Najlepsza pralka wirnikowa Światowit

Ostatnio aktualizowane: 30.09.20

 

Jaką pralkę wirnikową Światowit wybrać?

 

Kupując pralkę często musimy stanąć przed trudną decyzją, jaki model będzie dla nas najlepszy. Jeśli zależy Ci na dużej bezawaryjności i niewielkich gabarytach, to polecamy zakup modelu wirnikowego. Produkty tego typu mają swoich zagorzałych zwolenników, gdyż pozwalają na szybkie pranie, bez konieczności wybierania skomplikowanych programów. Dlatego w tym poradniku chcielibyśmy przedstawić Ci kilka zalety tego urządzenia oraz podpowiedzieć, jakie cechy powinny mieć najlepsze pralki wirnikowe Światowit. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym dokładnie opisaliśmy trzy modele. Są to bardzo wydajne maszyny, na które powinien zwrócić uwagę każdy, kto planuje zakup takiego sprzętu.

 

 

Światowit jest polskim przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją i dystrybucją pralek, w tym modeli wirnikowych. W swoich projektach łączy on cechy starych modeli, takich jak niewielkie gabaryty czy krótki czas prania z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwiększają komfort użytkowania.

Jeśli interesuje Cię najlepsza pralka wirnikowa Światowit w 2020 roku to polecamy zapoznać się z niektórymi cechami, jakimi odznacza się ten typ urządzeń. Po pierwsze posiadają one prostą konstrukcję, co pozwala na intuicyjną obsługę. Dzięki temu również czas prania wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut, gdyż maszyna pozbawiona jest specjalnych programów dedykowanych do różnych tkanin. Co więcej, niewielkie gabaryty sprawiają, że znalezienie miejsca na pralkę jest bardzo proste. Również jej przenoszenie nie powinno sprawić trudności, gdyż cechuje się ona niewielką wagą.

Zdaniem wielu największą zaletą modeli wirnikowych jest niskie zużycie wody, bowiem każdy może je sam dopasować do swoich potrzeb. Wynika to z tego, że nieco starsze modele nie mają doprowadzonej wody. Oznacza to, że użytkownicy musieli samodzielnie uzupełniać płyny. W nowszych modelach zostało to już skorygowane. Pamiętaj jednak aby przed dokonaniem zakupu sprawdzić, czy urządzenie, które chcesz wybrać ma opcję doprowadzenia wody.

Dużym udogodnieniem, które powinny mieć nowoczesne sprzęty jest obecność wirówki. Dzięki niej nasze ubrania po wyjęciu z pralki nie będą ociekały wodą. W takiej sytuacji bowiem, będziemy musieli samodzielnie wyżymać materiał. Dlatego, aby zaoszczędzić czas i móc szybciej cieszyć się suchymi ubraniami, polecamy upewnienie się, że model, których chcemy zakupić ma wirówkę.

 

 

Pralki wirnikowe Światowit – ranking

 

 

Światowit MD-13

 

Wybierając innowacyjną i wydajną pralkę wirnikową warto zastanowić się nad modelem Światowit MD-13. Urządzenie cechuje się dużą energooszczędnością, dzięki czemu użytkowanie nie naraża Cię na duże wydatki na prąd. Równocześnie, maszyna jest przyjazna środowisku. Korpus urządzenia jest emaliowany, co chroni konstrukcję przed korozją oraz zarysowaniami.

Ta elegancka pralka wirnikowa Światowit w dobrej cenie w czasie pracy pobiera 250 W. Pakowność sprzętu to 1,5 kg. Jednak jedno pranie trwa jedynie kilkanaście minut, zatem po chwili będziesz mógł wyprać resztę ubrań. Wymiary produktu to: wysokość – 73 cm,  średnica – 40 cm, a głębokość – 40 cm. Klasa energetyczna modelu to A. Sprzęt ten w czasie 1 cyklu pobiera 16 l wody. Urządzenie ładowane jest od góry.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło niską cenę, szybką pracę, niewielką wagę oraz dużą bezawaryjność maszyny. Ponadto klasa energetyczna A sprawia, że eksploatacja pralki jest bardzo tania.

 

 

 

 

Światowit MD-15A

 

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnej wersji pralki wirnikowej, to polecamy model Światowit MD-15A. Urządzenie to cechuje się dużą energooszczędnością, dzięki temu wykonywanie prania wiąże się z niewielkimi wydatkami. Cały korpus został wykonany z tworzywa sztucznego, które następnie pokryto warstwą emaliowaną. Dzięki temu pralka jest odporna na zarysowania i otarcia.

Maszyna posiada wbudowaną lampkę sygnalizacyjną, która informuje, kiedy kończy się pranie. W czasie pracy, model ten pobiera około 250 W. Pakowność produktu to 1,2 kg. Na szczęście czas trwania prania jest dość krótki, trwa kilkanaście minut. Zatem po kilku sesjach, Twoje pranie będzie czyste. Warto dodać, że produkt ten posiada specjalny przełącznik, który ma aż 4 opcje. Pomogą Ci one dostosować tryb pracy do tkaniny. Wymiary urządzenia to: wysokość – 73 cm i średnica – 40 cm. Tym, co odróżnia produkt od innych modeli, jest opcja prania z grzaniem, co pozwala na usunięcie jeszcze większej ilości plam i zabrudzeń z ubrań.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą wydajność pracy oraz niewielką cenę zakupy. Użytkownicy pochwalili również energooszczędność maszyny i jej przyjazność dla środowiska. Bowiem klasa energetyczna modelu to A, a w czasie jednego cyklu pobrane zostaje zaledwie 14 l wody.

 

 

 

 

Światowit MD-12A 

 

Model Światowit MD-12A to ciekawa pralka wirnikowa. Model ten cechuje się tradycyjnym kształtem, jednak został unowocześniony. Dużym udogodnieniem jest czasowy wyłącznik, który pozwala na ustawienie czasu pracy. Pakowność maszyny to 1,5 kg. Jednak czas jednego prania wynosi jedynie kilkanaście minut, zatem nie musisz długo czekać, aby wyprać wszystkie ubrania.

Sprzęt ten ładowany jest od góry, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w łazience. Wymiary produktu to: średnica – 40 i wysokość 73 cm. Klasa energetyczna modelu to A. Dzięki temu praca pralki nie naraża nas na zbyt duże koszty. Równocześnie, produkt jest przyjazny dla środowiska. W czasie jednego cyklu pobierane jest 16 l wody. Jest to zdecydowanie mniej niż w przypadku sprzętów automatycznych. Warto dodać, że w czasie pracy prezentowane urządzenie pobiera nie tylko mniej wody, ale i prądu oraz detergentów.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą energooszczędność maszyny oraz niską cenę zakupu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status