Najlepsze żelazko z generatorem pary Philips

Ostatnio aktualizowane: 23.09.20

 

Gdzie znaleźć dobrej jakości żelazko z generatorem pary? Opisy tego typu produktów zamieściliśmy w naszym rankingu. Wybraliśmy do niego modele marki Philips, ponieważ jest to firma ciesząca się dobrą opinią wśród konsumentów. Jednym z najlepszych urządzeń jest Philips PerfectCare Elite GC9650/80. To żelazko z generatorem pary ma dużą moc, dlatego jest efektywne. Model ma funkcję mocnego wyrzutu pary, co pozwala pozbyć się zagnieceń nawet z bardzo grubych tkanin. Zaletą urządzenia jest duży zbiornik na wodę. Jego napełnianie jest łatwe, a dodatkowo nie trzeba tego robić zbyt często. W efekcie prasowanie ubrań zajmuje mniej czasu. Żelazko ma zabezpieczenie przed przypaleniem tkaniny. Polega ono na tym, że sprzęt automatycznie dobiera odpowiednią temperaturę do rodzaju prasowanego materiału. Polecamy Twojej uwadze także nasze pozostałe propozycje. Drugie miejsce w rankingu zajęło żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite GC9620/20. Użytkownik ma możliwość prasowania ubrań w pionie, więc sprzęt jest bardziej funkcjonalny.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jakie żelazko z generatorem pary Philips wybrać?

 

Żelazka wyposażone w generator pary są bardziej funkcjonalne niż klasyczne sprzęty do prasowania. Wszystko przez to, że to wydzielany przez nie strumień pary (pod odpowiednim ciśnieniem), wygładza wszystkie zagniecenia w krótszym czasie niż zwykle. Dlatego nie musimy mocno przyciskać stopy sprzętu do tkaniny, ani pilnować ustawień temperatury. Dla wszystkich osób, którym marzy się taki produkt, stworzyliśmy poniższy poradnik zakupowy. Na końcu dołączyliśmy ranking 3 modeli Philips, który z pewnością ułatwi Ci wybór.

 

 

Wybraliśmy markę Philips, ponieważ oferowane przez nią żelazka wyróżniają się praktycznością i innowacyjnością. To właśnie ta firma, jako jedna z pierwszych zaczęła produkować urządzenia z generatorem pary. Stają się one coraz bardziej popularne, gdyż dzięki nim prasowanie jest o wiele przyjemniejsze niż przy pomocy tradycyjnego sprzętu.

Żelazko z generatorem ma wiele zalet. Pozwala ono prasować nie tylko w poziomie (na desce czy innej, płaskiej powierzchni), ale i w pionie. Nie musimy więc zdejmować ubrań z wieszaka. W ten sposób można wyprasować także wiszące na karniszu firanki lub zasłony. Tego typu produkty pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, gdyż pod wpływem silnego uderzenia pary wszelkie zagniecenia, również te najbardziej uporczywe, znikają bardzo szybko.

Najlepsze żelazko z generatorem pary Philips w 2020 roku ma dużą moc. Powinna ona wynosić minimum 2000 W. Im mocniejsze będzie urządzenie, tym lepiej się ono sprawdzi. Równie istotnym parametrem jest maksymalne ciśnienie generowanej pary. Zazwyczaj wynosi ono 5 barów, choć w przypadku bardziej nowoczesnych modeli może to być nawet więcej niż 7 barów.

Aby zakupione żelazko było komfortowe w użytkowaniu, polecamy zakup produktu wyposażonego w pojemny zbiornik na wodę. Wówczas nie będziemy musieli zbyt często go uzupełniać. Sprawdźmy także czas nagrzewania, który powinien być jak najkrótszy. Inaczej oczekiwanie na rozgrzanie się sprzętu do odpowiedniej temperatury stanie się niezwykle uciążliwe i zniechęci nas do prasowania z jego pomocą.

Najlepsze żelazka z generatorem pary Philips to produkty, które nie są podatne na osadzanie się kamienia. Dlatego są one zazwyczaj wyposażone w specjalne sztyfty przeciwwapienne. Takie sprzęty mogą też wykorzystywać nowoczesne technologie umożliwiające ich szybkie czyszczenie bez konieczności użycia specjalnych środków. To pozwala nam dłużej cieszyć się z efektywnej pracy produktu.

 

Żelazka z generatorem pary Philips – ranking

 

 

Philips PerfectCare Elite GC9650/80

 

Prezentujemy żelazko Philips PerfectCare Elite GC9650/80 o mocy 2400 W i maksymalnym ciśnieniu pary o wartości 7 barów. Powyższy model wyposażono w zbiornik o pojemności 1,8 l. Nie trzeba zbyt często dolewać do niego wody, co pozwala na komfortowe prasowanie. Co więcej, urządzenie ma tryb eko, który umożliwia ograniczenie zużywanej energii elektrycznej (przy zachowaniu efektywnej pracy produktu).

Czas nagrzewania żelazka to 2 minuty. Silne uderzenie pary o wartości 450 g pozwala szybko pozbyć się uporczywych zagnieceń, nawet z niezwykle delikatnych tkanin. Sprzęt ma funkcję Easy De-Calc, za sprawą której można oczyścić go z kamiennego osadu. Wymiary produktu to: 23,3 cm x 28,5 cm x 45,3 cm. Waży on 5,1 kg.

Konsumenci chwalą żelazko głównie za łatwość prasowania. Model PerfectCare Elite GC9650/80 nie nabłyszcza ciemnych tkanin i bardzo szybko się nagrzewa. To pozwala zyskać chwilę dla siebie.

Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite GC9650/80 ma moc równą 2400 W. Zbiornik na wodę ma pojemność wynoszącą 1,8 l.

Zalety
Zabezpieczenie przed przypaleniem ubrania:

Używając prezentowanego sprzętu nie musisz martwić się o przypalenie tkaniny. Wszystko za sprawą technologii OptimalTEMP polegającej na tym, że urządzenie samo dobiera odpowiednią temperaturę.

Silny strumień pary:

Jeśli mamy wyprasować mocno pogniecione ubranie zrobione z grubej tkaniny, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z silnego strumienia pary.

Wyłącznik bezpieczeństwa:

Urządzenie automatycznie wyłącza się po upływie określonego czasu bezczynności. Jest to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania.

Duży zbiornik na wodę:

Prezentowany model wyposażono w 1,8-litrowy zbiornik na wodę. Można go łatwo odłączyć, co ułatwia jego napełnianie. Z uwagi na sporą wielkość pojemnika, nie trzeba zbyt często przerywać pracy.

System odkamieniania:

System Easy De-Calc Plus wskazuje, kiedy powinniśmy odkamienić żelazko. W efekcie odpowiednie dbanie o sprzęt jest zdecydowanie łatwiejsze.

Wady
Czas nagrzewania:

Jeśli spieszymy się rano do wyjścia, może przeszkadzać nam fakt, że sprzęt stosunkowo długo się nagrzewa.

 

 

 

 

Philips PerfectCare Elite GC9620/20

 

Philips PerfectCare Elite GC9620/20 to urządzenie o mocy 2400 W i ciśnieniu pary do 6,5 bara. Ponieważ żelazko pozwala na prasowanie w pionie, nie musimy nawet zdejmować ubrań z wieszaków. Prezentowany model wyposażono w zbiornik o pojemności 1,8 l, do którego bez obaw można dolać wodę prosto z kranu.

Sprzęt wyróżnia się zastosowaniem specjalnego filtru antywapiennego Easy De-Calc. Za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych żelazko przypomina o konieczności wyczyszczenia go. To pozwala nie tylko pozbyć się kamienia, ale i utrzymać wydajność produktu na bardzo wysokim poziomie.

Z opinii konsumentów wynika, że opisywany sprzęt jest godny uwagi. To żelazko z generatorem pary Philips w dobrej cenie ma kompaktowe wymiary i niedużo waży, dlatego jest komfortowe w użytkowaniu. Poza tym krótko się ono nagrzewa (do 2 minut) i ma funkcję eko pozwalającą zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

PerfectCare Elite GC9620/20 to dobre żelazko z generatorem pary Philips do 1000 zł. Moc sprzętu wynosi 2400 W.

Zalety
Bezpieczne przenoszenie:

Użytkownik ma zapewnione bezpieczeństwo w czasie przenoszenia sprzętu. Żelazko można umieścić w stacji bazowej i je zablokować.

Prasowanie w pionie:

Jeśli nie mamy czasu na rozkładanie deski do prasowania, nie musimy się martwić. Prezentowany sprzęt umożliwia także prasowanie w pionie. Opcja ta przydaje się nie tylko wtedy, kiedy spieszymy się do wyjścia, ale także, jeśli chcemy wygładzić firanki czy odświeżyć umieszczoną na wieszaku sukienkę.

Stopa:

Model wyposażono w solidnie wykonaną stopę. Została ona pokryta odporną na zarysowania powłoką, która zapewnia łatwy poślizg. Zaletą jest także dobrze wyprofilowany kształt stopy żelazka.

Efektywność:

Przy pomocy urządzenia możemy skutecznie wyprasować każde ubranie. Jeśli potrzebujemy większej mocy, przydatna okaże się funkcja mocnego wyrzuty pray (450 g/min.)

Wady
Para:

Konsumenci wskazują, że przy dłuższym użytkowaniu sprzętu para skrapla się na desce do prasowania tworząc na niej plamy z wody.

 

 

 

 

Philips PerfectCare Elite GC9640/60

 

Żelazko Philips PerfectCare Elite GC9640/60 ma moc 2400 W. Jego maksymalne ciśnienie pary wynosi 7 barów. Urządzenie ma odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l, w którym nie osadza się kamień. Wszystko ze względu na łatwy system antywapienny pozwalający zachować wysoką wydajność produktu.

Wymiary przedstawionego modelu to: 23,3 cm x 28,5 cm x 45,3 cm. Ponieważ waży on 0,8 kg, trzymająca go dłoń nie męczy się za szybko. Dużym atutem jest to, że podczas prasowania możemy pozostawić gorącą stopę żelazka na tkaninie. Nie musimy obawiać się jej przypalenia, a wszystko za sprawą technologii OptimalTemp.

Produkt PerfectCare Elite GC9640/60 jest funkcjonalnym urządzeniem. Jeśli nie jest on używany przez kilka minut, automatycznie się wyłącza. Żelazko ma funkcję generowania bardzo silnego strumienia pary wodnej, za sprawą której bez wysiłku pozbędziemy się nawet najbardziej uporczywych zagnieceń.

Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite GC9640/60 ma 1,8 l pojemnik na wodę. Moc urządzenia jest równa 2400 W.

Zalety
Komfort użytkowania:

Żelazko jest wyjątkowo lekkie, dlatego prasowanie z jego użyciem nie jest męczące. Użytkownik nie musi wkładać dużo w siły w to, aby swobodnie manewrować sprzętem. Dodatkową zaletą jest odpowiednio wykonany uchwyt.

Brak konieczności regulacji temperatury:

Nie trzeba samodzielnie regulować temperatury pracy urządzenia. Jest to możliwe dzięki technologii OptimalTEMP, która automatycznie dobiera ustawienia sprzętu do typu prasowanej tkaniny.

Odporność na zarysowania:

Stopa żelazka jest idealnie gładka i odpowiednio zabezpieczona. Specjalna powłoka skutecznie chroni przed zarysowaniami, które mogłyby wpłynąć na efektywność działania modelu.

Wady
Wymiary:

Trzeba liczyć się z tym, że żelazko z generatorem pary zajmuje sporo miejsca, co może okazać się problemem dla osób mających małe mieszkania.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status