Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson

Ostatnio aktualizowane: 13.12.18

 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy Dyson wybrać?

 

Zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Jeśli tak, zachęcamy Cię do przeczytania tego artykułu. Jak powszechnie wiadomo, sprzęty tego typu są niezwykle funkcjonalne i dobrze radzą sobie z usuwaniem nieczystości na różnych powierzchniach. Jeśli jednak chcemy kupić niezawodny model, musimy dokładnie przeanalizować dostępne na rynku produkty. W tym krótkim poradniku przedstawiamy najważniejsze informacje, o których warto pamiętać wybierając się na zakupy. Tekst wzbogaciliśmy o zestawienie prezentujące najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Dyson.

 

 

Zdecydowaliśmy się przedstawić urządzenia Dyson, ponieważ jest to ceniona przez konsumentów firma. Ma ona długoletnią tradycję i duże doświadczenie w produkcji odkurzaczy. W jej ofercie znajdują się funkcjonalne, łatwe w użytkowaniu i odporne na uszkodzenia sprzęty.

Kupując bezprzewodowy odkurzacz warto bliżej przyjrzeć się akumulatorowi. To on umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego podłączania do sieci. Warto, aby akumulator był pojemny i oferował długi czas pracy. Dostępne na rynku produkty działają przeważnie około 20 minut. Pozwala to na posprzątanie średniej wielkości mieszkania. Jeśli mamy duży dom, warto rozejrzeć się za modelami, które mają dłuższy czas pracy (np. 40 minut). Należy wziąć pod uwagę także to, ile będziemy musieli ładować urządzenie przed jego użyciem. Zwykle czas do tego potrzebny wynosi ponad 3 godziny.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Dyson w 2018 roku ma wygodną, dobrze wyprofilowaną rączkę. Zapewnia to komfortową pracę i chroni przed bólem dłoni. Umożliwia także swobodne manewrowanie sprzętem, a tym samym dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Równie ważna jest dołączona do zestawu szczotka. Powinna być ona zrobiona z odpornych na uszkodzenia tworzyw i mieć gęste włosie. Dzięki temu pozbędziemy się wszystkich zabrudzeń. Jeśli wybieramy sprzęt do swojego domu, warto pamiętać także o filtrach. Są one istotne przede wszystkim dla alergików. Odkurzacze, które je posiadają, minimalizują rozprzestrzenianie się pyłów i drobnoustrojów w trakcie pracy. Najczęściej urządzenia wyposażone są w filtr HEPA lub Lifetime. Są one wytrzymałe i należycie spełniają swoje zadania.

 

 

Odkurzacze bezprzewodowe Dyson – ranking

 

 

Dyson V8 Absolute

 

Przedstawiamy Dyson V8 Absolute, czyli bezprzewodowy odkurzacz, którego waga jest równa 2,6 kg. Jego przenoszenie nie jest trudne. Odpowiednio wyprofilowana rączka sprawia, że manewrowanie sprzętem jest w pełni komfortowe. Produkt zasilany jest akumulatorowo. Czas ładowania wynosi 5 godzin. Na pełnym naładowaniu produkt działa do 40 minut.

Wbudowany system 2 Tier Radial zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Dzięki temu odkurzacz poradzi sobie nawet z drobnym kurzem. Włosie z włókna węglowego jest odporne na uszkodzenia, a dodatkowo pozwala zebrać nawet te zanieczyszczenia, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach np. rogach. Do zestawu dołączony jest filtr HEPA chroniący przed rozprzestrzenianiem się pyłów, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne. Model Dyson V8 Absolute jest więc szczególnie polecany alergikom.

Prezentowany odkurzacz cechuje łatwa obsługa, solidne wykonanie i funkcjonalność. Dlatego też model ten cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup potwierdzają, że była to dobra inwestycja.

 

 

 

 

Dyson V6 Total Clean 

 

Godnym uwagi produktem jest Dyson V6 Total Clean. Jego wymiary są następujące: 20,8 cm x 25 cm x 126,8 cm. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Czas potrzebny do jego naładowania wynosi ok. 3,5 h. Sprzęt działa przez 20 minut. Model waży 2,8 kg.

Do zestawu dołączona została stacja dokująca. Jest ona przeznaczona do montażu na ścianie. To wygodne rozwiązanie, z którego korzystają przede wszystkim osoby mieszkające w małych mieszkaniach. Odkurzacz ma wbudowany system 2 Tier Radial, który pozwala wychwycić nawet drobne zanieczyszczenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój dom będzie idealnie czysty.

W Internecie można znaleźć wiele informacji na temat modelu Dyson V6 Total Clean. Konsumenci, którzy mają to urządzenie w swoich domach wypowiadają się na jego temat pochlebnie. Wśród atutów sprzętu wyróżniają cichą pracę i łatwe użytkowanie. Zaletą jest także odporna na uszkodzenia obudowa.

 

 

 

 

Dyson Digital Slim

 

Chcesz kupić odkurzacz bezprzewodowy Dyson w dobrej cenie? Jeśli tak, zapoznaj się z opisem modelu Dyson Digital Slim. Moc ssania tego sprzętu wynosi 28 W. Produkt radzi sobie z usuwaniem dużych, a także niewielkich, mało widocznych zanieczyszczeń. Dzięki temu możemy utrzymać swoje mieszkanie w idealnej czystości.

Wymiary urządzenia są następujące: szerokość – 25 cm, wysokość – 121,6 cm i głębokość – 22,3 cm. Jego waga wynosi niewiele ponad 2 kg, więc przenoszenie modelu jest proste. Rączka odkurzacza jest masywna, co sprawia, że odkurzanie zarówno podłóg, jak i sufitów jest bardzo proste. Nie musimy się martwić o to, że nie utrzymamy odkurzacza w powietrzu, albo będzie on chwiał się na boki i utrudniał sprzątanie.

Prezentowany sprzęt zasilany jest akumulatorowo. Czas pracy na pełnym naładowaniu wynosi ok. 20 minut. Pojemność worka na nieczystości wynosi 0,4 l. Konsumenci wypowiadają się pochlebnie na temat tego odkurzacza. Uważają, że jest on łatwy w przechowywaniu, a jego obsługa nie sprawia problemów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...