze bezworkowe marki Electrolux w przystępnej cenie.

Szwedzka firma Electrolux to jeden z liderów produkcji AGD. Marka posiada bogatą ofertę pralek, kuchenek, zmywarek, lodówek oraz odkurzaczy. Znana jest z zastosowania w swoich sprzętach nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu cechują się one długowiecznością i bezawaryjnością. Ponadto od kilku lat marka Electrolux wprowadza w swoich produktach przyjazną środowisku eco funkcję.

Zanim zdecydujesz się na zakup odkurzacza bezworkowego, powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego moc, gdyż wraz z jej wzrostem, rośnie siła ssania urządzenia. Jest to szczególnie ważne, gdy zależy Ci na tym, by interesujący Cię model pracował szybko i wydajnie.

Kolejnym, istotnym elementem jest wielkość pojemnika, w którym gromadzony będzie brud. Jeśli masz dość duże mieszkanie, warto zadbać o to, aby jego pojemność wynosiła co najmniej 2 l. Pamiętaj jednak, że takie sprzęty mają większe gabaryty i niestety są dość ciężkie.

Warto upewnić się, gdzie interesujący nas sprzęt ma włącznik i przełączniki siły ssania. Tradycyjne modele mają ulokowany panel sterowania na samym urządzeniu. Jednak, coraz to więcej nowoczesnych przyrządów umieszcza go na rączce rury, co zdecydowanie ułatwia obsługę.

Kolejną rzeczą, która wymaga uwagi jest filtr, który znajduje się w urządzeniu. Pierwszym rodzajem są modele HEPA. Sprzęty, które posiadają taki rodzaj filtrów bardzo efektywnie zatrzymują kurz i niebezpieczne alergeny. Na rynku możemy również spotkać modele wodne. Są one szczególnie polecane w domach, gdzie mieszkają alergicy. Precyzyjnie czyszczą nie tylko dywany, ale też powietrze.

 

 

Odkurzacze bezworkowe Electrolux – Ranking

 

 

Electrolux UltraSilencer ZEN USALLFL58

 

Model Electrolux UltraSilencer ZEN USALLFL58 to nowoczesny odkurzacz bezworkowy o mocy aż 650 W. Dzięki takiej sile, urządzenie gwarantuje szybkie i efektywne sprzątanie. Sprzęt może być eksploatowany przez wiele godzin bez obaw o awarię.

Największym atutem prezentowanego produktu jest nowoczesny, zmywalny filtr. W efekcie utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. Pochłaniane powietrze jest nie tylko oczyszczane z drobin kurzu i bakterii, ale również zostaje nawilżone.  Co więcej, maszyna jest przyjazna alergikom. Kolejną zaletą jest cicha praca odkurzacza. Emituje on hałas maksymalnie 60 dB. Model jest bardzo energooszczędny, więc nie narazi Cię na zbyt duże wydatki. Roczne zużycie energii utrzymuje się na poziomie 30 kWh. Następnym atutem urządzenia  jest możliwość regulowania mocy ssania przy pomocy przycisków opatrzonych znakiem „+” oraz „- „.

Urządzenie zyskało wiele pozytywnych opinii konsumentów, którzy docenili jego nowoczesny wygląd i specjalny zestaw ssawek zapewniających wydajne sprzątanie. Za ich sprawą dotrzesz do każdego miejsca w pokoju.

Odkurzacz bezworkowy UltraSilencer ZEN USALLFL58 to wydajny model o mocy 650 W. Roczne zużycie energii maszyny nie przekracza 30 kWh. Wymiary maszyny to: głębokość – 40,2 cm, szerokość – 30,8 cm i wysokość – 26,6 cm.

 

Zalety

Pojemność: Odkurzacz wyposażony jest w zbiornik o pojemności 3,5 l. Gromadzone są w nim wszystkie śmieci suche. Opróżnienie pojemnika jest bardzo proste i można tę czynność wykonać bez obaw o rozsypanie zawartości.

Wydajność: Ze względu na dość dużą moc (650 W) urządzenie jest bardzo wydajne, więc może być używane przez długi czas. Konsument nie musi obawiać się awarii lub przegrzania silnika.

Obsługa: Odkurzacz został wyprofilowany, tak, by ułatwić nam manewrowanie. Sprawia to, że bez trudu dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc przy szafkach, pod stołem czy kanapą. System Motion Control umożliwia dynamiczną jazdę odkurzacza.

Bezpieczeństwo: Prezentowany model jest przyjazny alergikom, co oznacza, że w czasie pracy pochłaniane jest nawet do 99% kurzu i roztoczy, które żyją na naszej podłodze. Dodatkowo powietrze jest nie tylko oczyszczane, ale i nawilżane.

Cicha praca: Producent starał się, aby poziom hałasu, który generuje maszyna nie przekraczał 60 dB. Sprawia to, że jego praca  nie będzie zbytnio przeszkadzać innym domownikom. Model wyposażony jest w cichą ssawkę Silent Zen.

 

 

 

 

Electrolux Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASSIC

 

Odkurzacz Electrolux Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASSIC to innowacyjne i wyjątkowo wydajne urządzenie, które pomoże Ci utrzymać podłogi w czystości. Cały kurz zbierany jest w plastikowym koszu, podczas gdy produkt wypuszcza przefiltrowane, czyste powietrze.

Specjalny system Easy Empty w prosty i szybki sposób pomoże Ci pozbyć się zebranego w pojemniku kurzu. Opróżnienie zbiornika  zaleca się wykonywać po wyniesieniu go na zewnątrz.

Prezentowany przyrząd jest szczególnie polecany w domach, gdzie mieszkają alergicy. Spowodowane jest to nowoczesnym systemem filtracji Clean Air, który dokładnie oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń. Dodatkowo, filtry Hygiene i Allergy Plus dokładnie usuwają bakterie, zarazki, roztocza i ich odchody oraz wiele alergenów z powietrza. Dzięki temu, po sprzątaniu możesz cieszyć się świeżym powietrzem.

Dużą zaletą modelu jest system Silence Pro, który gwarantuje cichą pracę sprzętu. Dzięki specjalnej ssawce DustPro, odkurzacz podczas pracy nie generuje dużego hałasu. Ważne jest to, że sprzątanie nie będzie przeszkadzało pozostałym domownikom.

Wielu konsumentów zgodnie stwierdziło, że model Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASSIC to najlepszy odkurzacz bezworkowy Electrolux w 2018 roku. Co więcej, cieszy się on wieloma pozytywnymi opiniami.

Model Silent Performer Cyclonic ZSPCCLASSIC to wydajny odkurzacz bezworkowy marki Electrolux o mocy 750 W. Poziom głośności maszyny waha się między 76 dB a 80 dB. Klasa energetyczna tego urządzenia to B.

 

Zalety

System Silence Pro: Producent dołożył wszelkich starań, by prezentowany odkurzacz cechował się cichą pracą. Silnik został specjalnie wygłuszony, dlatego w czasie sprzątanie poziom emitowanego dźwięku utrzymuje się między 78 dB a 82 dB, więc nie będzie przeszkadzał innym domownikom. Biorąc pod uwagę jego moc i gabaryty, to całkiem dobre parametry.

Filtr: Model posiada nowoczesny i bardzo wydajny filtr HEPA, który jest przyjazny alergikom. Oznacza to, że pochłaniane jest więcej kurzu, ale również drobnoustrojów i bakterii, które znajdują się na naszej podłodze.

Przewód: Sprzęt wyposażony jest w długi przewód, który liczy 6 m. Dzięki temu nie musisz przerywać pracy, aby podłączyć maszynę do innego kontaktu. Duży zasięg odkurzacza zdecydowanie ułatwia sprzątanie.

Cena: Prezentowany sprzęt to dobry odkurzacz bezworkowy Electrolux do 500 zł. Stosunek kosztów zakupu do możliwości, wydajności oraz mocy modelu jest bardzo atrakcyjny.

 

Wady

Pojemność: W urządzeniu znajduje się zbiornik na kurz i inne śmieci, którego pojemność wynosi jedynie 1,4 l.

 

 

 

 

Electrolux ZB11ER

 

Electrolux ZB11ER to wielofunkcyjny i nowoczesny odkurzacz bezworkowy, który dobrze sprawdzi się zarówno na dywanach, jak i  płaskich powierzchniach. Dodatkowo, możesz go używać na wielu innych podłożach, takich jak kafelki, stół oraz krzesła i kanapy.

Prezentowany sprzęt to model typu 2w1. Składa się on z dwóch rozłącznych elementów. Większa część konstrukcji służy do tradycyjnego odkurzania podłóg. Z kolei ta mniejsza, łatwiej odłączana część, pozwoli Ci w prosty sposób pozbyć się okruszków na stole czy kanapie. Co więcej, może też ona posłużyć do odkurzania wnętrza samochodu. Manewrowanie urządzeniem jest dość proste, dzięki temu przegub jest w stanie zmienić pozycję o 180 st. Zdecydowanie ułatwia to dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Dużą zaletą modelu jest to, że prosto go utrzymać w czystości. Dzięki nowoczesnej technologii BrushRollClean, przy pomocy jednego przycisku będziesz w stanie pozbyć się włosów i niechcianych włókien ze szczotki odkurzacza. Kolejnym udogodnieniem jest opcja SnapClean, która pomaga opróżnić odkurzacz i wyczyścić filtry.

Tym, co gwarantuje skuteczne odkurzanie jest wysokiej klasy akumulator litowy, którego moc wynosi 18 V. Moc ssania  jest dość duża, co sprawia, że praca staje się wydajniejsza.

Opinie o tym przyrządzie są stosunkowo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło, że czas naładowania akumulatora wynosi jedynie 4 godziny.

Nowoczesny Electrolux ZB11ER to odkurzacz ręczny o mocy 18 W. Poziom emitowanego hałasu waha się między 76 dB a 80 dB. Wymiary urządzenia to: wysokość – 114,5 cm i szerokość – 14,5 cm, z kolei waga maszyny to 3,13 kg.

 

Zalety

Konstrukcja: Model może zostać rozłączony, dzięki czemu może nam też posłużyć do sprzątania blatów, obić kanapy i innych, trudno dostępnych miejsc.

Oświetlenie: Przy ssawce odkurzacza zamontowane są 3 lampki LED, które bardzo dobrze oświetlają powierzchnię. W efekcie znacznie szybciej znajdziesz zakurzone miejsca w mieszkaniu.

Elektroszczotka: Maszyna wyposażona została w innowacyjną i wydajną elektroszczotkę, która szybko usuwa włosy oraz sierść zwierząt z dywanów.

 

Wady

Czas ładowania: Prezentowany model zasilany jest bezprzewodowo, co oznacza, że przed każdym użyciem należy go naładować. Czas ten wynosi 3,5 h.

Cena: Dla niektórych osób koszty zakupu urządzenia mogą okazać się dość duże, gdyż cena przekracza kwotę 690 zł.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Electrolux Supercyclone Scturbo

 

Model Supercyclone Scturbo to jedno z najnowocześniejszych urządzeń marki Electrolux. Dzięki bezworkowemu systemowi odkurzanie staje się znacznie wydajniejsze. Wszelkie zabrudzenia zostają zatrzymane w pojemniku przy pomocy siły odśrodkowej. Poza tym, takie rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł oszczędzić na zakupie worków.

Model ten cechuje się dużą wydajnością przy odkurzaniu dywanów. Bez trudu usuwa nawet ciężkie zabrudzenia. Nadaje się on zarówno do parkietów, jak i innych podłóg drewnianych, gdyż nie rysuje powierzchni.

Duża efektywność sprzątania wynika ze specjalnych, wysokiej jakości filtrów, które skutecznie zatrzymują nie tylko brud, ale i bakterie. Przyrząd jest wyposażony w filtr HEPA, który dobrze usuwa alergeny oraz dwa zmywalne, wymienne filtry Hygiene Filter. Wszystkie cechują się nie tylko dużą wydajnością, ale są również proste w utrzymaniu czystości – wystarczy je przemyć wodą.

W zależności od wybranej siły ssania, sprzęt generuje hałas na poziomie od 76 do 80 dB. Dzięki temu w czasie odkurzania, nie powinien zbyt bardzo przeszkadzać pozostałym domowników.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są dość pozytywne. Wielu z nich doceniło dużą moc modelu, jak również jego niewielkie zużycie energii. Co więcej, zdaniem wielu użytkowników jest to najlepszy odkurzacz bezworkowy Electorlux w dobrej cenie.

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...