Najlepsza suszarka do ubrań Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 05.03.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Wśród najczęściej wybieranych przez konsumentów suszarek do ubrań Electrolux wymienia się model Electrolux EDP12074PDW. To właśnie on zyskał sporo pozytywnych opinii użytkowników, którzy zapewniają, że sprzęt jest delikatny dla każdego rodzaju tkanin i skutecznie zapobiega powstawaniu zagnieceń. Dlatego też produkt ten znalazł się na pierwszym miejscu w naszym zestawieniu. Model ma wiele ciekawych rozwiązań – wśród nich warto wyróżnić funkcję opóźnionego startu. Docenić warto fakt, że na obudowie sprzętu znajduje się praktyczny wskaźnik, na którym wyświetlany jest czas pozostały do końca suszenia. Suszarka jest prosta w użytkowaniu. Wpływ na to mają dobrze opisane przyciski. Warto dodać, że sprzęt można ustawić na pralce, korzystając w tym celu ze specjalnego łącznika. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się osobom mającym małe mieszkania. Na drugim miejscu w rankingu znalazła się suszarka do ubrań Electrolux EDH3686GDE. Urządzenie jest wyposażone w pompę ciepła, co oznacza, że jest energooszczędne. Użytkownik może skorzystać z różnych programów suszenia.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką suszarkę do ubrań Electrolux wybrać?

 

Suszarka do ubrań jest urządzeniem, które pozwoli Ci zaoszczędzić sporo miejsca, zwłaszcza na niewielkim metrażu. Nie musisz się już dłużej martwić wieszaniem ubrań na niewygodnych, rozkładanych suszarkach, które zajmują bardzo dużo miejsca. Ponadto ubrania schną bardzo długo, szczególnie poza sezonem grzewczym, gdy w domu jest dość chłodno. Dlatego też idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie właśnie elektryczna suszarka. Z racji tego, że w sklepach dostępnych jest wiele modeli, przygotowaliśmy poradnik i ranking, które pozwolą Ci wybrać najlepsze suszarki do ubrań Electrolux w 2021 roku.

AB Electrolux to szwedzka firma, zajmująca się produkcją sprzętu do domu, określanym mianem AGD. Jest to marka znana na całym świecie, a konsumenci z ponad 150 krajów docenili jej produkty za innowacyjną technologię oraz wysoką jakość wykonania. W asortymencie tej firmy wyróżniamy takie urządzenia, jak pralki, odkurzacze, roboty kuchenne, suszarki, lodówki i zmywarki.

Sprzęt, jakim jest suszarka do ubrań może mieć różne wymiary: szerokość od 59 cm do 65 cm oraz głębokość od 44 cm do 80 cm. W przypadku przyrządów do zabudowy jest to bardzo ważny parametr, na który należy zwrócić uwagę.

Innym, ważnym elementem każdej suszarki jest jej bęben. Jego możliwość załadunku świadczy o wydajności sprzętu. Duży bęben, mogący pomieścić co najmniej 5 kg ubrań, pozwoli nam zaoszczędzić czas i energię na ewentualnym, dodatkowym suszeniu kolejnej partii.

Innym aspektem, na który należy zwrócić uwagę przed zakupem suszarki elektrycznej jest klasa energetyczna danego modelu. Oznaczana jest ona literami od A do G, gdzie A jest najbardziej energooszczędnym urządzeniem.

Ciekawą funkcją dobrych suszarek do ubrań jest możliwość ustawienia opóźnienia startu pracy sprzętu. Jest to wygodna funkcja, która sprawdzi się szczególnie u osób wychodzących wcześnie z domu, a nie chcących budzić innych lokatorów.

W sklepach RTV i AGD dostępne są również pralko-suszarki. Jest to przyrząd typu 2w1, który znajdzie swoje zastosowanie szczególnie w małych mieszkaniach.  

 

 

Suszarki do ubrań Electrolux – Ranking

 

 

Electrolux EDP12074PDW 

 

Naszą pierwszą propozycją jest suszarka Electrolux EDP12074PDW. Jest to urządzenie, które działa na zasadzie systemu Optisense, polegającym na automatycznym rozpoznaniu wagi załadowanego bębna oraz stanu wilgotności prania. Na podstawie zebranych informacji, suszarka inteligentnie wybiera odpowiedni tryb, oszczędzając tym samym nasz czas oraz zużycie energii.

Dodatkowym atutem tego sprzętu jest możliwość ustawienia opóźnionego czasu rozpoczęcia się suszenia ubrań. Dzięki specjalnym przyciskom lub za pomocą wyświetlacza LCD, możemy wybrać czas opóźnienia włączenia się naszego urządzenia.

Jest to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy wychodzą wcześnie rano do pracy, a nie chcą budzić swoich bliskich. Co więcej, ta najlepsza suszarka w 2021 roku posiada ładowność wynoszącą aż 8 kg. W ten sposób możesz wysuszyć większą ilość ubrań za jednym razem, a więcej miejsca oznacza łatwiejsze rozplątywanie ubrań, co zapobiega powstawaniu zagnieceń.

Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę.

Model EDP12074PDW to bardzo dobra suszarka do ubrań Electrolux do 1500 zł. Wymiary sprzętu to: 54 cm x 60 cm x 85 cm. Wielkość załadunku jest równa 7 kg, a klasa energetyczna to B.

Zalety
Funkcja opóźnienia startu:

Urządzenie można łatwo dostosować do rytmu naszego dnia. Pomocna w tym okazuje się funkcja opóźnionego startu. Dzięki niej ubrania nie będą musiały czekać kilka godzin na wyjęcie do czasu naszego powrotu z pracy.

System DelicateCare:

Model ma system DelicateCare, który automatycznie dostosowuje prędkość, kierunek obrotu bębna i temperaturę pracy sprzętu. W efekcie bardzo delikatne ubrania się nie kurczą.

Wskaźnik czasu do końca programu:

Konsumenci doceniają to, że na obudowie umieszczono wskaźnik pokazujący czas pozostały do zakończenia pracy suszarki.

Prosta obsługa:

Urządzenie ma łatwy system obsługi. W zasadzie można rozpocząć użytkowanie Electrolux EDP12074PDW bez czytania instrukcji obsługi. Wszystkie przyciski są dobrze opisane.

Możliwość ustawienia suszarki na pralce:

Szczególnie osoby będące właścicielami małych mieszkań wypowiadają się pozytywnie na temat możliwości ustawienia suszarki na pralce. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Wady
Pozostawia wilgotne ubrania:

Czasami zdarza się, że urządzenie nie wysuszy do końca bardzo grubych tkanin. Pozostają one lekko wilgotne.

 

 

 

 

Electrolux EDH3686GDE

 

Naszą kolejną propozycją w tym zestawieniu jest suszarka do ubrań Electrolux w dobrej cenie – model EDH3638GDE. To urządzenie, którego maksymalna pojemność załadunku wynosi 8 kg. Tak duży zbiornik, ułatwi Ci suszenie dużej ilości prania za jednym razem.

Ponadto w dużym bębnie, wolne miejsce pomaga w rozplątywaniu się ubrań, dzięki czemu unikniesz wielu zagnieceń na tkaninach. Ten dobry i tani model posiada nowoczesną technologię pompy ciepła, przez co tłoczone powietrze nie przekracza temperatury 55 st. C, a tym samym nie grozi uszkodzeniem materiału.

Sama suszarka posiada inteligentne sensory, rejestrujące stan wilgotności naszych ubrań, dzięki czemu możesz w dowolnej chwili zastopować pracę urządzenia i wyjąć pranie o wilgotności jaka Ci odpowiada. Urządzenie to posiada różne programy, dostosowane do wielu rodzajów tkanin. Suszarka Electrolux posiada wyświetlacz LCD, który jest bardzo łatwy w obsłudze i wskazuje stan suszenia oraz posiada wskaźniki zbiornika, filtra oraz skraplacza.

Opinie na temat tego przyrządu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz bardzo niską cenę.

Suszarka Electrolux EDH3686GDE ma wymiary: 60 cm x 60 cm x 85 cm. Wielkość załadunku jest równa 8 kg. Klasa energetyczna sprzętu to A+.

Zalety
Różne programy suszenia:

Urządzenie ma kilka programów suszenia (m.in.: Do szafy, Ekstra suche czy Jedwab). W związku z tym użytkownik nie ma problemu z tym, aby dopasować ustawienia modelu do rodzaju suszonych ubrań.

Pompa ciepła:

Prezentowana suszarka została wyposażona w pompę ciepła, co sprawia, że zużywa ona mniej energii niż urządzenia nieposiadające tego elementu. Pompa ciepła pozwala na suszenie ubrań w niższych temperaturach - zmniejsza to ryzyko ich uszkodzenia.

Wykonanie:

Model zrobiono z wytrzymałych materiałów. Obudowa nie jest podatna na zarysowania, co dowodzi wysokiej jakości wykonania.

Skuteczna redukcja zagnieceń:

Po wyciągnięciu ubrań z bębna nie musimy tracić czasu na ich prasowanie. Tkaniny są gładkie, więc ładnie wyglądają.

Wady
Wymiennik ciepła:

Użytkownicy zwracają uwagę, że wymiennik ciepła szybko się brudzi, co wpływa nieco na efektywność działania sprzętu.

 

 

 

 

Electrolux EW8H458BP PerfectCare

 

Suszarka do ubrań Electrolux EW8H458BP PerfectCare została wyposażona w czujniki SmartSense. Za każdym razem mierzą one poziom wilgotności umieszczonych w bębnie ubrań, dzięki czemu urządzenie może automatycznie dostosować swój czas pracy. W efekcie użytkownik może mieć pewność, że ubrania nie będą narażone na zbyt długie działanie ciepła, co mogłoby doprowadzić do ich uszkodzenia.

Suszarka do ubrań ma wymiary: 60 cm x 60 cm x 85 cm. Maksymalny załadunek wynosi 8 kg. Klasa energetyczna sprzętu to A++. Oznacza to, że jest on oszczędny. Model ma dobrze wykonany system filtracji 2w1. W łatwy sposób zachowany zostaje odpowiedni przepływ powietrza w urządzeniu, co wpływa na efektywność jego działania. Suszarka ma solidnie wykonaną obudowę, a utrzymanie jej w czystości nie zajmuje dużo czasu.

Większość osób podziela zdanie, że suszarka Electrolux EW8H458BP PerfectCare jest efektywna i warto w nią zainwestować. Urządzenie ma wiele przydatnych funkcji i dlatego łatwiej dostosować je do potrzeb danego użytkownika.

Electrolux EW8H458BP PerfectCare to suszarka z 8 kg bębnem. Model ma następujące wymiary: 60 cm x 60 cm x 85 cm. Sprzęt jest w klasie energetycznej A++.

Zalety
Różne kierunki obrotu bębna:

Na efektywność działania prezentowanej suszarki duży wpływ ma to, że bęben obraca się w dwóch kierunkach (Reverse Action). To zmniejsza skręcanie włókien i powstawanie zagnieceń oraz gwarantuje lepsze efekty suszenia.

System SensiCare:

Urządzenie ma system SensiCare, który określa poziom wilgotności zebranych w bębnie ubrań i na tej podstawie dobiera odpowiedni czas suszenia. Przekłada się to na większą energooszczędność sprzętu.

Możliwość suszenia bardzo delikatnych ubrań:

Użytkownik może bez obaw używać suszarki do suszenia bardzo delikatnych ubrań. Jest to możliwe za pomocą funkcji Delicate Option.

Wady
Głośność pracy:

Sprzęt jest stosunkowo hałaśliwy, dlatego może zakłócać spokojny sen, szczególnie małym dzieciom.

 

 

 


» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

 

Electrolux EDH3498RDE

 

Ostatnim, godnym polecenia urządzeniem jest suszarka do ubrań Electrolux EDH3498RDE. Jest to model, którego pojemność wynosi aż 9 kg. Tak duża pojemność bębna, pozwoli na wysuszenie dużej partii ubrań, przez co zaoszczędzimy sporo czasu oraz energii, nawet do 58%. Wśród inteligentnych programów suszenia wyróżniamy te, dostosowane do właściwości każdej z tkaniny, jak chociażby bawełny czy tkanin syntetycznych.

Ponadto odwrócony kierunek pracy bębna tej suszarki, pozwoli na uniknięcie zagnieceń na naszych ubraniach, tym samym ułatwiając nam późniejsze prasowanie. Ten przyrząd posiada wyświetlacz LCD BF, który jest bardzo czytelny o każdej porze dnia.

Wskazuje on wybrany program, stan wilgotności oraz wagę załadunku, a przede wszystkim odlicza czas do zakończenia procesu suszenia. Wygodnym rozwiązaniem jest również możliwość ustawienia opóźnionego startu suszenia.

Dodatkowym atutem tego sprzętu jest sygnał dźwiękowy, który informuje nas o zakończonym procesie. Opinie na temat tej suszarki są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili ją ze względu na wielkość bębna oraz wielofunkcyjność.

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir