Najlepszy mop parowy Black&Decker

Ostatnio aktualizowane: 23.07.18

 

Jaki mop parowy Black&Decker wybrać?

 

Gdybyśmy zapytali kilku losowych ludzi o to, jaka czynność domowa jest przez nich najmniej lubiana, zapewne wszyscy odpowiedzieliby, że sprzątanie, a w szczególności mycie podłóg. Jeśli należysz do tej grupy, mamy dla Ciebie dobrą nowinę. Urządzeniem, które zdecydowanie przyspieszy sprzątanie jest mop parowy. Taki produkt wyposażony jest w grzałkę, która zamienia wodę w parę, a następnie usuwa zabrudzenia. Co więcej, wysoka temperatura skutecznie zabija zarazki. Dlatego jeśli planujesz zakupić taki produkt, lecz nie wiesz, jaki model wybrać, polecamy Ci nasz poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy mają najlepsze mopy parowe Black&Decker. Poza tym na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie z trzema urządzeniami, które są warte uwagi.

 

 

Black & Decker to znana amerykańska firma, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokiej klasy elektronarzędzi oraz AGD. W ofercie producenta znajdziesz liczne szlifierki, meble ogrodowe, kosiarki, kompresory, myjki, wiertarki oraz latarki. Urządzenie tej firmy cieszą się dużą wydajnością pracy.

Jeśli interesuje Cię najlepszy mop parowy Black&Decker w 2018 roku, pamiętaj, że ważna jest moc interesującej Cię maszyny. Polecamy kierować się zasadą, że im więcej watów ma produkt, tym szybsza i bardziej efektywna będzie praca. Poza tym produkty o dużej mocy znacznie szybciej usuwają zaschnięte zabrudzenia.

Warto również zastanowić się nad kształtem samego produktu. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci sprzęt, w którym głowica ma kształt trójkąta. Pozwoli to na dużo łatwiejsze dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki. Dzięki temu, zabrudzenia nie zostaną tam przesunięte, ale zebrane i dokładnie wyczyszczone.

Bardzo ważną kwestią jest waga interesującego Cię modelu. Mopy parowe mogą być używane do czyszczenia ścian, jednak wymaga to ich podniesienia. Z tego powodu polecamy wybór sprzętu dopasowanego do naszych własnych możliwości. Słabsze osoby, powinny wybrać model ważący 2 kg, zaś silniejsze 4 kg lub nawet 6 kg. Pamiętaj, że najważniejszy jest Twój komfort. Jeśli nie masz dostatecznie dużo siły, nie wybieraj najcięższego modelu, bowiem jego użytkowanie może zagrozić Twojemu zdrowiu.

 

 

Mopy parowe Black&Decker – ranking

 

 

Black & Decker FSMH1621

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości mopa parowego, który skróci czas sprzątania w Twoim domu to produkt Black & Decker FSMH1621 na pewno Ci się spodoba. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które pozwala na uporanie się z zabrudzeniami bez użycia środków chemicznych. Zastosowana para wodna usuwa niemal wszystkie bakterie, które znajdziemy w naszym domu.

Atutem prezentowanego modelu jest to, że możemy go użyć na wielu płaszczyznach, w tym ścianach. Innowacyjna technologia Autoselect, samodzielnie dopasowuje optymalną emisję pary dla wybranego typu podłogi. Równocześnie urządzenie ma opcję dodatkowego uderzenia, co pozwala uporać się z silnymi zabrudzeniami. Głowica, która obraca się o 180 st. umożliwia użycie mopa w ciasnym pomieszczeniu. Moc grzałki to 1600 W. Z kolei masa całego sprzętu to 2,6 kg. Czas nagrzewania to jedynie 5 sekund.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność pracy urządzenia, bowiem pojemność 460 ml, pozwala na jedną sesję sprzątania.

 

 

 

 

Black & Decker FSM1630-QS 

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości mopa parowego, który pozwoli na usunięcie nie tylko zabrudzeń, ale i bakterii, polecamy Black & Decker FSM1630-QS. Urządzenie nie potrzebuje środków chemicznych, by w efektywny sposób uporać się z bałaganem.

Sprzęt wyposażony został w cyfrową technologię Autoselect, która gwarantuje optymalną emisję pary na wybranym typie podłogi. Jeśli na swojej drodze spotkasz przypalone potrawy z płyty kuchennej, tłuste zabrudzenia wystarczy odłączyć ręczny oczyszczacz parowy. Ta część przeznaczona jest do niewielkich zabrudzeń. Przydatną funkcją jest dodatkowe uderzenie pary, które jednorazowo emituje jej dwa razy więcej. Po włączeniu, maszyna jest gotowa do pracy w 15 sekund. Dużym udogodnieniem jest obracanie głowicy, co pozwala dotrzeć do ciasnych przestrzeni. Pojemność pojemnika to 350 ml, co wystarcza na jeden cykl pracy.

Wielu konsumentów doceniło dużą moc maszyny, która wynosi 1600 W, pozwala to na efektywne i wydajne sprzątania. Poza tym mop może być używany również w pozycji pionowej do wyczyszczenia ścian, kafelek i elewacji.

 

 

 

 

Black & Decker FSM1620-QS 

 

Model FSM1620-QS marki Black & Decker to innowacyjny i godny polecenia model, który na pewno przyda się w każdym domu. Urządzenie ma moc aż 1600 W, co gwarantuje szybką i wydajną pracę. Dzięki temu usuniesz znacznie więcej zanieczyszczeń oraz bakterii, które zamieszkują nasze podłogi. Pełen komfort pracy jest zapewniony dzięki 5-cio metrowej długości kabla. Nie krępuje ruchów i daje możliwość wyczyszczenia większej ilości miejsc.

Ten wydajny mop parowy Black&Decker w dobrej cenie nadaje się do czyszczenie każdej wodoodpornej powierzchni, zarówno w pionie, jak i poziomie. Pozwala to na dokładne sprzątnięcie mieszkania bez użycia związków chemicznych, które wpływają negatywnie na żywotność mebli i zdrowie człowieka. Po uruchomieniu produkt potrzebuje 15 sekund, aby być gotowym do działania. Pojemność zbiornika na płyn to 0,46 l, co wystarczy na jedną sesją sprzątania.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą moc produktu, która przekłada się na krótki czas sprzątania oraz dużą efektywność.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...