Najlepszy mop parowy do paneli

Ostatnio aktualizowane: 18.10.17

 

Jaki mop parowy do paneli wybrać ?

 

Przewodnik zakupowy

Nie jest łatwo sprzątać podłogi ze ścierką, klęcząc na kolanach. Mop jest bardziej praktyczny, ale modele tradycyjne nie zawsze są wydajne. Dodatkowo uniemożliwiają nam wyczyszczenie najtrudniejszych zabrudzeń. Najlepszym przyrządem do mycia podłóg okazuje się mop parowy. Ułatwia nam on sprzątanie, dzięki wielu użytecznym funkcjom. Przygotowaliśmy ten poradnik i umieściliśmy w nim dwa najlepsze mopy parowe do paneli, aby je wszystkie przybliżyć i pomóc wybrać idealny dla Ciebie produkt.

Mop parowy jest urządzeniem bardzo łatwym w obsłudze. Wystarczy nalać do niego wody i podłączyć do prądu. W tym momencie jest już gotowy do użycia. Taki sprzęt jest dobrą opcją dla alergików, gdyż podczas sprzątania bakterie zostają usunięte, a kurz nie unosi się.

Mop parowy jest lepszą wersją zwykłego mopa. Nie potrzebujemy do niego żadnych detergentów, które mogą zniszczyć powierzchnię, którą czyścimy. Co więcej, po użyciu urządzenia tego typu podłoga jest od razu sucha. Nie musimy czekać aż wyschnie przez kilka minut. Mop parowy jest idealny do czyszczenia płytek, ponieważ potrafi dotrzeć pomiędzy fugi. Dobrze sprawdza się także w czyszczeniu okien i wnętrza samochodu. Nie doświadczymy tego sprzątając tradycyjnym mopem. Warto wybrać taki model, który posiada różne tryby działania, w zależności od powierzchni, jaką czyścimy.

Co może zaskoczyć, mop pomoże nam także z czyszczeniem dywanów. Dobrze przygotuje plamy i ułatwi pozbycie się ich, używając później wybranego detergentu. Możemy go również używać do czyszczenia mebli. Mop parowy, oprócz skutecznego czyszczenia, zabija także wszelkie bakterie. Wszystko dzięki wysokim temperaturom, które usuwają brud. Nie musimy wyciskać, ani płukać końcówki, dzięki czemu zaoszczędzimy czas podczas sprzątania.

Wybierając mop parowy, koniecznie musimy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Najważniejsza jest pojemność urządzenia. Im model ma większy pojemnik, tym rzadziej musimy uzupełniać ewentualne braki wody. Waga może także odgrywać kluczową rolę. Jeżeli zamierzamy nim czyścić okna i wnętrze samochodu, to ważne byśmy wybrali lekki model. Zwróćmy również uwagę na rodzaj głowicy. Istotne, by była jak najbardziej giętka. Pozwala to nam dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

 

 

Mopy parowe do paneli – Ranking

 

 

Vileda 146574

 

Na początku, chcemy przedstawić Państwu mop parowy Vileda 146574. Jest to model o mocy 1500 W. Dzięki tak dużej mocy możemy być pewni, że jest w stanie wyczyścić nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Jego wymiary to 300 mm x 200 mm x 1260 mm, a waży 2,3 kg. W efekcie, urządzenie to jest łatwe do przenoszenia. Produktem tym możemy również swobodnie wyczyścić okna, a także samochód. Siłę pary można regulować.

Model ten jest także bardzo bezpieczny dla zdrowia, a szczególnie dla alergików. Zabija aż 99,9% zarazków. Nie musimy przy tym używać do niego żadnych detergentów. Przyrządem tym możemy wyczyścić panele, płytki, a także podłogi drewniane. Jest on zasilany sieciowo. Sprzęt ten wyposażony został w długi kabel, który dodatkowo możemy zwinąć na rączce.

Temperatura pary modelu wynosi aż 100 st. C, a nagrzewa się w niecałe pół minuty. Poinformuje nas o tym wskaźnik gotowości do pracy. Dzięki temu, zaoszczędzimy czas przy sprzątaniu. Do zestawu dołączone zostały 2 wkłady z mikrofibry. Pozwoli to nam również wyczyścić dokładnie dywany.

Pojemność zbiornika przyrządu wynosi 400 ml. Co więcej, nie musimy tak często go uzupełniać wodą. Model jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Konsumenci uznali ten produkt za najlepszy mop parowy do paneli w 2017 roku. Szczególnie cenią jego funkcjonalność i szybkość działania.

 

 

 

 

Homekraft DUO 12w1 turkus

 

Kolejnym modelem jest Homekraft DUO 12w1 turkus. Jest to produkt wielofunkcyjny, który potrafi zastąpić wiele innych urządzeń. Dzięki niemu będziemy mogli zaoszczędzić wiele miejsca w naszym domu, ale również pieniądze, gdyż nie potrzebujemy do naszego modelu żadnych detergentów. Wystarczy wlać do niego wodę, którą urządzenie zmieni w gorącą parę.

Parę wydobywającą się z przyrządu możemy regulować. W zależności od rodzaju powierzchni, którą czyścimy, możemy zdecydować o intensywności pary. To zabezpieczy delikatne powierzchnie przed zniszczeniem. Produkt możemy używać do czyszczenia paneli i innego rodzaju podłóg. Nadaje się też do ubrań lub zasłon. Wyposażony został w specjalną nakładkę, która umożliwia prasowanie parą, a nawet pozbędzie się plam.

Woda w zbiorniku nagrzewa się już w 25 sekund, co sprawia, że nie musimy długo czekać aż produkt zacznie swoją pracę. Przy niskim poziomie wody, zapali się czerwona lampka. Jednak brak wody nie zaszkodzi urządzeniu, po prostu nie będzie w stanie pracować. Możemy nim czyścić nieprzerwanie przez 20 minut.

Dodatkowo, sprzęt posiada dwie specjalne nakładki. Jedna z nich może być wykorzystywana do czyszczenia dywanów, skutecznie pozbywając się czynników alergennych. Druga nakładka, przystosowana do czyszczenia luster i okien, pozostawia je lśniące i czyste. Konsumenci cenią mop parowy Homekraft DUO 12w1 turkus za jego wielofunkcyjność i wysoką jakość wykonania.

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...