Najlepszy odkurzacz akumulatorowy Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 01.04.20

 

Odkurzacze akumulatorowe Electrlux – Przewodnik zakupowy, ranking i test w 2020

 

Jaki odkurzacz akumulatorowy Electrolux wybrać?

 

Niezawodny odkurzacz jest niezbędnym urządzeniem, które pozwoli nam utrzymać dom i mieszkanie w czystości. Oferta rynkowa tego produktu jest bardzo szeroka. Dawniej mogliśmy kupić wyłącznie ciężkie i bardzo duże modele workowe, które zużywały dużo energii i były bardzo nieporęczne. Dziś możemy wybierać pomiędzy wieloma sprzętami, wśród których dużą popularnością cieszą się odkurzacze akumulatorowe. Wybór odpowiedniego produktu z pewnością nie jest prosty, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który pomoże Ci przy jego zakupie. Na końcu znajdziesz również ranking, w którym umieściliśmy trzy najlepsze odkurzacze akumulatorowe Electrolux.

 

Electrolux jest jednym z wiodących producentów sprzętu AGD na świecie. W ofercie firmy znaleźć możemy pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki i wiele innych. Wszystkie przyrządy cechują się oryginalnym wzornictwem i innowacyjnością. Electrolux to sprawdzona marka, dlatego kupując wybrany produkt możemy mieć pewność, że będzie on najwyższej jakości.

Biorąc pod uwagę typ budowy, odkurzacze akumulatorowe możemy podzielić na dwa rodzaje: modele ręczne oraz kolumnowe. Pierwszy typ to niewielkie urządzenie ze zintegrowaną rączką, które znajdzie zastosowanie w czyszczeniu trudno dostępnych miejsc. Są to sprzęty lekkie i mobilne, które idealnie nadadzą się np. do sprzątania w samochodzie. Modele kolumnowe wyposażone są w długie ramię na końcu, którego znajduje się wyjście ssące z przytwierdzoną szczotką. Tego typu przyrząd sprawdzi się w czyszczeniu płaskich powierzchni.

Przed zakupem odpowiedniego modelu warto mieć na uwadze jego moc. Im jest ona większa, tym odkurzacz pracuje wydajniej. Trzeba jednak pamiętać, że równocześnie akumulator jest bardziej obciążony. Zatem sprzęt może pracować krócej. Istotny jest także czas jego pracy. Należy sprawdzić, jak długo będziemy w stanie pracować na jednym ładowaniu akumulatora.

Jeśli jesteś alergikiem, powinieneś zaopatrzyć się w produkt z odpowiednim systemem filtracji. Najlepszy odkurzacz akumulatorowy Electrolux w 2020 roku wyposażony jest w specjalny filtr HEPA, który uniemożliwia rozprzestrzenianie się kurzu, roztoczy i innych zanieczyszczeń oraz pyłów. Nie bez znaczenia jest także rozmiar pojemnika, do którego trafiają odkurzone zanieczyszczenia. Im jest on większy, tym rzadziej będziemy zmuszeni go opróżniać.

 

 

Odkurzacze akumulatorowe Electrolux – Ranking

 

 

Electrolux ZB5112

 

W naszym ranking chcielibyśmy zaprezentować Ci model Electrolux ZB5112. Jest to ręczny odkurzacz akumulatorowy Electrolux w dobrej cenie wyposażony w nowoczesną technologię cyklonową. Dzięki niej usuwanie kurzu i zabrudzeń jest bardzo łatwe i efektywne.

Model ten wyposażony jest w wygodny uchwyt, dzięki któremu możemy powiesić podstawkę ładującą na ścianie. Posiada on również diodę LED, która informuje użytkownika o stanie baterii. Jest to sprzęt bezworkowy, dlatego nie musimy martwić się o konieczność wymiany i zakupu nowych worków.

Odkurzacz zawiera dwa zmywalne filtry Hygiene filter, z których jeden jest zamontowany w urządzeniu, a drugi jest dołączony do zestawu jako zapasowy egzemplarz. Dzięki nim możemy mieć pewność, że kurz i roztocza nie będą się rozprzestrzeniać.

Pojemność odkurzacza to 0,5 l. Dostępny jest on w kilku wariantach kolorystycznych. Opinie użytkowników odnośnie tego modelu są pozytywne. Cenią oni przede wszystkim jego łatwość obsługi, niewielkie wymiary oraz wydajność.

 

 

 

 

Electrolux ZB5022

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć modelu Electrolux ZB5022. Jest to odkurzacz kolumnowy, wyposażony w wydajny akumulator litowy TurboPower, który zapewnia godzinę pracy, bez konieczności ponownego ładowania baterii.

Jego przegub Easysteer obraca się w zakresie 180 stopni, dzięki czemu manewrowanie odkurzaczem jest łatwe i płynne. Dodatkową wygodę zapewniają ergonomiczne kształty przyrządu oraz wydajna ssawka, która nadaje się do czyszczenia każdej powierzchni. Co więcej, ssawka posiada oświetlenie LED, dzięki któremu z pewnością nie przegapimy żadnych zabrudzeń.

Sprzęt ten został wzbogacony technologią BrushRollClean, dzięki której szczotka odkurzacza samoczynnie oczyszcza się z włosów i włókien. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk. Równie łatwo można opróżnić odkurzacz i wyczyścić jego filtry. Wymiary urządzenia to: wysokość – 109 cm, szerokość – 16 cm i długość – 26,5 cm. Sprzęt waży 3,86 kg, a jego pojemność wynosi 0,8 l.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest on bardzo wydajny i bezawaryjny.

 

 

 

 

Electrolux Ergorapido ZB106ER

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Electrolux Ergorapido ZB106ER. Jest to odkurzacz akumulatorowy, wyposażony w obracający się przegub Ez – steer w zakresie 180° oraz elektroszczotkę, przez co skutecznie usuniemy uporczywe zabrudzenia z dywanów, w tym sierść i włosy. Dodatkową wygodę zapewnia samoczynne oczyszczanie się szczotki, możliwe dzięki technologii BrushRollClean.

Końcówka przyrządu posiada oświetlenie LED, dzięki któremu dostrzeżemy brud w najciemniejszych kątach. W tym modelu znajdziemy także wbudowany odkurzacz ręczny, przydatny podczas wyjazdów lub do czyszczenia wnętrza samochodu. Dzięki niemu bez wysiłku wysprzątamy trudno dostępne miejsca. Dodatkową zaletą jest łatwe i szybkie opróżnienie jego pojemnika, możliwe dzięki funkcji Snap Clean.

Wymiary tego modelu to 26,5 cm x 14,5 cm x 114,5 cm. Sprzęt waży 4,1 kg i jest w stanie pracować około 30 minut bez konieczności ładowania baterii. Klienci doceniają to urządzenie przede wszystkim za jego cichą pracę oraz poręczność.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status