Najlepsza suszarka do ubrań głębokość 50 cm

Ostatnio aktualizowane: 14.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jeśli interesują Cię suszarki do ubrań o głębokości 50 cm, przygotowany przez nas ranking jest tym, czego szukasz. Znajdują się w nim dokładne opisy najczęściej polecanych modeli, z uwzględnieniem ich najważniejszych zalet, które zachęcają konsumentów do zakupu. Wiele osób zgadza się z tym, że najlepszą suszarką do ubrań jest Beko DS7433RX. Ma ona sporą ładowność, więc można zmieścić w niej dużo ubrań. Ten model z pewnością przyda się większej rodzinie. Urządzenie zostało przypisane do klasy energetycznej A+++, więc korzystanie z niego nie powinno znacznie wpływać na wysokość naszych rachunków za prąd. Suszarka ma specjalne czujniki, które kontrolują czas pracy i dostosowują ten parametr do każdego załadunku. Model nadaje się do suszenia bardzo delikatnych tkanin. Drugie miejsce w rankingu zajęła suszarka do ubrań Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCE. Reprezentuje ona klasę energetyczną A+. Rodzice docenią z pewnością specjalny program do ubranek dziecięcych.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką najlepszą suszarkę do ubrań głębokość 50 cm wybrać?

 

Suszarka do ubrań to bardzo praktyczny sprzęt, który z pewnością przyda się każdej osobie. Nowoczesne sprzęty nie niszczą odzieży, a wręcz mogą poprawić jej stan. Urządzenia dbają o wyprostowanie ubrań, aby łatwiej nam było je prasować. Większość suszarek jest również energooszczędna. Nasz poradnik przedstawi Ci cechy suszarek do ubrań, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji zakupowej. Za modele posłużą nam najlepsze suszarki do ubrań o głębokość 50 cm.

Bardzo ważna jest ilość trybów suszenia. W zależności od tego, jakiego rozwiązania potrzebujemy mamy do dyspozycji nawet program, w którym można suszyć ubrania dla osób cierpiących na alergie skórne. Również osoby, które nie lubią prasować koszul będą zadowolone – suszenie z prostowaniem daje świetne rezultaty. Tak naprawdę wybierasz określony sprzęt w oparciu o to, czego najbardziej potrzebujesz. Głębokość bębna urządzenia może wynosić od około 35 do 50 cm. Im wartość jest większa, tym bęben jest bardziej pojemny. Im głębszy jest bęben, tym większy jest sprzęt, więc przeanalizuj to, ile masz miejsca w łazience czy pralni.

Najlepsze suszarki do ubrań o głębokość 50 cm mają silnik, który pozwala na wydajną pracę urządzenia, przy okazji będąc tak cichym, także może śmiało pracować nocą. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mają małe dzieci i często po całym dniu prania potrzebują suchych ubrań na następny dzień. Bardzo ważna w takich przypadkach jest ilość wsadu. Sprzęty tego typu powinny zmieścić jak najwięcej odzieży – według wielu osób minimum to 4 kg. W przypadku niektórych urządzeń wystarczy godzina, aby wysuszyć cztery kilogramy prania. Urządzenia mają funkcję zmiany obrotów. Świetnie, jeśli zmiana kierunku obrotu bębna odbywa się szybko i płynnie. Wówczas nie dojdzie do emisji hałasu, który nie jest zbyt przyjemny dla osób, które przebywają w pobliżu urządzenia.

Konsumenci potwierdzają, że najlepsza suszarka do ubrań o głębokość 50 cm w 2021 roku poprawia stan odzieży, o ile posiada stosowne systemy suszenia. Warto przyjrzeć się sprzętom, które mają osobny system suszenia rzeczy z jeansu, mocnej bawełny, ale też program suszenia i prostowania koszul.

 

 

Suszarki do ubrań głębokości 50 cm – rankingi

 

 

Beko DS7434RX 

 

Beko DS7434RX to suszarka wyposażona w nowej generacji silnik inwerterowy. Przez zastosowanie technologii ProSmart uzyskana zostaje wysoka skuteczność działania przy znacznej optymalizacji kosztów pracy. Wsad suszarki to aż 7 kg.

Szybki start i płynna zmiana prędkości obrotowej sprawiają, że nawet programy szybkie są bardzo skuteczne i oszczędne. Urządzenie pracuje wówczas ciszej, więc możesz suszyć pranie o dowolnej porze. Produkt wykorzystuje zarówno chłodzący, jak i grzewczy element pompy ciepła, przez co osiąga bardzo dobre rezultaty w nieco niższej temperaturze suszenia. Bezpieczeństwo suszonych ubrań gwarantowane jest przez innowacyjną technologię zastosowaną w suszarkach.

Konsumenci bardzo cenią sobie zastosowanie w urządzeniu czujnika  FlexySense. Po wybraniu żądanego stopnia suszenia urządzenie zatrzyma się, kiedy osiągnie zadany poziom, a na wyświetlaczu pojawia się stosowna informacja. Kolejnym, praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w suszarce jest czujnik wilgoci odpowiedzialny za to, aby pranie suszyło się równomiernie. Nie można też zapominać o 16 programach suszenia.

Beko DS7433RX to bardzo dobra suszarka do ubrań o głębokości 50 cm do 2000 zł. Wielkość załadunku wynosi 7 kg.

Zalety
Pompa ciepła:

Sprzęt jest wyposażony w pompę ciepła, która gwarantuje efektywność działania nawet w niskiej temperaturze. Ta część nie tylko skutecznie działa, ale też nie jest podatna na awarie.

Oszczędność energii:

Kupujący doceniają to, że suszarka do ubrań ma zamknięty obieg powietrza, dzięki czemu nie zauważa się zbyt dużych strat ciepła. To pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

Czujnik FlexySense:

Model ma specjalny czujnik FlexySense, który dostosowuje czas suszenia w zależności od wybranego przez nas poziomu. Czujnik wilgotności daje pewność, że pranie będzie się suszyło równomiernie.

Szerokie drzwi:

Sprzęt ma szerokie drzwi (dokładnie 38 cm), więc wygodnie wyciąga się z suszarki uprane ubrania i nie ma problemów z ich wkładaniem.

Ochrona delikatnych tkanin:

Istotnym atutem jest to, że urządzenie jest dostosowane nawet do bardzo delikatnych ubrań. Ma on specjalny program odpowiedni dla takich tkanin.

Wady
Głośna praca:

Urządzenie w trakcie pracy generuje duży, nieprzyjemny hałas. Tak twierdzą pojedyncze osoby wystawiające opinie na temat tego modelu.

 

 

 

 

Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCE

 

Wybrana do naszego zestawienia suszarka do ubrań Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCE ma elektroniczny programator, z którego wygodnie się korzysta. Wybieranie ustawień zajmuje tylko chwilę, bo wszystko jest dobrze opisane. Klasa energetyczna sprzętu to A+. Wielkość załadunku wynosi do 7 kg. 

Na drzwiach suszarki do prania znajduje się zbiornik na wodę Easy Case. Jego pojemność wynosi 3 l. Jest on przezroczysty, dlatego dokładnie wiadomo, kiedy wymaga opróżnienia. Urządzenie jest też wyposażone w specjalny czujnik wilgotności, który automatycznie dobiera czas potrzebny do wysuszenia danej partii ubrań. Suszarka ma Program Dziecięcy przeznaczony do delikatnych ubranek maluszka, a także blokadę bezpieczeństwa.

Zamieszczone w Internecie opinie na temat tego urządzenia są z reguły pochlebne. Osoby, które mają też sprzęt w swoim domu, przyznają, że znacznie ułatwia on codzienne życie. Suszarka ma programowany czas pracy, więc można ustawić ją tak, aby ubrania były gotowe do złożenia tuż po naszym przyjściu z pracy.

Suszarka do ubrań Candy GrandoVita GVS4 H7A1TCE jest w klasie energetycznej A+. Jej ładowność wynosi 7 kg.

Zalety
Certyfikat Woolmark:

Warto zwrócić uwagę na to, że sprzęt ma certyfikat Woolmark, a to potwierdza, że jest on odpowiedni do suszenia nawet delikatnych tkanin. Użytkownicy potwierdzają, że do bębna można bez obaw wkładać ubrania z wełny.

Nie wpływa znacząco na wysokość rachunków za energię:

Istotną zaletą jest to, że suszarka nie pobiera zbyt dużo prądu. Producent wskazuje, że zużycie energii jest nawet do 50% mniejsze w porównaniu ze zwykłymi modelami kondensacyjnymi.

Program Dziecięcy:

Każdy rodzic doceni to, że suszarka ma Program Dziecięcy, więc można wkładać do niej ubrania maluszka.

Funkcja opóźnienia startu:

Komfort użytkowania zwiększa funkcja opóźnionego startu. Dzięki niej można dopasować pracę suszarki do ubrań do swojego rytmu dnia.

Wady
Efektywność działania:

W nielicznych opiniach można przeczytać, że sprzęt powinien nieco efektywniej pracować. Czasami zdarza się, że trzeba dosuszyć pojedyncze ubrania.

 

 

 

 

Beko MDF7434RXC

 

Suszarka do ubrań Beko MDF7434RXC wzbudzi zainteresowanie osób, które szukają kompaktowego sprzętu, który zmieści się w małej łazience. Mimo tego, że urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, jego ładowność jest spora, wynosi dokładnie 7 kg. Dodatkowo kupujący ma możliwość ustawienia suszarki na pralce, co pozwala zaoszczędzić więcej miejsca. Do tego potrzebny jest tylko specjalny łącznik.

Sprzęt jest wyposażony w dobrej jakości pompę ciepła, która gwarantuje dobre efekty suszenia nawet w niskiej temperaturze. Urządzenie ma też czujnik FlexySense zapewniający efektywność i równomierność suszenia. Do bębna można bez obaw wkładać nawet najbardziej delikatne ubrania. Niska temperatura pracy i wolne obroty sprawiają, że nie trzeba się obawiać o zniszczenie tkaniny.

Konsumenci decydują się na zakup tego urządzenia przede wszystkim dlatego, że jest ono wygodne w użytkowaniu. Suszarka do ubrań ma odpowiednio szerokie drzwi, więc załadowanie wielkiego koca czy długich zasłon nie będzie problemem. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i wydajnie pracuje.

Beko MDF7434RXC to suszarka do ubrań, której ładowność wynosi 7 kg. Klasa energetyczna to A++.

Zalety
Kompaktowe wymiary:

Sprzęt ma kompaktowe wymiary, dlatego sprawdzi się w niewielkiej łazience. Mimo to ładowność bębna jest na tyle duża, że model jest polecany także dla rodzin z dziećmi. Co warto dodać, suszarkę można ustawić na pralce przy wykorzystaniu specjalnego łącznika.

Czujnik suszenia:

Na uwagę zasługuje czujnik suszenia FlexySense, który dostosowuje odpowiednią temperaturę i intensywność pracy w zależności od poziomu wilgotności danej partii ubrań.

Łatwe sterowanie:

Dla użytkowników przeprowadzający test suszarek do ubrań o głębokości 50 cm spore znaczenie ma to, że sterowanie urządzeniem nie jest trudne. Na obudowie znajduje się czytelny, elektroniczny ekran.

Wady
Pogniecione ubrania:

Część osób zwraca uwagę, że mimo zapewnień producenta, ubrania po suszeniu są pogniecione. Niekiedy konieczne jest ich prasowanie, a to, jak wiadomo, zajmuje sporo czasu.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Beko DPY8506GXB1

 

Model Beko DPY8506GXB1 został wyposażony w program BabyProtect specjalnie stworzony do higienicznego suszenia ubranek niemowlęcych i ubrań alergików. Poprzez nieco dłuższe suszenie w wyższej temperaturze program ten eliminuje bakterie.

Nowością jest program oferowany przez suszarki Beko, który umożliwia jednoczesne suszenie tkanin syntetycznych i bawełnianych. Eliminuje to konieczność segregowania ubrań. Kupującym bardzo przypadł do gustu program Daily umożliwiający wysuszenie 4 kg prania w godzinę. To jednak nie wszystko, w sumie sprzęt ma aż 16 programów. Całkowity wsad wynosi w tym przypadku aż 8 kg –  więc jest to dobra opcja dla sporej rodziny.

Również bęben urządzenia, który wykonuje obroty w obydwie strony, zapewnia jednolite prostowanie odzieży oraz jej suszenie. To zdecydowanie suszarka godna polecenia. Skorzystają z niej głównie osoby, które często piorą duże ilości rzeczy z różnych materiałów. Konsumenci twierdzą, że ta suszarka pracuje szybko i dokładnie.

 

 

Beko DS7433RX

 

Beko DS7433RX to suszarka do ubrań o głębokość 50 cm w dobrej cenie, która oprócz wielu praktycznych programów, ma również wszystkie rozwiązania potrzebne do tego, aby stać się liderem na rynku suszarek.

Produkt należy do klasy energetycznej A+++, co daje nam gwarancję, że suszarka zapewnia oszczędności na rachunku za prąd przy dużej dbałości o ekologię. Programy urządzenia pozwalają również na zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Suszarka będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie stan naszego środowiska naturalnego oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie efektywne, ciche suszenie ubrań w rekordowo krótkim czasie. Sprzęt chwalony jest za 16 różnych programów oraz spory wsad – 7 kg.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status