Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Philips

Ostatnio aktualizowane: 07.04.20

 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy Philips wybrać?

 

Odkurzacz bezprzewodowy jest zasilany akumulatorem, więc nie wymaga podłączenia do prądu. To wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu sprzęt, który może umilić nam obowiązek sprzątania w domu. Jak jednak właściwie wybrać urządzenie? Tego dowiesz się z naszego poradnika. Umieściliśmy w nim kilka wskazówek na temat zakupu takiego produktu. Dla dodatkowego ułatwienia przygotowaliśmy też zestawienie trzech odkurzaczy bezprzewodowych Philips.

 

 

Marka Philips istnieje na polskim rynku już od kilkudziesięciu lat. Firma bardzo szybko stała się popularna w naszym kraju. Wszystko za sprawą innowacyjnych sprzętów ułatwiających nam codzienne funkcjonowanie. Oferowane przez Philips AGD są łatwe w obsłudze, funkcjonalne, a ponadto wyjątkowo eleganckie i tanie (w porównaniu do produktów innych marek) .

Chcąc znaleźć odpowiedni odkurzacz bezprzewodowy sprawdź jego wymiary. Urządzenie nie powinno być zbyt duże, gdyż jego użytkowanie nie będzie wygodne. Im mniejszy wybierzesz model, tym łatwiej będzie Ci posprzątać trudnodostępne miejsca.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Philips w 2020 roku wyróżnia się dużą mocą i długim czasem pracy akumulatora. To właśnie te parametry decydują o efektywności działania sprzętu. Im większa jest moc, tym szybciej posprzątasz pokój, a nawet cały dom. Niemniej jednak, musisz też pamiętać o tym, że w takim przypadku częściej musisz ładować baterie zasilające odkurzacz. Jeśli chodzi o czas pracy akumulatora, to zwykle wynosi on od 15 minut do ok. 60 minut. Urządzenia bezprzewodowe nie są przystosowane do wielogodzinnej pracy, choć mimo to uważa się je za bardzo praktyczne sprzęty. Biorąc pod uwagę dużą różnorodność dostępnych w sklepach produktów z pewnością znajdziesz model odpowiadający Twoim wymaganiom.

Bardzo często słyszy się, że najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Philips są wyposażone w zbiornik na zanieczyszczenia o dużej pojemności. Jeżeli nie zwrócisz na rozmiar pojemnika uwagi, możesz szybko rozczarować się swoim zakupem. Niewielki zbiornik wymaga częstego opróżniania (nawet gdy sprzęt będzie pracować zaledwie przez kilkanaście minut). To szybko stanie się uciążliwe. Musisz jednocześnie mieć na uwadze, że bardzo duży zbiornik może znacząco wpływać na wagę odkurzacza. To również negatywnie wpłynie na komfort użytkowania. Dlatego w tej kwestii dużą rolę odgrywają własne preferencje.

Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupione urządzenie ułatwi Ci utrzymanie porządku w domu, wybierz model wyposażony w kilka wymiennych końcówek. Zazwyczaj są to różnego rodzaju ssawki i szczotki. Dzięki nim szybko odkurzysz nie tylko podłogi, ale też dywany, chodniki czy szczeliny pomiędzy meblami.

 

 

Odkurzacze bezprzewodowe Philips – ranking

 

 

Philips PowerPro Duo 2w1

 

Chcielibyśmy zaprezentować Ci Philips PowerPro Duo 2w1, czyli urządzenie o mocy 18 W. To odkurzacz wyposażony w 0,6 l zbiornik na zanieczyszczenia. Czas pracy na naładowanym akumulatorze wynosi 40 minut. Sprzęt idealnie nadaje się zarówno do odkurzania podłóg, jak i dywanów.

Powyższy model wykorzystuje technologię PowerCyclone. Takie rozwiązanie zapewnia efektywne i wyjątkowo skuteczne działanie urządzenia. Produkt jest bardzo łatwy w przechowywaniu. Możesz ustawić go w pionowej pozycji w dowolnym miejscu. Do zestawu dołączono szczotkę szczelinową, a także nasadkę TriActive Turbo. Pozwala ona w szybki sposób pozbyć się włosów i sierści zwierząt.

Jak twierdzą konsumenci, odkurzacz doskonale sprawdza się nie tylko w niewielkim mieszkaniu, ale również w dużym domu jednorodzinnym. Długi czas pracy akumulatora pozwala na dokładne posprzątanie wszystkich pomieszczeń. Co więcej, sprzęt jest lekki i nieduży (jego wymiary to: 21,5 cm x 115 cm x 25,3 cm), a tym samym łatwy w przenoszeniu.

 

 

 

 

Philips PowerPro Aqua 3w1

 

Philips PowerPro Aqua 3w1 to odkurzacz bezprzewodowy, który ma 0,6 l zbiornik na zanieczyszczenia. Urządzenie ma też pojemnik na wodę, za sprawą którego możesz odkurzać na mokro. Sprzęt doskonale czyści dywany, wykładziny, płytki, a także panele.

W pełni naładowany akumulator pozwala na 60 minut ciągłej pracy. Czas jego ładowania wynosi 5 godzin. Całkowite wymiary produktu to: 116 cm x 18 cm x 25 cm. Ponieważ odkurzacz ma trójwarstwowy i innowacyjny filtr, jest on w stanie zneutralizować do 90% alergenów i zanieczyszczeń krążących w powietrzu.

Jedną z najważniejszych zalet modelu Philips PowerPro Aqua 3w1 jest skuteczność działania. Opcja czyszczenia na mokro pozwala szybko umyć podłogi, również z użyciem odpowiedniego detergentu. Producent dołączył do urządzenia kilka wymiennych nasadek, m.in. szczotkę TriActive Turbo i ssawkę szczelinową. Ułatwiają one dotarcie do wszystkich zakamarków.

 

 

 

 

Philips MiniVac FC6142/01

 

Jeżeli marzy Ci się odkurzacz bezprzewodowy Philips w dobrej cenie produkt MiniVac FC6142/01 bez wątpienia Cię zainteresuje. To sprzęt o mocy 56 W, który może czyścić zarówno na sucho, jak i na mokro. Urządzenie ma odpowiednio wyprofilowaną rączkę zapewniającą mocny chwyt.

Prezentowany odkurzacz ma wymiary: 46 cm x 16 cm x 16 cm. W zestawie wraz z produktem otrzymujesz podstawkę służącą do ładowania akumulatora. Wspomniany model ma zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 0,5 l, który można z łatwością opróżnić. Ponadto produkt jest bardzo lekki (waży ok. 1,4 kg).

Konsumenci chwalą urządzenie przede wszystkim za możliwość szybkiego pozbycia się zanieczyszczeń. Sprzęt umożliwia dokładne posprzątanie rozlanych płynów. Pozwala na to specjalny kształt nasadki. Cechą wyróżniającą powyższy model jest dwustopniowy system filtracji, który nie dopuszcza do przedostania się kurzu i pyłków na zewnątrz.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status