Najlepszy odkurzacz automatyczny Samsung

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaki odkurzacz automatyczny Samsung wybrać?

 

Zakup automatycznego odkurzacza to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają wolnej chwili na codzienne porządki. Przy jego pomocy będziemy w stanie utrzymać czystość naszych podłóg, oszczędzając jednocześnie czas i energię. Oferta rynkowa tego typu sprzętów jest szeroka, co z pewnością nie ułatwi nam wyboru. Dlatego też przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, czym kierować się przy zakupie. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung.

 

 

Samsung to koreański koncern, w którego ofercie znajdziemy wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniczne. Oprócz telefonów, telewizorów, czy lodówek, firma produkuje także odkurzacze automatyczne zwane Powerbotami. Wyposażone są one w zaawansowane technologie i inteligentne rozwiązania, dzięki którym sprzątanie staje się przyjemnością.

Kupując nowy sprzęt należy mieć na uwadze kilka czynników, z których najważniejszym jest system nawigacji. Powinien być on tak zaprogramowany, aby urządzenie było w stanie wjechać w każdy kąt. Można spotkać się z chaotycznym i uporządkowanym systemem pokonywania trasy. W wersji chaotycznej robot odbija się od napotkanych przeszkód, zmieniając tym samym kierunek ruchu. Dzięki temu może pokonać kilka razy ten sam odcinek, dokładnie czyszcząc powierzchnię. W systemie uporządkowanym odkurzacz jeździ po linii prostej i omija przeszkody, przez co sprzątanie trwa krócej.

Istotna jest także obsługa sprzętu. Zazwyczaj odkurzacze automatyczne kierowane są za pomocą pilota i panelu znajdującego się na urządzeniu. Ważne, aby sterowanie odbywało się intuicyjnie, a instrukcje były przejrzyste. Nie bez znaczenia jest również czas pracy i ładowania. Zwróćmy uwagę, jak długo urządzenie jest w stanie pracować na jednym naładowaniu oraz po jakim czasie będzie ponownie gotowe do działania.

Miejmy na uwadze również pojemność zbiornika na śmieci. Im będzie ona większa, tym rzadziej będziemy musieli opróżniać i czyścić odkurzacz. Najlepszy odkurzacz automatyczny Samsung w 2020 roku posiada zbiornik o pojemności 0,7 litra. Poza tym sprawdźmy, czy robot wyposażony jest w specjalny filtr HEPA, oczyszczający powietrze z kurzu, bakterii i grzybów.

 

 

Odkurzacze automatyczne Samsung – ranking

 

 

Samsung Powerbot VR20J9040WG 

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Samsung Powerbot VR20J9040WG. Jest to inteligentny odkurzacz automatyczny, posiadający zaawansowany silnik o dużej mocy ssącej. Dzięki niemu możemy mieć pewność, że wszelki kurz i zabrudzenia zostaną dokładnie zebrane z każdej powierzchni, również dywanów.

Produkt wyposażony jest w czujniki FullView Sensor™ 2.0, przy pomocy których jest w stanie zlokalizować i ominąć wszystkie przeszkody napotkane po drodze. Co więcej, potrafi on również wykryć narożniki, które czyści trzykrotnie.

Model ten zapamiętuje układ pomieszczeń w domu, czy mieszkaniu dzięki systemowi Visionary Mapping™ Plus. W tym celu wykorzystuje wbudowane czujniki oraz wbudowaną kamerę cyfrową, aby utworzyć mapę pokoi i obliczyć najwydajniejszą drogę sprzątania. Przy niskim poziomie naładowania akumulatora, odkurzacz samodzielnie kieruje się do stacji dokującej, aby naładować baterie.

Urządzenie posiada trzy tryby czyszczenia: miejscowy, manualny i automatyczny. Można nim sterować przy pomocy aplikacji na telefon. Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia wynosi 0,7 litra. Konsumenci zgodnie twierdzą, że jest to sprzęt wysokiej jakości, który bardzo dobrze czyści i odkurza.

 

 

 

 

Samsung Powerbot VR20K9000UB

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Samsung Powerbot VR20K9000UB. Ten odkurzacz automatyczny Samsung w dobrej cenie wykorzystuje wysoką moc ssącą, aby dokładnie zebrać brud i kurz z podłóg i dywanów.

Model ten wyposażony jest w czujnik FullView Sensor™ 2.0, dzięki któremu lokalizuje nawet wąskie i małe przeszkody. Umożliwia on również wykrycie wszelkich narożników, które są trzykrotnie czyszczone, aby mieć pewność, że żadne zanieczyszczenie nie zostało pominięte.

Odkurzacz posiada także wbudowany system Visionary Mapping™ Plus. Wyznacza on trasę sprzątania, po której porusza się robot przy wykorzystaniu czujników i kamery cyfrowej. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzęt nie sprząta dwa razy tego samego miejsca i dociera do każdego zakamarka w domu, czy mieszkaniu.

Przyrząd posiada szeroką, 32-centymetrową szczotkę, dzięki której sprząta bardzo skutecznie. Zbiornik na kurz ma pojemność 0,7 litra, nie trzeba zatem go często opróżniać. Poza tym sprzęt automatycznie się ładuje i bardzo cicho działa. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup zgodnie twierdzą, że jest to wysokiej klasy, wydajne i przydatne urządzenie.

 

 

 

 

Samsung Powerbot VR20H9050UW

 

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć również modelu Samsung Powerbot VR20H9050UW. Jest to odkurzacz automatyczny o dużej mocy, która nie słabnie nawet przy wypełnionym pojemniku. Technologia Cyclone Force sprawia, że drobne zanieczyszczenia trafiają do zewnętrznej komory, w efekcie sprzęt pracuje na pełnych obrotach przez dłuższy czas.

Model ten wyposażony jest w inteligentne rozwiązania, takie jak FullView Sensor™ 2.0. Dzięki systemowi zaawansowanych czujników, produkt omija nawet bardzo małe przeszkody i wykrywa narożniki. Technologia Point Cleaning™ umożliwia naprowadzenie robota na zabrudzone miejsca. Natomiast System Visionary Mapping™ Plus tworzy mapę pomieszczeń i na jej podstawie oblicza najlepszą trasę sprzątania.

Sprzęt ma 4 tryby sprzątania: automatyczny, miejscowy, maksymalny i ręczny. Posiada szczotkę o szerokości 32 cm, dzięki której dokładnie zbiera wszelkie zabrudzenia. Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,7 l. Opinie użytkowników o tym modelu są bardzo pozytywne. Cenią oni jego wygodę w użytkowaniu, wydajność oraz skuteczność.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jedrek
Jedrek
2 years ago

z wyglądu sa fajne ale według mnie z tańszej półki, a działa lepiej, roomba, sam mam model odświerzony z wifi

DMCA.com Protection Status