Najlepsza zamiatarka ręczna do dywanów

Ostatnio aktualizowane: 19.01.20

 

Jaką zamiatarkę ręczną do dywanów wybrać?

 

Zamiatanie dywanów to prawdziwe wyzwanie. Bez profesjonalnego sprzętu czynność ta okazuje się niezwykle męcząca i mało efektywna. Warto więc wyposażyć się w dobrej jakości urządzenie, które pomoże nam uporać się z czyszczeniem naszych dywanów. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego typu sprzętu, polecamy Ci lekturę naszego poradnik. Dowiesz się z niego, czym cechują się najlepsze ręczne zamiatarki do dywanów oraz poznasz 3 modele, które cieszą się uznaniem wśród konsumentów.

 

 

Będąc w sklepie, zwróć uwagę przede wszystkim na szerokość roboczą szczotek. To od niej zależy, jak szybko posprzątasz dywan. Jeśli posiadasz niewielkie mieszkanie, zainwestuj w produkt o małych rozmiarach. U osób, które mieszkają w dużych domach z pewnością sprawdzi się większe urządzenie. Przyjmuje się, że zamiatarki wyposażone w szczotki o szerokości ok. 60 cm będą odpowiednie dla powierzchni 40 m2 i więcej. Na rynku znajdziemy modele wyposażone w kosze o różnej pojemności. Adekwatnie, jak w przypadku szerokości szczotek, przy wyborze musisz kierować się metrażem swojego mieszkania.

Niemniej ważną kwestią jest obudowa sprzętu. Ważne, aby została ona wykonana z dobrych jakościowo materiałów, które wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wybierając produkt, sprawdź także jego uchwyt. Jak podają konsumenci, najlepsza ręczna zamiatarka do dywanów w 2020 roku jest wyposażona w dobrze wyprofilowaną rękojeść. Dzięki temu korzystanie z urządzenia jest komfortowe i nie powoduje odcisków na naszych dłoniach.

Użytkownicy w swoich opiniach zaznaczają, że godne uwagi modele wyposażone są w funkcję regulacji nacisku szczotek. Daje ona możliwość dostosowania pracy urządzenia do poziomu zabrudzenia dywanu, co sprawia, że zamiatanie przebiega znacznie szybciej. Inwestując w tego typu produkt, zwróć uwagę na jego zastosowanie. Wiele zamiatarek do dywanów można używać także do czyszczenia np. tarasów, co czyni sprzęty bardziej funkcjonalnymi.

 

 

Zamiatarki ręczne do dywanów – ranking

 

 

Karcher S 650

 

Karcher S 650 to produkt, przy pomocy którego wyczyścisz nie tylko dywan, ale także sprzątniesz patio czy kostkę przed domem. Jak podają konsumenci, sprzęt jest bardzo wydajny i nie ulega awarii.

Prezentowana zamiatarka wyposażona jest w dwie szczotki boczne. Jej szerokość robocza wynosi aż 65 cm. Model ten idealnie sprawdzi się do zamiatania dużych powierzchni. Użytkownicy potwierdzają to, że skutecznie dociera on do trudno dostępnych miejsc. Pojemność zbiornika na śmieci jest równa 16 l. Sprzęt posiada czterostopniowo regulowaną rączkę o ergonomicznym kształcie. Dzięki temu możliwe staje się dostosowanie urządzenia do wzrostu użytkownika. Karcher S 650 jest wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwia przenoszenie.  

Podczas sprzątania, urządzenie nie tworzy pyłu, ani kurzu. To sprawia, że porządkowanie jest niezwykle efektywne. Opinie na temat tego modelu są pozytywne. Osoby, które mają prezentowany sprzęt w domach uważają, że jest to model niezawodny, w który warto zainwestować.

 

 

 

 

Handy FCZ 700

 

Zakup zamiatarki do dywanów znacznie ułatwia sprzątanie i sprawia, że czynność ta zajmuje dużo mniej czasu. Konieczne jest jednak to, aby wybrać produkt sprawdzony, który został doceniony przez konsumentów. Takim modelem jest Handy FCZ 700.

Urządzenie można używać także na zewnątrz – do sprzątania chodników, podjazdów czy dziedzińców. Umieszczony w sprzęcie pojemnik na odpady jest pojemny. Jego objętość wynosi 5 l. Waga produktu jest równa 5,9 kg. Dzięki małej wadze korzystanie ze zamiatarki jest łatwe i nie wymaga użycia dużej siły. Szerokość robocza modelu to 55 cm. System dwóch szczoteczek stanowi gwarancję dokładności. Użytkownik może regulować nacisk szczotek i dostosować go do aktualnych potrzeb.

Zgodnie z opiniami wielu konsumentów, prezentowany model to ręczna zamiatarka do dywanów w dobrej cenie. Jej obsługa jest bardzo prosta. Urządzenia nie ulega awariom, a jego obudowa zrobiona jest z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu sprzęt należycie spełnia swoje zadania i sprawdza się przez długi czas.

 

 

 

 

Karcher S 500 1.766-205.0

 

Osoby, które chcą wyposażyć się w ręczną zamiatarkę do dywanów, powinny rozważyć zakup modelu Karcher S 500 1.766-205.0. Jest to sprzęt, który zdobył wśród konsumentów duże uznanie. Doceniono go przede wszystkim za solidne wykonanie oraz atrakcyjną cenę. Jego obudowa jest w kolorze żółtym i posiada czarne elementy.

Szerokość robocza modelu wynosi 550 mm. Wydajność teoretyczna oscyluje w granicach 1600m2/h. Waga produktu jest równa 7,27 kg. Pojemny zbiornik na odpady liczący 16 l zapewnia efektywną pracę. Zamiatarka wyposażona jest w regulowany uchwyt pozwalający dopasować sprzęt do wzrostu użytkownika. Znajdująca się na obudowie rączka ułatwia przenoszenie urządzenia.

Opinie na temat sprzętów marki Karcher są pochlebne. Nie inaczej jest w przypadku prezentowanego produktu. Konsumenci w swoich recenzjach zwracają uwagę na to, że uchwyt w modelu jest odpowiednio skonstruowany, dzięki czemu nie trzeba martwić się o bóle pleców i pojawiające się szybko uczucie zmęczenia.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status