Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson

Ostatnio aktualizowane: 23.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Przeanalizowaliśmy oferty sklepów AGD i dokładnie porównaliśmy dostępne w nich produkty. Dzięki naszej analizie powstało zestawienie, z którego możesz się dowiedzieć, że jednym z najsolidniejszych odkurzaczy bezprzewodowych jest Dyson V8 Absolute. Dlaczego akurat ten sprzęt? Jego największą zaletą jest waga oraz wymiary. Odkurzacz nie jest duży i waży jedynie 2,5 kg, dlatego dotarcie do każdego miejsca w domu jest ułatwione. Tym bardziej że mniejszy odkurzacz można odczepić od głównego korpusu (model 2w1). Wybierz ten sprzęt, jeżeli jesteś alergikiem. Dobrze skonstruowany filtr zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia, które w normalnym odkurzaczu przedostałyby się z powrotem do powietrza. Warto zaznaczyć, że urządzenie ma pojemnik, w którym zbierają się zanieczyszczenia i dzięki temu nie mamy już problemu z wynoszeniem zapełnionych worków. Godnym uwagi modelem jest również Dyson V6 Total Clean. Jest to jeden z lepiej wykonanych odkurzaczy, który będzie działał przez bardzo długi czas. Wybierz go, jeśli potrzebujesz solidnego sprzętu na lata. Warto też wspomnieć o bardzo szybkim ładowaniu, dzięki któremu nie będziesz musiał długo czekać, aby skorzystać z odkurzacza.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy Dyson wybrać?

 

Zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Jeśli tak, zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu. Jak powszechnie wiadomo, sprzęty tego typu są niezwykle funkcjonalne i dobrze radzą sobie z usuwaniem nieczystości na różnych powierzchniach. Jeśli jednak chcemy kupić niezawodny model, musimy dokładnie przeanalizować dostępne na rynku produkty. W tym krótkim poradniku przedstawiamy najważniejsze informacje, o których warto pamiętać wybierając się na zakupy. Tekst wzbogaciliśmy o zestawienie prezentujące najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Dyson.

 

 

Zdecydowaliśmy się przedstawić urządzenia Dyson, ponieważ jest to ceniona przez konsumentów firma. Ma ona długoletnią tradycję i duże doświadczenie w produkcji odkurzaczy. W jej ofercie znajdują się funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia sprzęty.

Kupując bezprzewodowy odkurzacz warto bliżej przyjrzeć się akumulatorowi. To on umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego podłączania do sieci. Warto, aby akumulator był pojemny i oferował długi czas pracy. Dostępne na rynku produkty działają przeważnie około 20 minut. Pozwala to na posprzątanie średniej wielkości mieszkania. Jeśli mamy duży dom, warto rozejrzeć się za modelami, które mają dłuższy czas pracy (np. 40 minut). Należy wziąć pod uwagę także to, ile będziemy musieli ładować urządzenie przed jego użyciem. Zwykle czas do tego potrzebny wynosi ponad 3 godziny.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson w 2021 roku ma wygodną, dobrze wyprofilowaną rączkę. Zapewnia to komfortową pracę i chroni przed bólem dłoni. Umożliwia także swobodne manewrowanie sprzętem, a tym samym dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Równie ważna jest dołączona do zestawu szczotka. Powinna być ona zrobiona z odpornych na uszkodzenia tworzyw i mieć gęste włosie. Dzięki temu pozbędziemy się wszystkich zabrudzeń. Jeśli wybieramy sprzęt do swojego domu, warto pamiętać także o filtrach. Są one istotne przede wszystkim dla alergików. Odkurzacze, które je posiadają, minimalizują rozprzestrzenianie się pyłów i drobnoustrojów w trakcie pracy. Najczęściej urządzenia wyposażone są w filtr HEPA lub Lifetime. Są one wytrzymałe i należycie spełniają swoje zadania.

 

 

Odkurzacze bezprzewodowe Dyson – ranking

 

 

Dyson V8 Absolute

 

Przedstawiamy Dyson V8 Absolute, czyli bezprzewodowy odkurzacz, którego waga jest równa 2,6 kg. Jego przenoszenie nie jest trudne. Odpowiednio wyprofilowana rączka sprawia, że manewrowanie sprzętem jest w pełni komfortowe. Produkt zasilany jest akumulatorowo. Czas ładowania wynosi 5 godzin. Na pełnym naładowaniu produkt działa do 40 minut.

Wbudowany system 2 Tier Radial zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki temu odkurzacz poradzi sobie nawet z drobnym kurzem. Włosie z włókna węglowego jest odporne na uszkodzenia, a dodatkowo pozwala zebrać nawet te zanieczyszczenia, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach np. rogach. Do zestawu dołączony jest filtr HEPA chroniący przed rozprzestrzenianiem się pyłów, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne. Model Dyson V8 Absolute jest więc szczególnie polecany alergikom.

Prezentowany odkurzacz cechuje łatwa obsługa, solidne wykonanie i funkcjonalność. Dlatego też model ten cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup potwierdzają, że była to dobra inwestycja.

Dyson V8 Absolute to odkurzacz ręczny z filtrem HEPA. Jego waga wynosi 2,5 kg. Jest to model zasilany akumulatorowo.

Zalety
Filtr:

Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz skutecznie zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia. Właśnie dlatego nie musimy się martwić, że podczas sprzątania dostaniemy ataku alergii. Odkurzacz pozwala również pozbyć się alergenów.

Wygodna obsługa:

Sprzęt waży jedynie 2,5 kg. Operowanie nim nie jest problematyczne i można go łatwo transportować z miejsca na miejsce. Pomaga w tym również to, że sprzęt nie ma kabla, który mógłby ograniczać nasze ruchy podczas odkurzania.

Skuteczne odkurzanie:

Sprzęt nadaje się do sprzątania podłóg i nie tylko. Wypięty z korpusu mniejszy odkurzacz może idealnie posprzątać powierzchnie znajdujące się trochę wyżej (półki lub meble tapicerowane). Z jego pomocą można również bez problemu oczyścić wnętrze samochodu.

Tryby:

Odkurzacz może działać w 3 różnych trybach, co ułatwia sprzątanie. Oprócz trybu normalnego można wybrać ten z elektroszczotką oraz tryb Max.

Opróżnianie:

Urządzenie nie ma worków, śmieci zbierają się w specjalnym pojemniku. Nie musimy więc już kupować worków, wystarczy oczyścić pojemnik.

Wady
Wciąganie:

Odkurzacz ma problem z wciąganiem większych rzeczy bez trybu elektroszczotka lub Max. Praca w specjalnym trybie krótko trwa, dlatego większe okruszki trzeba szybko sprzątać.

 

 

 

 

Dyson V6 Total Clean 

 

Godnym uwagi produktem jest Dyson V6 Total Clean. Jego wymiary są następujące: 20,8 cm x 25 cm x 126,8 cm. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Czas potrzebny do jego naładowania wynosi ok. 3,5 h. Sprzęt działa przez 20 minut. Model waży 2,8 kg.

Do zestawu dołączona została stacja dokująca. Jest ona przeznaczona do montażu na ścianie. To wygodne rozwiązanie, z którego korzystają przede wszystkim osoby mieszkające w małych mieszkaniach. Odkurzacz ma wbudowany system 2 Tier Radial, który pozwala wychwycić nawet drobne zanieczyszczenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój dom będzie idealnie czysty.

W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat modelu Dyson V6 Total Clean. Konsumenci, którzy mają to urządzenie w swoich domach wypowiadają się na jego temat pochlebnie. Wśród atutów sprzętu wyróżniają cichą pracę i łatwe użytkowanie. Zaletą jest także odporna na uszkodzenia obudowa.

Dyson V6 Total Clean to odkurzacz o mocy 350 W. Jego waga wynosi 2,8 kg. Produkt jest wyposażony w pojemnik na zanieczyszczenia.

Zalety
Wykonanie:

Elementy, z których odkurzacz został wykonany, są bardzo solidne. Niełatwo je uszkodzić podczas sprzątania, więc mamy pewność, że sprzęt będzie nam w nim pomagał przez bardzo długi czas.

Filtr:

Odkurzacz wyposażony w filtr wciąga do środka wszystkie uczulające substancje i zatrzymuje je we wnętrzu. Jest to bardzo dobry model dla alergików, którzy nie muszą już wdychać alergenów.

Czyszczenie:

Możesz zapomnieć o wymienianiu worków. Wystarczy, że z pomocą jednego przycisku otworzysz pojemnik, wysypiesz zawartość i go przemyjesz.

Ładowanie:

Ładowanie baterii trwa jedynie 3,5 godziny. Jest to jeden z najlepszych wyników, jeżeli chodzi o odkurzacze zasilane akumulatorowo.

Wady
Nasada pojemnika:

Niektóre osoby zauważyły, że pojemnik czasem zatyka się u nasady. Musimy uważać, aby podczas otwierania śmieci się nie wysypały i nie pobrudziły danej powierzchni.

 

 

 

 

Dyson Digital Slim

 

Chcesz kupić odkurzacz bezprzewodowy Dyson w dobrej cenie? Jeśli tak, zapoznaj się z opisem modelu Dyson Digital Slim. Moc ssania tego sprzętu wynosi 28 W. Produkt radzi sobie z usuwaniem dużych, a także niewielkich, mało widocznych zanieczyszczeń. Dzięki temu możemy utrzymać swoje mieszkanie w idealnej czystości.

Wymiary urządzenia są następujące: szerokość – 25 cm, wysokość – 121,6 cm i głębokość – 22,3 cm. Jego waga wynosi niewiele ponad 2 kg, więc przenoszenie modelu jest proste. Rączka odkurzacza jest masywna, co sprawia, że odkurzanie zarówno podłóg, jak i sufitów jest bardzo proste. Nie musimy się martwić o to, że nie utrzymamy odkurzacza w powietrzu, albo będzie on chwiał się na boki i utrudniał sprzątanie.

Prezentowany sprzęt zasilany jest akumulatorowo. Czas pracy na pełnym naładowaniu wynosi ok. 20 minut. Pojemność worka na nieczystości wynosi 0,4 l. Konsumenci wypowiadają się pochlebnie na temat tego odkurzacza. Uważają, że jest on łatwy w przechowywaniu, a jego obsługa nie sprawia problemów.

Dyson Digital Slim to odkurzacz o mocy 350 W. Pojemność pojemnika na odpady wynosi 0,4 l. To dobry odkurzacz bezprzewodowy Dyson do 1300 zł, zasilany akumulatorowo.

Zalety
Waga:

Opisywany odkurzacz waży jedynie 2,5 kg. Sprzątanie z jego pomocą nawet przez dłuższy czas nie będzie dla nas problemem. Przemieszczanie sprzętu jest łatwe i nie wymaga użycia siły.

Działanie:

Po naładowaniu sprzęt może pracować nawet przez 40 minut. Jest to czas wystarczający, aby bez pośpiechu dokładnie wyczyścić wszystkie pomieszczenia w domu.

Wygoda:

Odkurzacz ma dobrze wyprofilowane uchwyty, dzięki którym czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc nie jest wyzwaniem. Możemy też odłączyć sprzęt od korpusu i używać go do sprzątania mebli oraz wnętrza samochodu.

Wady
Głośność:

Według niektórych osób odkurzacz jest stosunkowo głośny i może przeszkadzać, kiedy np. chcemy posprzątać, podczas gdy dziecko śpi.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Odkurzacze Dyson – ranking

 

 

Dyson Ball Parquet + 

 

Chcesz kupić efektywny, a przy tym stosunkowo tani odkurzacz? Jeśli tak, model Dyson Ball Parquet + z pewnością Cię zainteresuje. Jest to produkt bezworkowy wyposażony w zbiornik na kurz o pojemności 1,8 l. Z uwagi na to, że urządzenie ma długi kabel zasilający (6,7 m), nie trzeba co chwila zmieniać źródła zasilania.

Odkurzacz ma moc 600 W, więc dobrze radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń. Nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu, aby skutecznie wyczyścić podłogi w naszym domu. Ułatwieniem podczas sprzątania jest z pewnością ssawka, która automatycznie dostosowuje swoją wysokość do rodzaju podłogi. Wśród najczęściej wymienianych przez konsumentów zalet pojawia się także jakość wykonania produktu. Obudowa jest wytrzymała, a rączka dzięki swojej budowie gwarantuje wygodę i precyzję.

Dyson Ball Parquet + to bez wątpienia odkurzacz, który zasługuje na naszą uwagę. Wiele osób twierdzi, że urządzenie jest skuteczne i łatwe w obsłudze, jak również gwarantuje maksymalny komfort w trakcie sprzątania.

Ball Parquet + to bardzo dobry odkurzacz Dyson do 1500 zł. Moc urządzenia to 600 W. Pojemność zbiornika na kurz wynosi 1,8 l. Długość przewodu to 6,7 m.

Zalety
Dodatkowe akcesoria:

Kupując odkurzacz otrzymujemy w komplecie m.in. elektroszczotkę, szczotkę do schodów i podłóg. Wpływa to pozytywnie na funkcjonalność sprzętu i dokładność pracy.

Rączka:

Dobrze wyprofilowany uchwyt ułatwia sterowanie modelem. Długość rączki można regulować, co pozwala dostosować urządzenie do naszego wzrostu.

Komfort pracy:

W związku z tym, że urządzenie wyposażono w długi kabel zasilający możemy mieć pewność, że nic nie będzie krępowało naszych ruchów podczas sprzątania.

Efektywność:

Odkurzacz jest uznawany za efektywny - ma dużą moc i pozwala szybko, a co najważniejsze dokładnie wyczyścić podłogę.

Wady
Wymiary:

Produkt ma stosunkowo duże wymiary, dlatego może okazać się nieodpowiedni do małych mieszkań (trudne przechowywanie).

 

 

 

Dyson Cinetic Small Ball Multifloor 

 

Jeśli chcesz wyposażyć się w odkurzacz Dyson w dobrej cenie, zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem modelu Cinetic Small Ball Multifloor. Produkt został wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw, co stanowi gwarancję niezawodności i dużej odporności na uszkodzenia.

Prezentowany model ma następujące wymiary: 118 cm x 21,1 cm x 22 cm. Jego waga wynosi 2 kg. Czas pracy urządzenia po naładowaniu wynosi do 20 minut. W trybie MAX czas ten skraca się do 6 minut. Bateria ładuje się w ciągu 3,5 h. Moc silnika jest równa 350 W. Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,8 l. Sprzęt wyposażony jest w filtr Lifetime. Dzięki temu urządzenie będzie odpowiednie do domu, w którym mieszkają alergicy.

Jak zapewniają konsumenci, Dyson Cinetic Small Ball Multifloor to model, w który warto zainwestować. Jest łatwy w użytkowaniu, a dołączona do zestawu instrukcja obsługi jest czytelna. Urządzenie skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a znajdujący się na obudowie pojemnik jest łatwy w pielęgnacji.

Odkurzacz bezworkowy Dyson Cinetic Small Ball Multifloor ma moc 900 W. Jest to produkt zasilany akumulatorowo. Model waży 7,5 kg.

Zalety
Usuwanie kurzu:

Znajdujący się w zbiorniku kurz można łatwo usunąć. Wystarczy unieść pojemnik nad koszem na śmieci i wcisnąć przycisk. Wszystko odbywa się automatycznie - nie musimy dotykać zabrudzeń, co byłoby mało higieniczne.

Filtr:

Zastosowany w sprzęcie filtr HEPA skutecznie pozwala ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków i bakterii. W rezultacie prezentowany model jest chętnie wybierany przez alergików.

Wyposażenie:

W komplecie znajduje się mini elektroszczotka, ssawka Combi i ssawka szczelinowa. Przy użyciu tego sprzętu będziemy mogli więc pozbyć się zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc.

Wady
Uchwyt:

Niektóre osoby uważają, że uchwyt służący do przenoszenia modelu nie jest dobrze wykonany. Nieco zmniejsza to komfort użytkowania.

 

 

 

Dyson Big Ball Multifloor Pro

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Dyson Big Ball Multifloor Pro. Jest to model, który zdobył duże uznanie wśród konsumentów. Jego dokładne wymiary to: 34,7 cm x 39,9 cm x 30,8 cm. Waga produktu jest równa 7,5 kg. Jest to sprzęt zasilany sieciowo. Długość przewodu jest równa 6,6 m, zaś maksymalny zasięg pracy wynosi 10,4 m.

Odkurzacz ma moc 800 W, co stanowi gwarancję wydajności. Sprzęt wyposażony jest w antyalergiczny filtr Lifetime. Pojemność zbiornika na odpady wynosi 1,8 l. Jak zapewniają konsumenci, jego opróżnianie jest łatwe. Dyson Big Ball Multifloor Pro ma dobrze wyprofilowaną rączkę i rozsuwaną rurę, dzięki czemu możemy dostosować urządzenie do naszego wzrostu.

Z pojawiających się w Internecie opinii wynika, że prezentowany model jest polecany przez konsumentów. Jego główną zaletą jest łatwa obsługa. Kolejnym atutem jest 5-letnia gwarancja producenta i wymienne końcówki dołączone do zestawu. Użytkownicy zapewniają także, że urządzenie nie generuje zbyt dużego hałasu.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status