Najlepszy odkurzacz automatyczny Sencor

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaki odkurzacz automatyczny Sencor wybrać?

 

Dbanie o czyste podłogi w mieszkaniu, to czasem bardzo uciążliwe zajęcie. Z tego powodu wiele osób decyduje się na zakup odkurzacza automatycznego, który samodzielnie namierza zabrudzenia i je usuwa. Wiedz jednak, że zakup takiego produktu nie jest zbyt prosty, gdyż trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę i jakie cechy powinny mieć najlepsze odkurzacze automatyczne Sencor. Co więcej, na końcu tego artykułu zamieściliśmy niewielki, dwupunktowy ranking z dokładnie opisanymi modelami, które są warte uwagi.

 

 

Sencor jest producentem niewielkich sprzętów gospodarstwa domowego oraz elektroniki użytkowej. Ponieważ firma ta ma swoje korzenie w Japonii, w oferowanych sprzętach znajdziemy dużo innowacyjnych technologii, które zdecydowanie usprawniają funkcjonowanie sprzętów. Zaletą ich jest również ciekawy, elegancki design.

Decydując się na zakup takiego sprzętu, musisz koniecznie zwrócić uwagę na system nawigacji, jaki się w nim znajduje. Dobry algorytm zapewni szybkie i dokładne wyczyszczenie całego domu, bez pominięcia zakamarków. W zależności od produktu, maszyny oferują 2 sposoby pokonania trasy: chaotyczny i uporządkowany. W pierwszym z nich, robot odbija się od przeszkód, aby zmienić kierunek ruchu. Sprawia to, że odkurzacz może pokonać kilkanaście razy ten sam odcinek, co gwarantuje dokładne uprzątnięcie śmieci. Taki sposób sprzątania pochłania dużo czasu. Drugi sposób pokonywania drogi jest uporządkowany, bowiem robot porusza się tylko w prostej linii. Ten tryb pracy wiąże się z pominięciem, niektórych odcinków. Dlatego jeśli interesuje Cię najlepszy odkurzacz automatyczny Sencor w 2020 roku to polecamy inwestycję o model o chaotycznym sposobie pracy.

Warto zwrócić też uwagę na sposób obsługi maszyny. Niektóre sprzęty nawigowanie są za pomocą pilota, inna zaś programuje się już na urządzeniu. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci modele, którymi sterujesz przy pomocy pilota, gdyż sposób ten jest znacznie prostszy i czytelniejszy. Równocześnie ułatwia wybór dodatkowych funkcji.

Pamiętaj, aby interesujący Cię odkurzacz był dostosowany do aranżacji Twojego domu. Niektóre sprzęty mogą poruszać się tylko po płaskiej powierzchni, na której nie ma żadnych przeszkód. Na rynku są jednak dostępne modele, które bez problemu pokonują progi i przemieszczają się między pomieszczeniami. Z tego powodu, sprawdź, jaką maksymalną wysokość może pokonać interesujący Cię model.

 

 

Odkurzacze automatyczne Sencor – Ranking

 

 

Sencor SVC 7020 VT

 

Jeśli interesuje Cię zakup eleganckiego i bardzo wydajnego odkurzacza automatycznego, to polecamy Ci model Sencor SVC 7020 VT. Jest to godny polecenia bezworkowy robot, który w czasie pracy wydaje dźwięki nie przekraczające 55 dB, dzięki czemu nie przeszkadza domownikom. Co więcej prezentowany produkt posiada możliwość wyboru jednego z 3 programów sprzątania, co zapewnia automatyczną pracę bez konieczności nadzoru.

Odkurzacz przystosowany jest do sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni, podłóg drewnianych, linoleum czy płytek. Równocześnie, dwie boczne szczotki zapewniają usunięcie zabrudzeń nawet w trudnodostępnych kątach. Maksymalny czas pracy, po naładowaniu to 50 minut, co pozwoli na swobodne posprzątanie średniej wielkości mieszkania. Do tego model może przekroczyć próg do wysokości 1 cm, co pozwala mu przemieszczać się między pokojami. Zbiornik na odpady ma pojemność 0,18 l, zatem po każdym użyciu powinieneś go opróżnić. Moc maszyny to 25 W, zaś siła ssania wynosi 7,5 W, co gwarantuje wydajną i szybką pracę. Wysokość maszyny to 7,8 cm, zaś całkowita waga odkurzacza to 1,5 kg. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pośrednictwem panelu, który został ulokowany na górnej pokrywie. W celu uruchomienia aparatury, wystarczy przesunąć przycisk i odkurzacz rozpoczyna pracę. Za sprawą ochrony przed przegrzaniem nie musisz notorycznie doglądać sprzętu w czasie pracy.

Ten bardzo wydajny i elegancki odkurzacz automatyczny Sencor w dobrej cenie posiada wiele pochlebnych opinii. Konsumenci docenili nie tylko elegancki wygląd i niską cenę, również duża wydajność i funkcjonalność pracy maszyny spotkała się z pozytywnymi reakcjami.

 

 

 

 

Sencor SVC 9031BK 

 

Urządzenie SVC 9031BK marki Sencor to bardzo nowoczesny odkurzacz automatyczny, który pozwala Ci się zrelaksować, podczas gdy maszyna sama uprzątnie śmieci. Robot dysponuje silnikiem o mocy 34 W, zaś siła ssania wynosi 20 W. Dzięki temu urządzenie będzie w stanie w krótkim czasie szybko i efektywnie usunąć nawet mocne zabrudzenia. Pojemność pojemnika na kurz to 0,37 l, co w pełni wystarczy, aby uprzątnąć średniej wielkości mieszkanie. Maszyna dedykowana jest do podłóg z kamienia, drewnianych, parkietów, linoleum oraz płytek.

Prezentowany produkt potrzebuje 5 godzin, aby się w pełni naładować. Zaś maksymalny czas nieprzerwanej pracy to 120 minut. Urządzenie posiada aż 4 programy, które pomogą Ci zadbać o czystość swojego mieszkania. Pierwszy z nich to tryb losowy, czyli odkurzacz porusza się w dowolnych, losowych kierunkach. Drugim jest program spiralny, w którym maszyna porusza się tylko po kolistym torze spirali. Trzecim trybem sprzątania jest poruszanie się tylko wzdłuż ścian, zaś ostatni to ruch liniowy. Dużym atutem produktu jest wbudowana lampa UV, która eliminuje napotkane bakterie. Warto dodać, że na przedzie sprzętu znajduje się czujnik uderzeniowy, który minimalizuje uderzenia, tym samym zapobiega uszkodzeniom mechanicznym. Pełnię czystości zapewnia potrójna szczotka obrotowa, która dociera do trudnodostępnych miejsc.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Poziom hałasu utrzymuje się na poziomie 55 dB. Ze względu na niewielkie wymiary, które wynoszą: wysokość – 8,7 cm, szerokość – 32 cm i długość – 32 cm, przechowywanie modelu jest bardzo proste. Ponadto za sprawą całkowitej wagi, która wynosi 3,2 kg, przenoszenie odkurzacze nie jest trudną czynnością.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status