Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Bosch

Ostatnio aktualizowane: 14.12.18

 

Jaki odkurzacz bezprzewodowy Bosch wybrać?

 

Odkurzacz bezprzewodowy jest zasilany jest akumulatorowo. Sprzęt polecany jest osobom, które nie lubią się męczyć z plączącym się kablem. Tego typu urządzenia są łatwe w czyszczeniu oraz sprzątają szybko i skutecznie. Jeśli nie jesteś pewien, jaki produkt spełni Twoje wymagania koniecznie przeczytaj niniejszy poradnik. Na końcu zamieściliśmy także ranking, z którego dowiesz się, czym wyróżnia się najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Bosch w 2018 roku.

 

 

Bosch to niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wszelkiego rodzaju artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie firmy znajdziemy między innymi pralki, zmywarki, ekspresy, piekarniki czy odkurzacze. Marka przywiązuje najwyższą wagę do funkcjonalności oraz jakości swoich urządzeń, które charakteryzują się innowacyjnymi technologiami oraz nowoczesnym designem.

Jedną z kluczowych kwestii jest czas pracy odkurzacza po jego pełnym naładowaniu. Przed zakupem warto sprawdzić, jak długo wybrany model będzie pracował zanim się rozładuje. Jest to szczególnie istotne dla osób, które posiadają mieszkania o dużej powierzchni. W sprzedaży dostępne są produkty, których czas działania wynosi około 30 minut. Warto również porównać stosunek czasu ładowania sprzętu do czasu jego pracy. Na rynku spotkać możemy sprzęty, które należy ładować nawet cały dzień zanim zaczną działać. Pamiętajmy zatem, że optymalny czas całkowitego uzupełnienia baterii nie powinien być dłuższy niż 4 godziny.

Istotna jest również moc odkurzacza. Im większa, tym urządzenie jest bardziej skuteczne i ma lepszą moc ssania. Zwróćmy uwagę także na wagę sprzętu. Pamiętajmy, że lżejszy odkurzacz jest bardziej mobilny i funkcjonalny. Na ten parametr powinny uważać osoby z problemami kręgosłupa, które muszą unikać nadmiernego obciążenia.

Nie bez znaczenia jest także pojemność zbiornika na odpady. Jeśli będzie ona dostatecznie duża  pozwoli nam na dłuższą pracę między opróżnieniami. Poza tym dla zapewnienia lepszego komfortu pracy poziom hałasu sprzętu nie powinien przekraczyć 70 dB.

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch wyposażone są również w moduły ręczne. Dzięki temu świetnie sprawdzają się przy drobnych porządkach lub podczas sprzątania samochodu.

 

 

Odkurzacze bezprzewodowe Bosch – Ranking

 

 

Bosch BBH 51830 

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Bosch BBH 51830. Jest to pionowy odkurzacz bezprzewodowy, który zapewnia skuteczność działania i wygodę użytkowania.

Sprzęt posiada elastyczny przegub oraz nisko osadzony środek ciężkości, dzięki czemu można nim wygodnie manewrować. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowo-jonowych odkurzacz charakteryzuje się niezwykle długim czasem pracy i krótkim ładowaniem.  Już po 3 godzinach bateria naładowana jest w 80%. Ponadto 3-stopniowy, elektroniczny system zabezpieczeń chroni akumulator przed przegrzaniem oraz zupełnym rozładowaniem.

Model ten wyposażony jest w innowacyjną szczotkę, która pracuje z prędkością 5000 obrotów na minutę. Dzięki temu zapewnia dokładne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg, takich jak parkiety, dywany czy kafelki. Wygodę użytkowania zapewniają także zmywalne filtry, które wystarczają na cały cykl życia produktu.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego sprzętu twierdzą, że wyróżnia się on nowoczesną, elegancką konstrukcją i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. W swoich opiniach podkreślają, że odkurzacz pracuje cicho i wydajnie, jest lekki i poręczny.

 

 

 

 

Bosch BBHMOVE6N 

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Bosch BBHMOVE6N. Jest to bardzo poręczny i wygodny w użytkowaniu odkurzacz bezprzewodowy, który idealnie nadaje się do usuwania niewielkich zabrudzeń.  Jest to model 2 w 1, który składa się z ręcznego odkurzacza kolumnowego oraz łatwego w manipulacji, niewielkiego odkurzacza akumulatorowego.

Dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości urządzeniem łatwo się manewruje podczas sprzątania. Z łatwością porusza się ono wokół mebli i bez problemu dotrze do każdego zakamarka. Jest to model samostojący ze składaną rączką, dzięki czemu można go wygodnie odstawić i przechowywać.

Odkurzacz wyposażony jest w elektroszczotkę, dzięki której łatwo i szybko usuniemy zanieczyszczenia. Wymiary produktu to wysokość – 113 cm, szerokość – 25,5 cm i głębokość – 20 cm. Czas ładowania akumulatora wynosi od 12 do 16 godzin i działa on nieprzerwanie przez 36 min.

Konsumenci w swoich opiniach podkreślają, że sprzęt jest lekki, poręczny i wygodny w użytkowaniu. Jego zaletą jest także łatwe przechowywanie.

 

 

 

 

Bosch BKS4043 

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Bosch BKS4043. Jest to odkurzacz bezprzewodowy Bosch w dobrej cenie, przy użyciu którego dokładnie wyczyścimy każdy trudno dostępny kąt.

Urządzenie wyposażone jest w filtr HEPA, zatrzymujący szkodliwe roztocza i bakterie.  Dzięki niemu idealnie nadaje się dla alergików. Specjalna, obrotowa szczotka wytwarza dużą moc i skutecznie usuwa zanieczyszczenia.

Zastosowanie technologii Sensor Bagless sprawia, że wydajność odkurzania jest ciągle monitorowana przez czujnik. W ten sposób odkurzacz pracuje z optymalną mocą, która pozwala nam zmniejszyć wysiłek poświęcony na sprzątanie.

Wymiary sprzętu to wysokość – 14,5 cm, szerokość – 10 cm i długość – 38 cm, a jego waga wynosi 1,75 kg. W zestawie otrzymujemy końcówkę szczelinową, szczotkę do mebli oraz dyszę do płynów.

Warto wziąć pod uwagę także pozytywne opinie konsumentów na temat tego modelu, które można znaleźć w Internecie. Użytkownicy podkreślają, że urządzenie dokładnie i szybko odkurza, jest lekkie i funkcjonalne.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...