Najlepsza zamiatarka ręczna Stihl

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaką zamiatarkę ręczną Stihl wybrać?

 

Utrzymanie czystości podjazdu, ogrodu oraz tarasu to bardzo ciężkie zadanie. Miejsca te są nie tylko pełne zabrudzeń, ale i śmieci oraz spadających liści, które musimy usunąć. Jeśli przedstawiony problem dotyczy również Ciebie, warto, aby w Twoim domu pojawiła się najlepsza zamiatarka ręczna Stihl w 2020 roku, która dedykowana jest do sprzątania płaskich powierzchni. Jeśli jednak nie wiesz, jak ją wybrać, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika, gdyż znajdziesz w nim kilka przydatnych informacji dotyczących zakupu. Przedmiotem tekstu są sprzęty niemieckiej marki Stihl, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją urządzeń z branży przemysłu elektrotechnicznego oraz elektronicznego. W swoim asortymencie firma posiada takie produkty, jak piły, kosiarki czy glebogryzarki.

 

 

Zdecydowaliśmy się polecić zamiatarki ręczne, gdyż maszyny z napędem dedykowane są raczej do sprzątania ulic miast. Zamieszczone niżej modele w pełni poradzą sobie z usunięciem brudu i śmieci z alejek wokół domu. Tego typu maszyny przeznaczone są do nawierzchni z bruku, ceramiki, cegieł, cementu, kostki czy asfaltu.

Najlepsze zamiatarki ręczne Stihl powinny być dostosowane do naszych potrzeb. Dlatego zanim dokonasz zakupu, sprawdź, ile waży interesująca Cię maszyna. Na rynku znajdziesz lekkie sprzęty o masie między 10 kg a 15 kg, ale również duże urządzenia, których waga przekracza 25 kg. Pamiętaj, że w modelu znajduje się również zbiornik na piasek i zabrudzenia, także zgromadzone w nim śmieci to dodatkowe obciążenie. Udając się na zakupy, realnie oceń swoją siłę fizyczną i wybierz taką zamiatarkę, której używanie nie będzie skutkować bólem mięśni.

Koniecznie sprawdź, jaka jest pojemność zbiornika na piasek. Jeśli masz dużą posesję wybierz sprzęt liczący około 50 l. Sprawi to, że nie będziesz musiał co chwila przerywać pracy, by wyczyścić wszystkie płaskie powierzchnie wokół domu. W przypadku, gdy ogród i taras nie mają za dużej powierzchni, zdecyduj się na mniejszą zamiatarkę mającą pojemność około 25 l.

Udogodnieniem wartym uwagi jest system Turbo, który pojawia się w niektórych urządzeniach. Takie modele dają dużo lepsze efekty, gdyż poza szczotką, wyposażone są w walce szorujące. Dzięki nim, napotkane śmieci są transportowane do zbiornika na odpady, co zdecydowanie przyspiesza proces sprzątania.

 

 

Zamiatarki ręczne Stihl – ranking

 

 

Stihl KG 550

 

Zamiatarka ręczna Stihl KG 550 to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów, do sprzątania powierzchni płaskich. Urządzenie dedykowane jest do usuwania śmieci z powierzchni do 300 m2. Pamiętaj, aby używać sprzętu tylko na utwardzonych nawierzchniach, takich jak cement czy asfalt, w przeciwnym razie model może ulec awarii.

Dużym atutem produktu jest to, że posiada aż 2 szczotki, które zdecydowanie zwiększają jego wydajność. Umożliwiają one czyszczenie narożników i krawędzi krawężników. Elementy te zostały wykonane z bardzo wytrzymałego nylonu, więc nie grozi im zniszczenie. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest również w pojemnik na śmieci i pyły, którego pojemność wynosi 25 l. Wartość ta jest na tyle duża, że będziesz w stanie sprzątnąć cały ogród bez wykonywania przerwy na opróżnienie zbiornika.

Dla wielu osób prezentowany sprzęt to jeden z lepszych modeli na rynku, gdyż cechuje się wydajną pracą. Z tego powodu ta zamiatarka ręczna Stihl w dobrej cenie powinna znaleźć się w każdym domostwie.

 

 

 

 

Stihl KG 770

 

Model Stihl KG 770 to kompaktowa zamiatarka ręczna, która dedykowana jest dla domów z dużym ogrodem. Maszyna dobrze poradzi sobie na powierzchniach do 1500 m2.

Sprzęt wyposażony jest w system Multi Clean, który dzięki 2 szczotkom tarczowym i 2 walcowym zapewnia efektywne sprzątanie. Pierwszy element usuwa takie zabrudzenia, jak piach i inne pyły, a drugi wciąga śmieci, które są następnie umieszczane w zbiorniku o pojemności 50 l. Ponieważ szczotki wystają poza obudowę zamiatarki, dobrze sprawdzą się przy czyszczeniu narożników i krawężników. Są one wykonane z nylonu, więc cechują się dużą wytrzymałością. Mimo przecierania twardych powierzchni, nie łamią się. Urządzenie prowadzone jest przy pomocy stabilnego uchwytu, który daje nam pełną kontrolę nad pracą maszyny.

Zdaniem wielu użytkowników, sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, a do tego jego praca jest efektywna. W krótkim czasie możesz uporać się z różnymi rodzajami zabrudzeń na tarasie, w ogrodowych alejkach, na balkonie, a nawet w domu.

 

 

 

 

Stihl KGA 770

 

Model Stihl KGA 770 to jeden z najczęściej wybieranych sprzętów, który od wielu lat cieszy się popularnością wśród konsumentów. Urządzenie zasilane jest akumulatorowo, więc nie musisz się martwić o kabel, krępujący Twoje ruchy. Sprzęt dedykowany jest do czyszczenia utwardzonych powierzchni, których powierzchnia nie przekracza 2000 m2.

Dużym atutem produktu jest to, że jego pchanie nie wymaga od nas użycia zbyt dużej siły. Duże koła ułatwiają pokonywanie niewielkich przeszkód, jak krawężnik. Poza tym urządzenie posiada pędzelek oraz wałek. Elementy te przez cały czas obracają się wokół własnej osi z dużą prędkością. Umożliwia to bardzo szybkie usunięcie zabrudzeń. Zamiatarka czyści powierzchnię nawet w momencie, gdy użytkownik stoi w miejscu. Ciekawym udogodnieniem producenta jest to, że gdy akumulator jest rozładowany, wciąż możemy używać urządzenia, gdyż samo poruszanie się wprawia szczotki w ruch. Prezentowany produkt składa się z 2 szczotek tarczowych i jednej głównej, wszystkie zostały wykonane z nylonu. Gdy maszyna natknie się na większy śmieć, zostanie on wciągnięty do zbiornika o pojemności 50 ml.

Zadowoleni konsumenci podkreślają, że sprzęt może być używany zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Zamiatarka jest bardzo wydajna i łatwa w obsłudze, co spodobało się wielu osobom.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status