Najlepszy bezprzewodowy mop parowy

Ostatnio aktualizowane: 07.04.20

 

Jaki bezprzewodowy mop parowy wybrać?

 

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem bezprzewodowego mopa parowego, to ten artykuł pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu. Urządzenie takie z pewnością ułatwi codzienne sprzątanie w domu. Jeśli jeszcze masz wątpliwości co do kupna mopa parowego, ponieważ przeraża Cię cena tego produktu, to z pewnością zmienisz zdanie, gdy zapoznasz się z jego zaletami. Owszem, pozornie koszt takiego urządzenia w porównaniu ze zwykłym, tradycyjnym mopem jest wyższa.

 

 

Natomiast, jeśli weźmie się pod uwagę kilka funkcji tego produktu, to z perspektywy czasu z pewnością nie stracisz, a jedynie zaoszczędzisz pieniądze. Bezprzewodowy mop parowy przede wszystkim umożliwia zmywanie bez używania detergentów. Jest to najmocniejsza strona tego urządzenia. Po pierwsze nie zatruwamy środowiska niepotrzebną chemią, ale przy okazji siebie i domowników chronimy przed jej wdychaniem. W dodatku znika problem, jeżeli ktoś z bliskich ma uczulenie na jakiś składnik środków czyszczących. Mop parowy jest też świetnym rozwiązaniem przy dzieciach, w szczególności tych raczkujących, które jak każdy wie, lubią próbować nowych smaków.

Bezprzewodowy mop parowy działa przez zasilanie akumulatorowe. W urządzeniu znajduje się zbiornik na wodę, pompka oraz grzałka, która podgrzewa ciecz do odpowiedniej temperatury w celu wytworzenia pary. Efekt użycia produktu to czysta powierzchnia. Mop usuwa nie tylko brud, ale także bakterie i zarazki, pod wpływem gorącej pary.. Urządzenie poradzi sobie nie tylko z zabrudzoną podłogą, ale też dywanami, czy tapicerkami. Można nim czyścić także fugi, okna oraz szklane powierzchnie. Najlepsze bezprzewodowe mopy parowe usuwają 99,99% bakterii. W pierwszej kolejności warto sprawdzić jaką urządzenie ma wagę. Ciężki mop może nam sprawić trudność w czyszczeniu i niepotrzebnie zwiększy wysiłek podczas sprzątania, w szczególności, gdy chcielibyśmy go użyć do umycia ścian, czy okien. Ponadto dobrze, gdy głowica urządzenia jest giętka. Umożliwi to mycie mniej dostępnych miejsc. Mop parowy powinien mieć pojemny zbiornik na wodę. Przy zmywaniu podłogi nie trzeba się będzie martwić o ciągłe dolewanie cieczy, a przy czyszczeniu powierzchni wyżej położonych można spokojnie wlać jej mniej. Najlepszy bezprzewodowy mop parowy w 2020 roku posiada regulację temperatury. Ta opcja pozwala na wybranie ilości wytwarzanej pary w zależności od czyszczonej powierzchni.

 

 

Bezprzewodowe mopy parowe – ranking

 

 

Moneual Aqua Jet

 

Moneual Aqua Jet to wysokiej jakości bezprzewodowy mop elektryczny, który perfekcyjnie wyczyści powierzchnię oraz znajdujące się na niej bakterie. Można go użyć do czyszczenia z użyciem wody lub bez. Moc, z jaką pracuje urządzenie wynosi 95 W. Jego waga wynosi 3,4 kg, a wymiary to: 450 x 250 x 1200 mm. Mop parowy działa bezprzewodowo, co daje możliwość komfortowego sprzątania bez uciążliwego podłączania do sieci lub plączącego się pod nogami kabla. W dodatku akumulator Li-Ion 14,6V, w jaki jest zaopatrzone urządzenie jest bardzo wydajny.

Po pełnym naładowaniu baterii, pozwala on pracować przez około 25 minut. Litowo-jonowy rodzaj akumulatora gwarantuje brak występowania zjawiska efektu pamięci oraz leniwej baterii. Sprawi to, że urządzenie będzie długo działało bez utraty pamięci baterii, przez co nie zmniejszy ona swojej pojemności, a jej działanie nie będzie narażone na szybkie rozładowanie. Mop posiada zbiornik, do którego można wlać wodę oraz detergent (jeśli zachodzi taka potrzeba). Urządzenie jest wyposażone w dwie głowice, które pracują z prędkością 250 obrotów na minutę. Na nich montuje się  2 mopy z mikrofibry, które wchodzą w skład zestawu.

Po użyciu produktu, można je spokojnie umyć pod bieżącą wodą lub w pralce. Temperatura pary po podgrzaniu wody przez mopa wynosi 100ºC, co umożliwia skuteczne pozbycie się bakterii i zarazków. W ten sposób można zaoszczędzić na kupnie detergentów, które są szkodliwe dla środowiska oraz zdrowia człowieka. Jest to świetne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, którzy mają małe dzieci i nie chcą narażać ich na kontakt z chemią. Zakup taki może także ułatwić mycie powierzchni przez osoby, które mają uczulenie na detergenty.

Klienci są zachwyceni urządzeniem, które umożliwia perfekcyjne oraz łatwe czyszczenie zabrudzonych powierzchni.

 

 

 

 

Vileda Easy Cleaning 146572 

 

Vileda Easy Cleaning 146572 to bezprzewodowy mop elektryczny. Urządzenie za pomocą pary wodnej usuwa zabrudzenia, bakterie i zarazki w 99,99%. Pozwala to na bezpieczne porządki przy dzieciach lub osobach uczulonych na detergenty. Aby zwiększyć skuteczność przy myciu podłoża można użyć także detergentów. Moc, z jaką pracuje urządzenie wynosi 1550 W.

Jego waga jest równa 2,3 kg,a  wymiary to: 300 x 200 x 1260 mm. Kąt przegubu mopa wynosi 180 stopni. Daje to możliwość mycia w mniej dostępnych miejscach, na przykład, pod meblami. Pojemność zbiornika na wodę to 250 ml. Wystarcza on na czyszczenie 120 metrów kwadratowych. Po uruchomieniu mopa trzeba poczekać 90 sekund. Po upływie tego czasu mop jest gotowy do pracy, a temperatura wody w zbiorniku wynosi 100ºC. Temperatura cieczy podczas sprzątania utrzymuje się do mniej więcej 30 minut i wynosi minimum 90ºC. Mop posiada wkład zrobiony z wysokiej jakości mikrofibry oraz dwuwarstwową budowę.

W efekcie podłoga jest perfekcyjnie czysta. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy najpierw wlać wodę do zbiorniczka, bez przekraczania maksymalnego poziomu. W następnej kolejności należy podłączyć urządzenie do sieci i odczekać  90 sekund aż woda się zagotuje. Urządzenie samo nas poinformuje, że jest gotowe do pracy za pomocą świecącej się, zielonej lampki. Po wykonaniu tych czynności możesz spokojnie odłączyć urządzenie z gniazdka i zacząć sprzątać.

Według użytkowników produktu Vileda Easy Cleaning 146572 to bezprzewodowy mop parowy w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status