Najlepsze mopy parowe Ariete

Ostatnio aktualizowane: 18.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Model czyści i dezynfekuje powierzchnię podłogi bez użycia detergentów. Mop ma długi kabel zasilający, który nie ogranicza nas podczas sprzątania i nie trzeba przełączać go do innego źródła prądu. Warto zaznaczyć, że obsługa sprzętu jest łatwa i intuicyjna.

Wady

Tworzywo, z którego jest wykonana obudowa nie jest odporne na zarysowania. Dlatego należy uważać, aby podczas sprzątania jego nie zniszczyć.

Podsumowanie

Mop po jednorazowym napełnieniu 0,5 l pojemnika pracuje nieprzerwanie do 20 minut. Moc urządzenia sprzątającego wynosi 1500 W. Sprzęt waży zaledwie 2,6 kg, więc nasze dłonie nie będą męczyć się podczas sprzątania.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie dzięki parze wodnej likwiduje bakterie i roztocza. Dodatkowo mop ma funkcję odkurzania powierzchni, a pojemnik na śmieci i kurz łatwo się zdejmuje i opróżnia. Obudowa sprzętu jest odporna na wszelkie zarysowania.

Wady

Część użytkowników zauważyła, że kabel zasilający po dłuższym czasie użytkowania skręca się. Sprawia to, że odkurzanie jest trudniejsze.

Podsumowanie

Urządzenie przy pomocy pary wodnej o temperaturze 100 st. C, usuwa brud, bakterie i roztocza. Długość kabla zasilającego wynosi 5 m. Całe urządzenie waży około 4 kg. Akcesorium nagrzewa wodę w ciągu 1 minuty.

Rozważ też

Zalety

Urządzenie jest wyposażone w duży pojemnik na wodę, o pojemności 1,2 l. Co więcej, oczyszczacz łatwo napełnia się wodą, gdyż do zestawu dołączono lejek. Dużym atutem sprzętu jest kabel zasilający, który ma 6 metrów długości, co zwiększa komfort pracy.

Wady

Urządzenie ma dość duże gabaryty. Trzeba wygospodarować sporo wolnego miejsca na przechowywanie, co może być trudne w małych mieszkaniach.

Podsumowanie

Jest to wielofunkcyjny oczyszczacz parowy o mocy 1500 W. W zestawie z akcesorium jest 9 końcówek przeznaczonych do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni. Warto dodać, że mop po uruchomieniu szybko jest gotowy do pracy.

 

 

Jaki mop parowy Ariete wybrać?

 

Mop parowy to urządzenie ułatwiające sprzątanie i utrzymanie czystości. Cieszy się więc ogromną popularnością, ponieważ chyba nikt nie lubi porządków i każdy stara się jak najbardziej ułatwić sobie tę pracę. Równocześnie każdy chce, by jego otoczenie było uporządkowane i czyste. Staramy się więc zgromadzić sprzęt pomocny w utrzymaniu porządku. Przy wyborze kierujemy się przede wszystkim jakością urządzenia, ale ważną rolę odgrywa również cena. Nie każdy może przeznaczyć na ten cel dużą kwotę pieniędzy. Ważne jest więc, aby wybrać jak najlepsze urządzenie w przystępnej cenie. Powinno ono być uniwersalne, to znaczy, posiadać jak najwięcej funkcji, dzięki którym wyręczy nas przy uciążliwych czynnościach.

 

 

Firma Ariete powstała ponad 50 lat temu we Włoszech. Obecnie jest marką globalnej grupy Delonghi. Jej siedziba znajduje się w malowniczej Toskanii, gdzie troska o domowe ognisko jest dla mieszkańców najwyższą wartością. Z myślą o takich ludziach Ariete współpracuje z renomowanymi studiami projektowymi, które projektują dla niej proste, funkcjonalne i równocześnie estetyczne urządzenia gospodarstwa domowego. Wykonane są one z materiałów i podzespołów najlepszej jakości. Przed wprowadzeniem na rynek przeprowadzane są szczegółowe testy funkcjonalności i bezpieczeństwa. Dzięki temu Ariete zajmuje czołowe miejsca wśród producentów artykułów gospodarstwa domowego w Europie dzięki wysokiemu standardowi oferowanych produktów. Przedstawimy tu najlepsze mopy parowe Ariete w 2021 roku, aby pomóc przy wyborze, jeśli zdecydują się Państwo na zakup.

 

 

Mopy parowe Ariete – ranking

 

 

Ariete Steam Mop 4163

 

Mop parowy Ariete Steam Mop 4163 czyści i dezynfekuje powierzchnię za pomocą pary wodnej 100 st. C, bez użycia detergentów.Przy jednorazowym napełnieniu pojemnika o pojemności 0,5 l pracuje nieprzerwanie do 20 minut. Długi kabel, 5 metrów, pozwala na swobodne przemieszczanie się bez konieczności przełączania urządzenia do innego źródła prądu. Za pomocą mopa parowego można wyczyścić różne powierzchnie – płytki, podłogi, powierzchnie szklane dywany, tapicerkę samochodową lub na meblach wypoczynkowych. W przypadku silnych zabrudzeń, za pomocą mopa rozpuszczamy brud, który potem łatwiej usunąć specjalistycznymi środkami.

Dane techniczne: – moc 1500 W – pojemność zbiornika na wodę 0,5 l – długość kabla 5 m – stały wyrzut pary – regulacja pary – czas nagrzania wody 1 minuta – uchwyt na kabel – waga 2,6 kg – składana rączka – wymiary opakowania 100 x 25 x 15 cm Ponadto do wyposażenia dołączona jest końcówka do czyszczenia dywanów, końcówka obrotowa 180 stopni, filtr węglowy oraz dwie szmatki. Mop parowy Ariete Steam 4163 oferowany jest w dwóch kolorach: białym lub żółtym. Producent daje dwuletnią gwarancję.

Użytkownicy podkreślają łatwą, intuicyjną obsługę, lekką wagę, dzięki czemu urządzenie jest poręczne. Uważają też, że mop parowy Ariete Steam 4163 to najlepszy mop parowy Ariete w dobrej cenie.

 

 

 

 

Ariete Steam & Sweeper 2 w 1 2706

 

Mop parowy Ariete Steam & Sweeper 2 w 1 2706 jest niezastąpiony w utrzymaniu czystości w domu. Czyści wszelkie powierzchnie bez użycia detergentów, Zabija bakterie i roztocza wyłącznie za pomocą pary wodnej, w temperaturze 100 st. C. Pojemnik na wodę o pojemności 0,5 l zapewnia pracę urządzenia nieprzerwanie 20 minut. W razie potrzeby dłuższej pracy pojemnik należy potórnie napełnić. Mop parowy Ariete Steam and Sweeper 2 w 1 2706 posiada funkcję odkurzania powierzchni. Jest więc sprzętem wielofunkcyjnym! Pojemnik na kurz i śmieci jest zdejmowany i łatwy do opróżnienia. Kabel o długości 5 metrów umożliwia sprzątanie dużej powierzchni bez konieczności przełączania do innego źródła prądu. Obudowa tego produktu wykonana jest z tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia i wilgoć w kolorze białym.

Dane techniczne: – moc 1500 W – pojemność zbiornika na wodę 0,5 l – długość kabla 5m – regulacja podawania pary – czas nagrzania wody 1 minuta – waga ok. 4 kg – zdejmowany pojemnik na śmieci – wymiary opakowania 79 x 24 x 18 cm W wyposażeniu znajduje się końcówka do czyszczenia dywanów, filtr węglowy i dwie szmatki z mikrofibry. Gwarancja obejmuje dwa lata użytkowania.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu uważają, że Ariete Steam & Sweeper 2 w 1 2706 jest to najlepszy mop parowy Ariete. Uznali go za wygodny i łatwy w użyciu. Doceniają jego wielofunkcyjność i komfort pracy. W ocenie użytkowników jest niezastąpiony w każdym gospodarstwie domowym.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Słowikowa
Słowikowa
1 year ago

Mam tego mopa w domu i przyznam że jak na taką jakość to mało kosztuje ;p bo sprząta się nim super

Zespół NR
Admin
1 year ago
Reply to  Słowikowa

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir