ᐅ Dobre myjki ciśnieniowe Karcher K5 - ranking i opinie

Najlepsze myjki ciśnieniowe Karcher K5

Ostatnio aktualizowane: 20.11.19

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką myjkę ciśnieniową Karcher K5 wybrać?

 

Myjka ciśnieniowa to urządzenie, które dobrze sprawdza się podczas oczyszczania samochodów, okien, kostki brukowej oraz w trakcie wykonywania wielu innych prac około domowych. Jest to bardzo przydatna maszyna do użytku prywatnego i bardziej profesjonalnego. Jeżeli właśnie zdecydowałeś, że potrzebujesz takiego urządzenia, to z pewnością zastanawiasz się, czym charakteryzuje się dobra myjka ciśnieniowa. Na rynku znajdziemy wiele urządzeń, które znacznie się od siebie różnią. Jak więc wybrać to odpowiednie? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. Umieściliśmy w nim krótki poradnik oraz opisy 3 produktów.

 

 

Chcemy polecić Ci produkty marki Karcher. Jest to jedna z najpopularniejszych firm produkujących maszyny czyszczące. Dla Karcher najważniejsza jest innowacyjność. Przedsiębiorstwo wciąż ulepsza swoje urządzenia i wprowadza na rynek nowe produkty. Najczęściej wybieranymi myjkami  Karcher są te w klasie K5. Jest to jedna z najwyższych klas, jeżeli chodzi o myjki ciśnieniowe. Różni się od swoich poprzedników większą mocą, wydajnością oraz przeznaczeniem.

Jednym z najistotniejszych parametrów myjki jest ciśnienie. W produktach tego typu zazwyczaj minimalne ciśnienie wynosi 20 bar a maksymalne 145 bar. Najlepsze myjki ciśnieniowe Karcher K5 pozwalają nam na regulację ciśnienia urządzenia. W efekcie mamy możliwość dopasowania mocy do powierzchni, jaką czyścimy tak, aby jej nie zniszczyć.

Nie możemy nie poruszyć tematu mocy danego urządzenia. W przypadku myjki ciśnieniowej wysoka moc produktu bezpośrednio wpływa na ciśnienie robocze. Jeżeli więc zależy nam na stałym wysokim ciśnieniu, to wybierzmy także dużą moc urządzenia.

Według osób, które miały już do czynienia z produktami tego typu najlepsza myjka ciśnieniowa Karcher K5 w 2019 roku ma pełen zestaw dysz i szczotek. Podstawowa końcówka takiego urządzenia to lanca. Z kolei dysza rotacyjna umożliwia nam czyszczenie powierzchni pod kątem. Inne końcówki zostały specjalnie dopasowane do innych powierzchni, więc jeżeli zamierzamy używać myjkę do wielu czynności, to warto zaopatrzyć się w pełen zestaw. Wybierz urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie zapomnij, że istotna jest także długość węża. Element ten pozwala nam wyczyścić trudno dostępne miejsca.

 

 

Myjki ciśnieniowe Karcher K5 – ranking

 

 

Karcher K5 Home 

 

Karcher K5 Home to idealne urządzenie do użytku domowego. Jest to myjka ciśnieniowa, która poradzi sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń. Maksymalne ciśnienie tego produktu wynosi 145 bar. Taki wynik pozwala nam na pozbycie się zaschniętych i trudnych do wyczyszczenia plam. Wysokie ciśnienie myjki związane jest z jej wysoką mocą – wynosi aż 2,1 kW.

Przyjrzyjmy się budowie Karcher K5 Home. Długość węża to 8 m. Umożliwia nam czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Dzięki technologii Quick Connect podłączenie węża do urządzenia jest wygodne – wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Jeżeli chodzi o przemieszczanie urządzenia, to także mamy ułatwione zadanie. Wyposażone ono zostało w małe kółka, dzięki którym nie musimy nosić myjki.

Z pomocą systemu Plug ‘n’ Clean możemy także przyczepić do myjki środek czyszczący wraz z opakowaniem, a po ukończeniu pracy w łatwy sposób pozbyć się zużytego opakowania. Użytkownicy uważają, że dzięki nowoczesnym technologiom obsługa tego produktu jest bardzo łatwa. Wspominają także o wysokiej jakości wykonania sprzętu.

 

 

 

 

Karcher K5 Wood 

 

Jeżeli lubisz mieć wszystko pod kontrolą, to z pewnością spodoba Ci się Karcher K5 Wood. Obsługa tego produktu jest łatwa. Środek czyszczący może być nalany bezpośrednio z pojemnika. Oprócz tego to my sami decydujemy, jak intensywne jest zużycie substancji – regulujemy to z pomocą pokrętła.

Jest to urządzenie, które zostało wykonane z dobrych gatunkowo materiałów. Jest ono zaprojektowane tak, aby służyło nam jak najdłużej. Automatyczne chłodzenie silnika zapobiega jego przegrzaniu. Oprócz tego element ten odznacza się bardzo dużą wydajnością. Karcher K5 Wood to myjka ciśnieniowa, która jest łatwa w obsłudze, i do tego nie zajmuje dużo miejsca. Na obudowie znajdziemy hak, na którym możemy zawiesić wąż. Długość węża wynosi 8 m, więc przechowywanie go bez haka mogłoby być dość uciążliwe.

Dodatkowo w produkcie został zamontowany filtr wody. Wszystkie cechy opisywanej myjki ciśnieniowej sprawiają, że jest ona uważana za jedną z najlepszych sprzętów na rynku.

 

 

 

 

Karcher K5 Full Control Home 

 

Karcher K5 Full Control Home został zaprojektowany tak, abyśmy mogli używać go do czyszczenia wielu przedmiotów. Z pomocą jednego urządzenia możesz umyć rower, samochód, kostkę brukową czy schody. Umożliwiają nam to 3 różne poziomy regulacji ciśnienia. Możemy dopasować działanie sprzętu do oczyszczanego miejsca tak, aby go nie uszkodzić. Minimalne ciśnienie tej myjki wynosi 20 bar, a maksymalne 450 bar. Intensywność tego parametru reguluje się pistoletem produktu.

Prezentowany produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Każdy element został idealnie dopasowany, więc urządzenie działa bezawaryjnie i długo. Myjka została wyposażona w pozycję parkingu. W obudowie mamy miejsce na lancę oraz pistolet, więc podczas przechowywania myjka nie zajmuje dużo miejsca.

Produkt zebrał wiele pozytywnych komentarzy Internautów. Szczególnie cenią oni możliwość regulacji ciśnienia, które pozwala nam na dopasowanie intensywności mycia do danej powierzchni. Użytkownicy chwalą trwały silnik oraz fakt, że możemy uzupełnić zbiornik na środek czyszczący prosto z pojemnika.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status