Najlepsza suszarka do ubrań Vileda

Ostatnio aktualizowane: 19.04.19

 

Jaką suszarkę do ubrań Vileda wybrać?

 

Jeśli nie jesteś przekonany do suszarek bębnowych i cenisz sobie klasyczne rozwiązania w kwestii suszenia prania, z całą pewnością zaciekawi Cię nasz poradnik zakupowy. Podpowiadamy w nim, jaką suszarkę nabyć, aby wysuszyć wyprane rzeczy stosunkowo szybko. W oparciu o produkty marki Vileda przedstawimy Ci dostępne na rynku modele suszarek i podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Dlaczego marka Vileda? Głównie ze względu na fakt, że od wielu lat dostarcza konsumentom produkty, które wykorzystując innowacje ułatwiają sprzątanie oraz dbanie o dom. Firma cieszy się zaufaniem klientów i budzi pozytywne skojarzenia związane z niezawodnością oraz produktami wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Suszarka na pranie jest jednym z nieodzownych elementów wyposażenia każdego domu. Solidne modele służą domownikom wiele lat i można na nich zawiesić jednorazowo dość dużą ilość ubrań, pościeli i innych tekstyliów domowych. Ważne, aby unikać suszarek wykonanych z materiałów, które z czasem mogą rdzewieć i brudzić ubrania. Przy zakupie sprawdzamy również sposób mocowania poszczególnych części sprzętu. Druty, na których zawieszamy odzież nie powinny być zbyt elastyczne, aby się nie uginały pod ciężarem mokrych ubrań.

Warto również zastanowić się, gdzie ustawimy naszą suszarkę. Jeśli będzie ona znajdowała się głównie na zewnątrz, wybierzmy model wykonany z materiału odpornego na działanie promieniowania UV, a także niskich i wysokich temperatur. Jeśli decydujemy się na model drewniany, sprawdźmy, czy jest odpowiednio zaimpregnowany. Najlepsze suszarki do ubrań Vileda dobrze sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i ustawione w ogrodzie czy na balkonie.

W zależności od tego, jak duże pranie zazwyczaj robimy, zdecydujmy się na odpowiednich rozmiarów model. Za duża suszarka będzie tylko niepotrzebnie zajmowała miejsce. Waga produktu jest równie istotna, zwłaszcza gdy będziemy często przenosić suszarkę między pokojami lub wynosić ją na zewnątrz. Konsumenci twierdzą też, że najlepsze suszarki do ubrań Vileda w 2019 roku pozwalają nie tylko na wygodne przenoszenie, ale również składają się w bardzo prosty sposób. Można je przechowywać np. w szafie. Kupując suszarkę zwróćmy uwagę na ilość kilogramów, które na raz może ona udźwignąć. Pamiętajmy też, że mokre ubrania, choćby najlepiej odwirowane, wciąż są cięższe niż suche.

 

 

Suszarki do ubrań Vileda – ranking

 

 

Vileda Style X Leg

 

Model Vileda Style X Leg jest klasycznym, stabilnym produktem bardzo łatwym do rozkładania i przechowywania. Został on wykonany ze stali i ma plastikowe dodatki zapobiegające zarysowaniom podłogi. Kółeczka zamontowane w dolnej części produktu znacznie ułatwiają przesuwanie całej konstrukcji.

Linki do zawieszania ubrań zostały zabezpieczone plastikowymi elementami, aby zapobiec rozdarciom delikatnych tkanin. Całość suszarki została zabezpieczona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, co pozwala na używanie jej zarówno wewnątrz domu, jak i np. na balkonie. Wymiary suszarki to: wysokość – 60 cm, szerokość – 130 cm i całkowita długość linek – 16 m.

W opinii kupujących jest to bardzo solidny produkt wart swojej ceny. Można na nim rozwiesić całkiem duże pranie. Ubrania nie spadają, ponieważ pręty są rozmieszczone dość gęsto – nic się nieoczekiwanie nie pobrudzi. Całość jest bardzo stabilna, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, co ma duże znaczenie zwłaszcza przy pomieszczeniach niewielkich metrażowo. Wiele osób twierdzi, że ta suszarka do ubrań Vileda w dobrej cenie dzięki prostej konstrukcji nie psuje się, łatwo ją przenosić i użytkować długie lata.

 

 

 

 

Vileda Infinity

 

Vileda Infinity to regulowana suszarka do ubrań nadająca się zarówno do rozwieszania małych, jak i dużych prań. Bez trudu można rozwiesić na niej obrus czy prześcieradło.

Atutem produktu jest dodatkowy wieszak na bieliznę. Długość linek wynosi 27 m. Rozłożona suszarka ma wymiary 186 cm – 257 cm x 57 cm x 100 cm. Po złożeniu model zajmuje bardzo mało miejsca – 57 cm x 12 cm x 117,5 cm, powinien więc zmieścić się w szafie.

Konsumenci cenią markę za praktyczne, proste rozwiązania. Tak jest i w tym przypadku. Dzięki teleskopowym, szerokim linkom i możliwości powiększenia rozmiarów suszarki można rozwiesić niewielkie pranie w taki sposób, aby znacznie skrócić czas prasowania. To nie wszystkie udogodnienia, jakie oferuje producent – suszarka ma zabezpieczoną dolną część konstrukcji plastikowymi elementami, aby nie rysować podłogi. Poza tym, dzięki dość szerokiemu rozstawowi, całość stabilnie stoi, nawet wówczas, gdy niezbyt równomiernie rozwiesimy na niej ubrania.

 

 

 

 

Vileda King 

 

Suszarka stołowa Vileda King jest przeznaczona do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Dzięki grubym prętom znacznie ułatwia proces prasowania, co nie jest bez znaczenia, zwłaszcza w przypadku pościeli czy obrusów.

Nogi produktu zostały wyposażone w kółka, aby uniknąć zarysowania powierzchni. Model został wyposażony w suszarkę do drobnej bielizny, dzięki czemu nie wypadnie ona między prętami. Długość aluminiowych linek stanowiących powierzchnię suszenia wynosi 20 m. Wymiary modelu po rozłożeniu – 174 cm x 57 cm x 91 cm, po złożeniu – 57 cm x 13 cm x 106 cm. Dzięki materiałom użytym do wykonania suszarki jest ona odporna na działanie czynników zewnętrznych (stal powlekana).

Posiadacze produktu cenią go za stabilność oraz możliwość rozwieszenia jednorazowo nawet dużej ilości prania. To szczególnie ważne w przypadku, gdy domowników jest kilkoro, a pranie jest robione stosunkowo często. Poza tym dobra jakość produktu pozwala na użytkowanie go przez długie lata.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.67 out of 5)
Loading...