Najlepsza zamiatarka ręczna Karcher

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką zamiatarkę ręczną Karcher wybrać?

 

Zamiatarka ręczna może z powodzeniem zastąpić zwykłą miotłę i pomóc nam szybciej posprzątać podjazd czy ogródek. Dobrze dobrany model pozwoli odciążyć nasz kręgosłup i zachować wyprostowaną pozycję przy sprzątaniu. Stworzyliśmy poniższy poradnik dla wszystkich osób, które nie wiedzą dokładnie, czym powinien charakteryzować się odpowiedni produkt tego typu. Na jego końcu umieściliśmy dodatkowo ranking zawierający opisy 3 najciekawszych według nas zamiatarek Karcher.

 

 

Karcher jest niezwykle popularną w Polsce marką, która zasłynęła głównie z produkcji urządzeń wysokociśnieniowych, odkurzaczy piorących oraz elektrycznych szczotek. Warto jednak szerzej przyjrzeć się ofercie tego producenta i poznać zalety pozostałych produktów, w tym również ręcznych zamiatarek. Ze względu na wysoką jakość wykonania i wykorzystanie nowoczesnych technologii, mogą one zmienić sprzątanie z nielubianego obowiązku w prawdziwą przyjemność.

Zamiatarki ręczne to urządzenia niewielkie, ale jednocześnie funkcjonalne. Z ich pomocą możemy z łatwością zamieść chodnik czy ścieżkę w ogródku. Taki sprzęt można również wykorzystać do sprzątania w czasie prac budowlanych i remontowych. Aby jednak korzystanie z niego było komfortowe, trzeba zwrócić uwagę na kilka elementów.

Najlepsza zamiatarka ręczna Karcher w 2020 roku to model wyposażony m.in. w wygodny uchwyt. Ta część konstrukcji jest niezwykle istotna, gdyż to ona w dużej mierze decyduje o wygodzie użytkowania. Zazwyczaj uchwyty są dość wysokie, co uniemożliwia przewożenie produktu choćby w bagażniku niedużego auta. Na szczęście niektóre zamiatarki są wyposażone w uchwyt składany, co ułatwia ich transport i sprawia, że są bardziej mobilne.

Urządzenia służące do zamiatania muszą mieć także wytrzymałą szczotkę oraz obudowę. To od nich zależy funkcjonalność i żywotność produktu. Zwykle to obudowa ma większe znaczenie, ponieważ decyduje także o poziomie bezpieczeństwa użytkowania zamiatarki. Do wyboru mamy modele wykonane z cienkiej blachy lub metalu. Te pierwsze są znacznie lżejsze i tańsze, jednak metal wykazuje większą odporność na uszkodzenia, w efekcie urządzenie z taką obudową może nam służyć o wiele dłużej.

Najlepsze zamiatarki ręczne Karcher powinny być łatwe w opróżnianiu. Nie we wszystkich produktach kosz na śmieci demontuje się szybko i bezproblemowo. Dlatego, jeśli mamy taką możliwość, już w sklepie sprawdźmy, w jaki sposób zdejmuje się i opróżnia kosz. Im mniejszy on będzie, tym łatwiej będzie można go opróżnić (choć jednocześnie będziemy musieli robić to częściej).

 

 

Zamiatarki ręczne Karcher – ranking

 

 

Karcher S 650 

 

Model Karcher S 650 jest zamiatarką ręczną, która szybko i skutecznie zbiera m.in. liście, kapsle, żwir czy piasek zalegający na podjeździe lub chodniku. Użytkowanie wspomnianego urządzenia jest bardzo komfortowe, gdyż podczas zamiatania kurz nie wzbija się w powietrze i nie drażni oczu ani dróg oddechowych. Zbiornik na śmieci został skonstruowany w taki sposób, aby uniknąć kontaktu użytkownika z zebranymi zanieczyszczeniami.

Zamiatarkę S 650 cechuje niewielki rozmiar, ułatwiający jej przechowywanie. Ergonomiczny, czterostopniowo regulowany uchwyt pozwala na dostosowanie produktu do swojego wzrostu, co zwiększa wygodę w czasie sprzątania. Takie rozwiązanie pozwala na przyjęcie odpowiedniej pozycji, przez co można uniknąć bólu kręgosłupa wynikającego z konieczności pochylania się.

Konsumenci przekonują, że atutem opisanego modelu jest przede wszystkim duża szerokość robocza wynosząca 650 mm. To umożliwia szybkie posprzątanie nawet bardzo dużych powierzchni oraz dotarcie do narożników czy krawędzi.

 

 

 

 

Karcher S 750

 

Zamiatarka ręczna Karcher S 750 to ciekawa alternatywa dla zwykłej, domowej miotły, którą trudno jest dokładnie posprzątać podjazd przed domem i ogródek. Podczas zamiatania powyższym urządzeniem w powietrzu nie unosi się kurz ani drobinki zanieczyszczeń, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Ze względu na to, że prezentowany sprzęt można przechowywać w pozycji pionowej, nie zajmuje on zbyt wiele miejsca w schowku czy garażu.

Szerokość robocza urządzenia wynosi 700 mm. Oznacza to, iż z jego pomocą można szybko posprzątać zarówno małą, jak i dużą powierzchnię. Obecność czterostopniowej regulacji uchwytu pozwala natomiast dostosować wysokość sprzętu do swojego wzrostu.

Jak twierdzą konsumenci, zamiatarka Karcher S 750 jest godna polecenia wszystkim tym, którzy szukają skutecznego sposobu na posprzątanie podjazdu czy alejek w ogródku. Urządzenie może spełnić nawet bardzo wysokie oczekiwania, bo cechuje je solidne wykonanie i dobra jakość.

 

 

 

 

Karcher S 550

 

Karcher S 550 to zamiatarka ręczna o szerokości roboczej 550 mm, która umożliwia łatwe sprzątanie, także krawędzi i narożników. Wszystko za sprawą szczotki bocznej o specjalnej konstrukcji. Powyższy produkt przy opróżnianiu można odstawić w pozycji stojącej bez obaw, że zawartość zbiornika na śmieci się rozsypie. To pozytywnie wpływa na komfort użytkowania i zachęca do regularnego sprzątania swojej posesji.

Model S 550 zapewnia szybkie zamiatanie nawet bardzo dużych powierzchni. Został on wyposażony w ergonomiczny, regulowany uchwyt, a więc sprzęt można łatwo dostosować do swojego wzrostu. W ten sposób możliwe jest uniknięcie bólu pleców wynikającego z konieczności nieustannego pochylania się podczas zamiatania.

Z opinii konsumentów można wywnioskować, że opisywany produkt to zamiatarka ręczna Karcher w dobrej cenie, która rzeczywiście jest godna uwagi. Ze względu na to, że ma ona kompaktowe wymiary, nie zajmuje w schowku zbyt wiele miejsca. Co więcej, w razie konieczności uchwyt można złożyć, aby umieścić urządzenie w bagażniku samochodu.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status