Najlepsze żelazko z generatorem pary Philips

Ostatnio aktualizowane: 16.11.18

 

Jakie żelazko z generatorem pary Philips wybrać?

 

Żelazka wyposażone w generator pary są bardziej funkcjonalne niż klasyczne sprzęty do prasowania. Wszystko przez to, że to wydzielany przez nie strumień pary (pod odpowiednim ciśnieniem), wygładza wszystkie zagniecenia w krótszym czasie niż zwykle. Dlatego nie musimy mocno przyciskać stopy sprzętu do tkaniny, ani pilnować ustawień temperatury. Dla wszystkich osób, którym marzy się taki produkt, stworzyliśmy poniższy poradnik zakupowy. Na końcu dołączyliśmy ranking 3 modeli Philips, który z pewnością ułatwi Ci wybór.

 

 

Wybraliśmy markę Philips, ponieważ oferowane przez nią żelazka wyróżniają się praktycznością i innowacyjnością. To właśnie ta firma, jako jedna z pierwszych zaczęła produkować urządzenia z generatorem pary. Stają się one coraz bardziej popularne, gdyż dzięki nim prasowanie jest o wiele przyjemniejsze niż przy pomocy tradycyjnego sprzętu.

Żelazko z generatorem ma wiele zalet. Pozwala ono prasować nie tylko w poziomie (na desce czy innej, płaskiej powierzchni), ale i w pionie. Nie musimy więc zdejmować ubrań z wieszaka. W ten sposób można wyprasować także wiszące na karniszu firanki lub zasłony. Tego typu produkty pozwalają zaoszczędzić sporo czasu, gdyż pod wpływem silnego uderzenia pary wszelkie zagniecenia, również te najbardziej uporczywe, znikają bardzo szybko.

Najlepsze żelazko z generatorem pary Philips w 2018 roku ma dużą moc. Powinna ona wynosić minimum 2000 W. Im mocniejsze będzie urządzenie, tym lepiej się ono sprawdzi. Równie istotnym parametrem jest maksymalne ciśnienie generowanej pary. Zazwyczaj wynosi ono 5 barów, choć w przypadku bardziej nowoczesnych modeli może to być nawet więcej niż 7 barów.

Aby zakupione żelazko było komfortowe w użytkowaniu, polecamy zakup produktu wyposażonego w pojemny zbiornik na wodę. Wówczas nie będziemy musieli zbyt często go uzupełniać. Sprawdźmy także czas nagrzewania, który powinien być jak najkrótszy. Inaczej oczekiwanie na rozgrzanie się sprzętu do odpowiedniej temperatury stanie się niezwykle uciążliwe i zniechęci nas do prasowania z jego pomocą.

Najlepsze żelazka z generatorem pary Philips to produkty, które nie są podatne na osadzanie się kamienia. Dlatego są one zazwyczaj wyposażone w specjalne sztyfty przeciwwapienne. Takie sprzęty mogą też wykorzystywać nowoczesne technologie umożliwiające ich szybkie czyszczenie bez konieczności użycia specjalnych środków. To pozwala nam dłużej cieszyć się z efektywnej pracy produktu.

 

 

Żelazka z generatorem pary Philips – ranking

 

 

Philips PerfectCare Elite GC9650/80

 

Prezentujemy żelazko Philips PerfectCare Elite GC9650/80 o mocy 2400 W i maksymalnym ciśnieniu pary o wartości 7 barów. Powyższy model wyposażono w zbiornik o pojemności 1,8 l. Nie trzeba zbyt często dolewać do niego wody, co pozwala na komfortowe prasowanie. Co więcej, urządzenie ma tryb eko, który umożliwia ograniczenie zużywanej energii elektrycznej (przy zachowaniu efektywnej pracy produktu).

Czas nagrzewania żelazka to 2 minuty. Silne uderzenie pary o wartości 450 g pozwala szybko pozbyć się uporczywych zagnieceń, nawet z niezwykle delikatnych tkanin. Sprzęt ma funkcję Easy De-Calc, za sprawą której można oczyścić go z kamiennego osadu. Wymiary produktu to: 23,3 cm x 28,5 cm x 45,3 cm. Waży on 5,1 kg.

Konsumenci chwalą żelazko głównie za łatwość prasowania. Model PerfectCare Elite GC9650/80 nie nabłyszcza ciemnych tkanin i bardzo szybko się nagrzewa. To pozwala zyskać chwilę dla siebie.

 

 

 

 

Philips PerfectCare Elite GC9620/20

 

Philips PerfectCare Elite GC9620/20 to urządzenie o mocy 2400 W i ciśnieniu pary do 6,5 bara. Ponieważ żelazko pozwala na prasowanie w pionie, nie musimy nawet zdejmować ubrań z wieszaków. Prezentowany model wyposażono w zbiornik o pojemności 1,8 l, do którego bez obaw można dolać wodę prosto z kranu.

Sprzęt wyróżnia się zastosowaniem specjalnego filtru antywapiennego Easy De-Calc. Za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych żelazko przypomina o konieczności wyczyszczenia go. To pozwala nie tylko pozbyć się kamienia, ale i utrzymać wydajność produktu na bardzo wysokim poziomie.

Z opinii konsumentów wynika, że opisywany sprzęt jest godny uwagi. To żelazko z generatorem pary Philips w dobrej cenie ma kompaktowe wymiary i niedużo waży, dlatego jest komfortowe w użytkowaniu. Poza tym krótko się ono nagrzewa (do 2 minut) i ma funkcję eko pozwalającą zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

 

 

 

 

Philips PerfectCare Elite GC9640/60

 

Żelazko Philips PerfectCare Elite GC9640/60 ma moc 2400 W. Jego maksymalne ciśnienie pary wynosi 7 barów. Urządzenie ma odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l, w którym nie osadza się kamień. Wszystko ze względu na łatwy system antywapienny pozwalający zachować wysoką wydajność produktu.

Wymiary przedstawionego modelu to: 23,3 cm x 28,5 cm x 45,3 cm. Ponieważ waży on 0,8 kg, trzymająca go dłoń nie męczy się za szybko. Dużym atutem jest to, że podczas prasowania możemy pozostawić gorącą stopę żelazka na tkaninie. Nie musimy obawiać się jej przypalenia, a wszystko za sprawą technologii OptimalTemp.

Produkt PerfectCare Elite GC9640/60 jest funkcjonalnym urządzeniem. Jeśli nie jest on używany przez kilka minut, automatycznie się wyłącza. Żelazko ma funkcję generowania bardzo silnego strumienia pary wodnej, za sprawą której bez wysiłku pozbędziemy się nawet najbardziej uporczywych zagnieceń.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...