Najlepsze żelazko turystyczne parowe

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jakie żelazko turystyczne parowe wybrać?

 

Dobre żelazka turystyczne parowe – ranking i opinieNiektóre zawody wymagają od nas ciągłego udawania się w delegacje, gdzie musimy przemawiać przed dużą grupą ludzi. Aby nasze wystąpienie było dobrze odebrane, powinniśmy się dobrze prezentować. Na nasz wygląd składa się również strój, który powinien być dobrze wyprasowany. Z tego powodu warto zdecydować się na zainwestowanie w najlepsze parowe żelazka turystyczne. Aby pomóc Ci je zakupić, przygotowaliśmy ten poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę. Poza tym wzbogaciliśmy ten oto artykuł o niewielkie zestawienie, które zawiera opisy 3 ciekawych urządzeń.

Aby interesujący Cię sprzęt okazał się przydatny, powinieneś przyjrzeć się jego rozmiarom. Podróżowanie ze zbyt dużym urządzeniem na pewno okaże się niewygodne, bowiem zajmie ono zbyt dużo miejsca w naszym bagażu. Równocześnie, powinieneś również sprawdzić pojemność zbiornika na wodę. Im jest ono większe, tym lepsza wydajność maszyny, bowiem parametr ten wpływa na ilość wytwarzanej pary. Jednak, jeśli zbiornik będzie miał zbyt duże gabaryty, cały sprzęt będzie mniej mobilny. Zalecamy zakup modeli, które mogą pomieścić do 0,5 l wody.

Najlepsze parowe żelazko turystyczne w 2020 roku powinno posiadać dość dużą moc, aby zapewnić nam wydajną pracę. Wiedz jednak, że w porównaniu do tradycyjnych sprzętów, modele przenośne mają mniejszą liczbę watów. Oznacza to, że potrzebują więcej czasu, aby się nagrzać i być zdatnym do działania. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie przeznaczyć dodatkowe 15 czy 20 minut na to, by żelazko było gotowe. Z tego powodu odradzamy kupować sprzęty o mocy mniejszej niż 1000 W. Podana wartość jest optymalna i nie zmusi nas do długiego czekania, a jednocześnie nie spali naszych rzeczy. Musimy zaznaczyć, że mniejsza liczba watów nie oznacza, że urządzenie nie będzie funkcjonalne, po prostu nagrzanie zajmie mu nieco więcej czasu.

Koniecznie zwróć również uwagę na ilość generowanej pary, jaką wytwarza maszyna w ciągu minuty. Jest to bardzo ważne, gdyż wraz ze wzrostem tej wartości, szybciej będziemy w stanie prasować. Wiele podręcznych modeli generuje od 40 g do 60 g, co pozwala na błyskawiczne wyprostowanie pogiętych ubrań.

 

 

Żelazka turystyczne parowe – ranking

 

 

Rowenta DA 1510 F2

 

Nie zawsze mamy pod ręką płaską powierzchnię, aby dokładnie wyprasować nasze ubrania. W takiej sytuacji dobrze spisuje się sprzęt, który likwiduje zagniecenia przy pomocy pary wodnej. Takim modelem jest właśnie żelazko Rowenta DA 1510 F2. Jest to kompaktowe urządzenie dedykowane głównie turystom.

Uderzenie pary w maszynie wynosi 45 g/min, co pozwala dość szybko rozprasować nieestetyczne zagniecenia. Uchwyt w aparaturze jest składany, zatem przechowywanie i przewożenie produktu jest bardzo proste. Moc modelu to 1000 W, zatem powierzchnia stopy będzie nagrzewała się w kilka minut. Sprzęt posiada przewód o długości 2 m, kabel nie będzie krępował naszych ruchów. Warto dodać, że stopa jest wykonana z twardego materiału, który jest odporny na zarysowania.

Niewielkie gabaryty i wydajna praca to główne cechy, które przypadły do gustu użytkownikom prezentowanego żelazka. Dodatkowo sprzęt cechuje się pozytywnym stosunkiem ceny do jakości wykonania modelu. Dzięki wielofunkcyjnej pracy aparatura może być używana w niemal każdych warunkach.

 

 

 

 

Camry CR 5024

 

Niewielkie żelazko powinno nam towarzyszyć we wszystkich wyprawach, bowiem dzięki niemu będziemy w stanie zadbać o elegancki wygląd naszej odzieży. Modelem, którego kupno powinniśmy rozważyć w czasie kompletowania naszej walizki jest Camry CR 5024.

Prezentowany produkt ma moc 840 W, co gwarantuje stopniowe podgrzewanie stopy. Jednak mimo czekania kilku minut na gotowość maszyny do użycia, żelazko gwarantuje bardzo dobry poślizg w czasie pracy. Co więcej, sprzęt posiada również generator pary, dzięki czemu wyprostujesz ubrania bez ich dotykania. Aparatura jest kompaktowa i można ją złożyć, co pomaga w przewożeniu urządzenia. Stopa jest antyadhezyjna, teflonowa zatem nie przywiera do żadnej powierzchni. Na obudowie znajduje się przezroczysty zbiornik na wodę, który jest szczelnie zamykany, co niweluje ryzyko zachlapania ubrań.

Według opinii konsumentów to niewielkie parowe żelazko turystyczne w dobrej cenie to produkt warty zakupu. Pozwala nam on na pracę w każdych warunkach. Jak zauważyli użytkownicy, model waży jedynie 600 g, zatem nie obciąży naszego bagażu.

 

 

 

 

Severin BA-3234

 

Kupując żelazko warto kierować się opiniami konsumentów, bowiem będziesz mieć pewność, że wybrałeś właściwy sprzęt. Z tego powodu polecamy abyś zainteresował się modelem Severin BA-3234. Urządzenie jest kompaktowe, co pozwala na jego zabranie w dowolne miejsce na świecie.

Produkt pozwala na prasowanie zarówno na sucho, jak i metodą parową, co czyni aparaturę bardzo funkcjonalną. Moc pracy sprzętu to 1000 W, co przekłada się na krótki czas nagrzewania stopy oraz wody. Dzięki temu żelazko jest gotowe do pracy po kilku minutach od uruchomienia. Powierzchnię wykonano ze stali nierdzewnej, więc model nie przywiera do odzieży. Produkt posiada również bezpiecznik termiczny, który zapobiega jego przegrzaniu się. Urządzenie ma też funkcję dodatkowego strumienia pary, aby uporać się z mocnymi zagnieceniami na eleganckich bluzkach.

Zbiornik ma pojemność 50 ml, co wystarcza na uprasowanie niewielkiej ilości ubrań w polowych warunkach. Konsumenci docenili nie tylko wydajność i funkcjonalność modelu, ale i jego kompaktowe wymiary, dzięki którym żelazko bez trudu zmieści się do walizki czy plecaka.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status