Najlepszy mop parowy Cleanmaxx

Ostatnio aktualizowane: 30.09.20

 

Jaki mop parowy Cleanmaxx wybrać?

 

Osobom, którym zależy na porządnie posprzątanej podłodze, polecamy mopy parowe. To urządzenia, które skutecznie oraz bez zbędnego wysiłku pozbywają się wszystkich zanieczyszczeń, nawet tych trudnych do usunięcia. Co więcej, umożliwiają one sprzątanie nawet bez użycia chemii, która jak wiemy, nie jest korzystna dla zdrowia. Chcesz dowiedzieć się, jaki jest najlepszy mop parowy Cleanmaxx w 2020 roku? Wystarczy, że przeczytasz ten poradnik oraz zapoznasz się z opisami ciekawych produktów.

 

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na produkty Cleanmaxx? Jest to firma zajmująca się produkowaniem wyłącznie sprzętów do czyszczenia domu. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby usuwanie zanieczyszczeń było kwestią kilku minut. Cleanmaxx skupia się na produkcji urządzeń na lata, niezastąpionych przez żadne inne. Tak są określane przez konsumentów mopy parowe wspomnianej marki.

Najlepsze mopy parowe Cleanmaxx są wygodne w użytkowaniu, nie są ciężkie, a prowadzenie ich jest komfortowe. Szczególną uwagę poświęć uchwytowi produktu. Dobrze wyprofilowany sprawi, że sprzątanie nie zajmie zbyt dużo czasu, a podłoga będzie zupełnie czysta. Nie decyduj się na sprzęt cięższy niż 3 kg, ponieważ mycie powierzchni będzie niewygodne.

Pojemnik mopa powinien pomieścić tyle wody, aby starczyło na sprzątnięcie całego mieszkania. Zazwyczaj sprzęty parowe mają pojemność wynoszącą około 250 ml. Jest to wystarczające, abyś po jednorazowym napełnieniu nie musiał przerywać pracy tylko po to, aby ponownie uzupełnić zbiornik wodą. Pamiętaj również, że im większy pojemnik, tym cięższy jest sprzęt.

W rączce mopa bardzo często znajduje się przycisk pozwalający wybrać, jak intensywna ma być para. Czemu jest to dobre rozwiązanie? Na podłodze z pewnością znajduje się wiele różnych zanieczyszczeń. Niektóre z nich mogą nie zejść pod wpływem małej ilości pary. Zwiększając intensywność produkowania pary, zaschnięte zanieczyszczenie usuniesz tak szybko, jak pozostałe.

Moc produktu ma znaczenie. Wiele osób uważa, że dobre mopy parowe mają około 1000 W. Jest to wystarczające, aby bez trudu pozbyć się nawet bardzo zaschniętych plam i zanieczyszczeń. Sprawdź również, jakie nakładki ma dany model. Najczęściej spotkasz nasadkę szczelinową, z mikrofibry oraz szczotkową. Każda z nich może być używana w innych miejscach.

 

 

Mopy parowe Cleanmaxx – ranking

 

 

Cleanmaxx 5w1 8199 


Cleanmaxx 5w1 8199 to mop, który dobrze sprawdzi się w każdym domu. Moc sprzętu wynosi 1500 W. Mop jest skonstruowany w taki sposób, że z jego pomocą usuniesz nie tylko brud z podłogi, ale też z innych miejsc w Twoim domu. W komplecie znajdują się nakładka do dywanów, ściereczka do ubrań, nasadka do mycia okien, ze szpatułką, nasadka ze szczotką do płytek ceramicznych oraz inne gadżety, które ułatwią sprzątanie całego domu.

Mop jest zasilany sieciowo. Długość kabla wynosi 5 m, co jest wystarczające, aby swobodnie nim operować. Konsumenci chwalą bardzo szybkie nagrzewanie się akcesorium, zajmujące jedynie 30 sekund. W rezultacie od razu można przystąpić do pracy. Z kolei specjalna, trójkątna stopa sprawia, że można dotrzeć bez problemu do każdego miejsca i dobrze je wyczyścić. Sprzęt wytwarza parę przez 20 minut bez przerwy. Dlatego umycie nawet dużej przestrzeni jest jak najbardziej możliwe.

Zbiornik na wodę ma pojemność 350 ml. Można go bez problemu wyjąć, co oznacza, że napełnienie go wodą jest łatwe. Ilość pary wytwarzanej przez urządzenie można kontrolować, co jest docenianie przez osoby, które już kupiły mop. Uważają one również, że sprzęt bardzo dobrze się prowadzi i nie jest kłopotliwy w częstym użytkowaniu.

 

 

 

 

Cleanmaxx 1300W 

 

Cleanmaxx 1300W to mop parowy o mocy 1300 W. Jest to zupełnie wystarczające, aby pozbyć się kurzu, mniejszych zanieczyszczeń, a co najważniejsze, zaschniętego brudu. Zbiornik na wodę ma pojemność 350 ml. Dlatego nie będziesz musiał dolewać wody podczas mycia podłóg. Warto wspomnieć, że pojemnik jest wyciągany, co ułatwia jego napełnianie.

Waga mopa wynosi 3,5 kg. Ze względu na dobrze wyprofilowany uchwyt można bez problemu operować sprzętem oraz dotrzeć do każdego miejsca w domu. Długość kabla wynosi 5 m, co oznacza, że podczas sprzątania nie będziesz musiał co chwilę zmieniać gniazdek. Parę wypuszcza się, naciskając na specjalny przycisk. To właśnie użytkownik decyduje o intensywności pary.

Co znajduje się w zestawie? Ten mop parowy Cleanmaxx w dobrej cenie zawiera nasadkę szczelinową, nasadkę z mikrofibry oraz szczotkową. Wymiana każdej z nich nie jest skomplikowana i zajmuje jedynie kilka sekund, co bardzo podoba się wszystkim użytkownikom. Dodatkową zaletą jest to, że nasadki można po prostu wyprać w pralce lub ręcznie. Sprzątającym przypadła do gustu też trójkątna stopa. Z takim urządzeniem można bez problemu wyczyścić całe mieszkanie i może to być nawet przyjemne.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status