Najlepsze żelazko Braun

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Jakie żelazko Braun wybrać?

 

Dostępne na rynku żelazka różnią się między sobą wielkością, funkcjonalnością, a także materiałem wykonania i designem. Wszystkie te elementy trzeba brać pod uwagę podczas poszukiwań idealnego dla siebie modelu. W naszym poradniku możesz znaleźć mnóstwo praktycznych wskazówek ułatwiających podjęcie decyzji. Stworzyliśmy też ranking prezentujący 3 interesujące żelazka Braun, które mogą zwrócić Twoją uwagę.

Marka Braun z pewnością znana jest nie tylko kobietom, ale i mężczyznom. Na rynku działa ona już od kilkudziesięciu lat i zdążyła podbić serca mieszkańców wielu różnych krajów. W ofercie tego producenta można znaleźć: golarki, depilatory, prostownice, a także roboty kuchenne czy żelazka. Spełniają one wymagania nawet bardzo wymagających klientów, a wszystko za sprawą wykorzystania dobrych jakościowo materiałów, dbałości o wszystkie detale i unikatowego wzornictwa.

Żelazka możemy podzielić na modele przewodowe i bezprzewodowe. Te pierwsze są urządzeniami klasycznymi, ale aby działały, konieczne jest podłączenie ich do gniazdka sieciowego. Wadą w tym przypadku może być więc ograniczenie swobody ruchów. Należy jednak pamiętać, że sprzęty przewodowe utrzymują temperaturę na stałym poziomie i mogą pracować nieprzerwanie przez dłuższy czas.

Żelazka bezprzewodowe nie wymagają podłączania do prądu, dlatego też operowanie nimi może być wygodniejsze. Stopa produktu w tym przypadku nagrzewa się na specjalnej podstawce, jednak po pewnym czasie jej temperatura spada. Dlatego też, co pewien czas urządzenie trzeba znowu ustawiać na stojaku, aby się nagrzał i umożliwił powrót do efektywnego prasowania.

Bez wątpienia każdemu konsumentowi marzy się najlepsze żelazko Braun w 2020 roku. Aby kupić idealny produkt, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko rodzaj takiego urządzenia, ale również moc. To od tego parametru zależy, jak szybko sprzęt się nagrzeje i będzie można prasować ubrania. Zalecana minimalna moc to ok. 1500 W, a według niektórych nawet 2000 W. Nie można zapominać, że im wyższy będzie ten parametr, tym więcej energii będzie pobierać żelazko (a to z kolei przekłada się na wyższe rachunki za prąd).

Przy wyborze takich urządzeń zawsze należy sprawdzać, w jaki sposób można regulować temperaturę. Niektóre modele mają tradycyjne pokrętła, ale te bardziej nowoczesne wyposażone są w wyświetlacz z przyciskami lub diodami LED. Tu wiele zależeć będzie od własnych preferencji.

 

 

Żelazka Braun – ranking

 

 

Braun TS 785STP

 

Model Braun TS 785STP to żelazko o mocy 2400 W, które bardzo szybko się nagrzewa i jest gotowe do użycia. Jest ono wyjątkowo funkcjonalne, gdyż z jego pomocą możliwe jest wyprasowanie nie tylko ubrań, ale i firanek czy pościeli. Wszystko to za sprawą opcji wyrzutu pary w pionie oraz poziomie, która pomaga pozbyć się nawet bardzo uporczywych zagnieceń.

Prezentowany produkt posiada 400 ml pojemnik na wodę, do którego można wlewać wodę z kranu (można przez to zaoszczędzić na zakupie wody destylowanej). Do stworzenia tego urządzenia wykorzystano specjalny rodzaj stopy o nazwie Saphir. Jest ona najbardziej odporna na zarysowania spośród wszystkich modeli stóp żelazek Braun, a dodatkowo jest znacznie twardsza niż stal nierdzewna.

Konsumenci doceniają ten produkt przede wszystkim za możliwość łatwego i szybkiego wyprasowania różnego rodzaju tkanin. Według wielu z nich na uwagę zasługuje również wykorzystanie wyjątkowo wytrzymałych, dobrych jakościowo materiałów, które pozytywnie wpływają na żywotność żelazka.

 

 

 

 

Braun TS 755

 

Urządzenie Braun TS 755 ma moc 2400 W i wysoką wydajność. Wpływ na to ma opcja silnego wyrzutu pary o wartości do 200 g/min zarówno w poziomie, jak i pionie. Na wyjątkowo wytrzymałej i odpornej na zarysowania stopie tego żelazka umiejscowione zostały aż 3 aktywne obszary pary. Takie rozwiązanie sprawia, że można skutecznie pozbyć się nawet bardzo dużych zagnieceń, co pozwala zmienić prasowanie w wyjątkową przyjemność.

Najlepsze żelazka Braun są nie tylko funkcjonalne, ale i ergonomiczne. Przedstawiany model został wyposażony w wygodny spryskiwacz i zbiornik na wodę o pojemności 400 ml. Otwarta rączka ułatwiająca odstawianie go i podnoszenie oraz przewód zasilający o długości 2,5 m sprawiają, że użytkowanie sprzętu jest bardzo wygodne. Nie ogranicza on za bardzo ruchów w czasie prasowania, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.

Jak mówią konsumenci, to żelazko jest rzeczywiście godne polecenia. Wszystko ze względu na łatwe manewrowanie urządzeniem, jak również jego wyjątkowy design. Ten sprzęt ma elegancką obudowę utrzymaną w szaro-białej kolorystyce, która jest przyjemna dla oka.

 

 

 

 

Braun TS 745A

 

Braun TS 745A to żelazko wyróżniające się efektownym designem i ciemną kolorystyką. Z pewnością przypadnie ono do gustu osobom lubiącym nowoczesność. Urządzenie ma moc 2400 W i wyposażone zostało w innowacyjny system o nazwie auto-off. Znajduje się tutaj automatyczny wyłącznik, który aktywuje się po 8 minutach przy ustawieniu produktu w pozycji pionowej lub po 30 sekundach w przypadku ustawienia go w pozycji poziomej.

Stopa tego modelu została wykonana z Eloxalu. To materiał wykazujący dużą odporność na zarysowania i zapewniający idealny poślizg na tkaninie, niezależnie od jej rodzaju. Żelazko pozwala usunąć wszystkie zagniecenia w szybki sposób, a wszystko za sprawą silnego wyrzutu pary.

Z krążących w sieci opinii można wywnioskować, że jest to urządzenie zasługujące na uwagę. Według wielu konsumentów to żelazko Braun w dobrej cenie, które pozwala polubić prasowanie dzięki wykorzystaniu szeregu nowoczesnych technologii i ułatwień.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status