Najlepszy odkurzacz automatyczny Philips

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki odkurzacz automatyczny Philips wybrać?

 

Dla wielu osób odkurzanie podłóg jest jedną z najmniej lubianych czynności. Zajmuje to bowiem dużo czasu, a niejednokrotnie wymaga od nas użycia dużej siły, by usunąć niektóre zabrudzenia. Z tego powodu, coraz więcej ludzi decyduje się na zakup odkurzacza automatycznego, który samodzielnie sprząta podłogi. Jest to niewielki robot, który wystarczy zaprogramować, aby poruszał się po Twoim domu i usuwał śmieci. Wiedz jednak, że zakup takiego produktu jest dość trudny, gdyż wymaga zwrócenia uwagi na wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, w którym wytłumaczymy Ci, na co zwrócić uwagę i jakie cechy powinny mieć najlepsze odkurzacze automatyczne Philips. Dodatkowo na końcu artykułu znajdziesz dokładnie opisane trzy modele, które są godne uwagi.

 

 

Holenderska marka Philips jest znanym na świecie producentem AGD. W ofercie firmy znajdziemy sprzęty kosmetyczne, technologię użytkową oraz lampy. Popularność producenta wynika z zastosowania najnowocześniejszych technologii, które pozwalają na zwiększenie wydajności, przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiarów urządzeń. Ponadto Philips inwestuje w energooszczędność swoich modeli.

Jeśli interesuje Cię najlepszy odkurzacz automatyczny Philips w 2020 roku, to powinieneś zwrócić uwagę na system nawigacji, jaki oferuje maszyna. Odpowiednio dobrany algorytm sprawi, że wszystkie zakamarki w Twoim domu zostaną wyczyszczone. W zależności od modelu, na rynku dostępne są dwa typy urządzeń, które różnią się sposobem pokonywania trasy. Pierwszy typ jest chaotyczny. Oznacza to, że robot odbija się od napotkanych przeszkód i zmienia kierunek ruchu. Zaletą takich sprzętów jest to, że wiele odcinków zostaje pokonanych kilkakrotnie, co daje nam pewność, że wszystkie śmieci znajdujące się na podłodze zostały uprzątnięte. Niestety, wadą takich modeli jest to, że odkurzanie zajmuje dużo czasu. Drugim typem urządzeń są sprzęty, które pokonują trasę w sposób uporządkowany. Poruszają się one tylko w linii prostej. Wiedz jednak, że ten rodzaj urządzeń czasem pomija niektóre miejsca na podłodze. Równocześnie czas odkurzania jest zdecydowanie krótszy.

Kupując odkurzacz automatyczny powinieneś zwrócić uwagę na aranżację Twojego domu. Bowiem, niektóre modele poruszają się jedynie po płaskiej powierzchni i mają problemy z wjechaniem na dywan, czy przekroczeniem progu. Nadają się one do mieszkań, gdzie występują jedynie panele lub kafelki. Jeśli jednak w każdym pokoju masz inaczej zaprojektowaną podłogę radzimy zakupić sprzęt, który będzie potrafił pokonać takie przeszkody. Z tego powodu, koniecznie dowiedz się, jaką maksymalną wysokość może pokonać interesujący Cię robot.

Kolejnym, godnym uwagi elementem jest sposób obsługi modelu. W naszym poradniku chcielibyśmy polecić urządzenia sterowane za pomocą pilota. Jest to bardzo poręczny sposób wybierania odpowiednich programów.

 

 

Odkurzacze automatyczne Philips – Ranking

 

 

Philips SmartPro Active FC8810/01 

 

Jeśli pragniesz zakupić dobrej jakości odkurzacz automatyczny to model SmartPro Active FC8810/01, marki Philips na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest to wydajny robot, który samodzielnie wykonuje pracę, co pozwoli Ci na chwilę relaksu. Produkt ten, przy naładowanej baterii, może pracować przez 1,5 godziny. Zaś ładowanie sprzętu to 3,5 godziny.

Atutem prezentowanego produktu jest system Smart Detection, który szybko dostosowuje się do sprzątanego otoczenia. Za sprawą 22 czujników, model jest w stanie namierzyć śmieci znajdujące się na podłodze. Równocześnie, sprzęt dokonuje skanu powierzchni i samodzielnie dokonuje wyboru optymalnego programu, co pozwoli na szybkie posprzątanie mieszkania. Warto dodać, że gdy poziom baterii spada, produkt samodzielnie wraca do stacji dokującej, by podładować akumulator. W czasie pracy, poziom hałasu utrzymuje się na poziomie 58,3 dB, dzięki temu odkurzacz nie przeszkadza reszcie domowników. Specjalny czujnik podczerwieni pozwala na wykrywanie i unikanie przeszkód, co przyczynia się do dłuższej żywotności urządzenia.

Ten elegancki odkurzacz automatyczny Philips w dobrej cenie cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Konsumenci docenili niewielką wagę maszyny, która nie przekracza 2 kg. Dzięki temu przenoszenie sprzętu jest bardzo proste.

 

 

 

 

Philips SmartPro Active FC8820/01

 

Model SmartPro Active FC8820/01 to bardzo nowoczesny odkurzacz automatyczny, który został wyprodukowany przez markę Philips. Nowoczesny silnik daje możliwość użytkowania maszyny przez 120 minut, bez konieczności przerywania pracy.

Specjalny detektor kurzu pozwala na usunięcie zdecydowanej większości zanieczyszczeń, które na swojej drodze spotka maszyna. Równocześnie system Smart Detection umożliwia automatyczne wybranie najlepszej strategii sprzątania, co gwarantuje dużą oszczędność czasu. Jest to możliwie dzięki precyzyjnemu zbadaniu otoczenia. Warto dodać, że czujnik podczerwieni precyzyjnie określa przeszkody, które odkurzacz wymija. Zmniejsza to ryzyko uszkodzeń mechanicznych. Produkt oferuje 3-stopniowy system czyszczenia oraz opcję wycierania na sucho, co dokładnie zadba o Twoje podłogi. W czasie pracy poziom hałasu nie przekracza 63,4 dB.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło to, że maszyna samodzielnie wraca do stacji dokującej, gdy poziom baterii drastycznie spada. Dzięki temu nie musimy nadzorować pracy maszyny. Dodatkowo, wielu użytkowników doceniło specjalną nasadkę, która dopasowuje się do powierzchni, nie rysując ich.

 

 

 

 

Philips FC8774/01

 

Robot odkurzający FC8774/01 marki Philips to bardzo wydajny sprzęt, który dociera do trudno dostępnych miejsc. Ze względu na swoją płaską konstrukcję, maszyna bez problemu usunie kurz pod meblami i kanapą. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą czytelnego pilota. Dzięki temu nawet osoby starsze nie będą miały problemu z obsługą modelu. Warto dodać, że sprzęt ten ma opcję zaprogramowania sprzątania z 24-godzinnym wyprzedzeniem. W efekcie produkt może działać pod Twoją nieobecność.

Maksymalny czas pracy na naładowanej baterii to aż 120 minut, co pozwoli na dokładne odkurzenie średniej wielkości domu. Ponadto w czasie pracy poziom hałasu nie przekracza 58 dB, dzięki czemu nie będzie on przeszkadzał reszcie domowników. Maszyna została wyposażona w 4 koła, które zapewniają szybkie poruszanie się. Równocześnie nasadka TriActive XL gwarantuje precyzyjne usuwanie kurzu, gdyż pokrywa ona dwa razy większą powierzchnię za jednym razem. Dodatkowo, otwory ssące zostały umiejscowione z przodu i po bokach, co zapewnia większą efektywność sprzątania.

Opinie konsumentów o tej maszynie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników robota zachwalało jego wąską konstrukcję, która pozwala na wejście pod meble i kanapy w celu usunięcia kurzu.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status