Najlepsza suszarka do ubrań głębokość 50 cm

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaką najlepszą suszarkę do ubrań głębokość 50 cm wybrać?

 

Suszarka do ubrań to bardzo praktyczny sprzęt, który z pewnością przyda się każdej osobie. Nowoczesne sprzęty nie niszczą odzieży, a wręcz mogą poprawić jej stan. Urządzenia dbają o wyprostowanie ubrań, aby łatwiej nam było je prasować. Większość suszarek jest również energooszczędna. Nasz poradnik przedstawi Ci cechy suszarek do ubrań, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji zakupowej. Za modele posłużą nam najlepsze suszarki do ubrań o głębokość 50 cm.

Bardzo ważna jest ilość trybów suszenia. W zależności od tego, jakiego rozwiązania potrzebujemy mamy do dyspozycji nawet program, w którym można suszyć ubrania dla osób cierpiących na alergie skórne. Również osoby, które nie lubią prasować koszul będą zadowolone – suszenie z prostowaniem daje świetne rezultaty. Tak naprawdę wybierasz określony sprzęt w oparciu o to, czego najbardziej potrzebujesz. Głębokość bębna urządzenia może wynosić od około 35 do 50 cm. Im wartość jest większa, tym bęben jest bardziej pojemny. Im głębszy jest bęben, tym większy jest sprzęt, więc przeanalizuj to, ile masz miejsca w łazience czy pralni.

Najlepsze suszarki do ubrań o głębokość 50 cm mają silnik, który pozwala na wydajną pracę urządzenia, przy okazji będąc tak cichym, także może śmiało pracować nocą. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mają małe dzieci i często po całym dniu prania potrzebują suchych ubrań na następny dzień. Bardzo ważna w takich przypadkach jest ilość wsadu. Sprzęty tego typu powinny zmieścić jak najwięcej odzieży – według wielu osób minimum to 4 kg. W przypadku niektórych urządzeń wystarczy godzina, aby wysuszyć cztery kilogramy prania. Urządzenia mają funkcję zmiany obrotów. Świetnie, jeśli zmiana kierunku obrotu bębna odbywa się szybko i płynnie. Wówczas nie dojdzie do emisji hałasu, który nie jest zbyt przyjemny dla osób, które przebywają w pobliżu urządzenia.

Konsumenci potwierdzają, że najlepsza suszarka do ubrań o głębokość 50 cm w 2020 roku poprawia stan odzieży, o ile posiada stosowne systemy suszenia. Warto przyjrzeć się sprzętom, które mają osobny system suszenia rzeczy z jeansu, mocnej bawełny, ale też program suszenia i prostowania koszul.

 

 

Suszarki do ubrań głębokości 50 cm – rankingi

 

 

Beko DS7434RX 

 

Beko DS7434RX to suszarka wyposażona w nowej generacji silnik inwerterowy. Przez zastosowanie technologii ProSmart uzyskana zostaje wysoka skuteczność działania przy znacznej optymalizacji kosztów pracy. Wsad suszarki to aż 7 kg.

Szybki start i płynna zmiana prędkości obrotowej sprawiają, że nawet programy szybkie są bardzo skuteczne i oszczędne. Urządzenie pracuje wówczas ciszej, więc możesz suszyć pranie o dowolnej porze. Produkt wykorzystuje zarówno chłodzący, jak i grzewczy element pompy ciepła, przez co osiąga bardzo dobre rezultaty w nieco niższej temperaturze suszenia. Bezpieczeństwo suszonych ubrań gwarantowane jest przez innowacyjną technologię zastosowaną w suszarkach.

Konsumenci bardzo cenią sobie zastosowanie w urządzeniu czujnika  FlexySense. Po wybraniu żądanego stopnia suszenia urządzenie zatrzyma się, kiedy osiągnie zadany poziom, a na wyświetlaczu pojawia się stosowna informacja. Kolejnym, praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w suszarce jest czujnik wilgoci odpowiedzialny za to, aby pranie suszyło się równomiernie. Nie można też zapominać o 16 programach suszenia.

 

 

 

 

Beko DPY8506GXB1 

 

Model Beko DPY8506GXB1 został wyposażony w program BabyProtect specjalnie stworzony do higienicznego suszenia ubranek niemowlęcych i ubrań alergików. Poprzez nieco dłuższe suszenie w wyższej temperaturze program ten eliminuje bakterie.

Nowością jest program oferowany przez suszarki Beko, który umożliwia jednoczesne suszenie tkanin syntetycznych i bawełnianych. Eliminuje to konieczność segregowania ubrań. Kupującym bardzo przypadł do gustu program Daily umożliwiający wysuszenie 4 kg prania w godzinę. To jednak nie wszystko, w sumie sprzęt ma aż 16 programów. Całkowity wsad wynosi w tym przypadku aż 8 kg –  więc jest to dobra opcja dla sporej rodziny.

Również bęben urządzenia, który wykonuje obroty w obydwie strony, zapewnia jednolite prostowanie odzieży oraz jej suszenie. To zdecydowanie suszarka godna polecenia. Skorzystają z niej głównie osoby, które często piorą duże ilości rzeczy z różnych materiałów. Konsumenci twierdzą, że ta suszarka pracuje szybko i dokładnie.

 

 

 

 

Beko DS7433RX 

 

Beko DS7433RX to suszarka do ubrań o głębokość 50 cm w dobrej cenie, która oprócz wielu praktycznych programów, ma również wszystkie rozwiązania potrzebne do tego, aby stać się liderem na rynku suszarek.

Produkt należy do klasy energetycznej A+++, co daje nam gwarancję, że suszarka zapewnia oszczędności na rachunku za prąd przy dużej dbałości o ekologię. Programy urządzenia pozwalają również na zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Suszarka będzie bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie stan naszego środowiska naturalnego oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie efektywne, ciche suszenie ubrań w rekordowo krótkim czasie. Sprzęt chwalony jest za 16 różnych programów oraz spory wsad – 7 kg.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status