Najlepsza pralka ładowana od góry Candy

Ostatnio aktualizowane: 15.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką pralkę ładowaną od góry Candy wybrać?

 

Pralka to urządzenie, które przyda się w każdym domu. Jeśli jednak chcemy, aby produkt służył nam przed długi czas, musimy wybrać dobrej jakości model. Chcemy ułatwić Ci podjęcie decyzji, dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik. Jego tematem są pralki ładowane od góry. Zdecydowaliśmy się przyjrzeć bliżej tego typu produktom, ponieważ są one funkcjonalne, a co najważniejsze nie zajmują dużo miejsca, dlatego będą odpowiednie także do małych mieszkań.

Poza poradnikiem znajdziesz w naszym artykule także zestawienie, w którym przedstawiamy najlepsze pralki Candy ładowane od góry. Wybraliśmy urządzenia tej marki, ponieważ oferuje ona dobrej jakości AGD. Sprzedawane przez Candy sprzęty są solidnie wykonane i łatwe w obsłudze.

Kupując pralkę musimy przede wszystkim sprawdzić jej parametry. Mowa tu m.in. o dokładnych wymiarach urządzenia. Przed wybraniem konkretnego modelu trzeba dokładnie wymierzyć miejsce, w którym chcemy go postawić. Najczęściej konsumenci wybierają produkty o szerokości 40 cm – 50 cm. Konieczne jest także sprawdzenie ładowności pralki. Osoby mieszkające samotnie lub z partnerem z pewnością będą zadowolone z zakupu urządzenia o pojemności ok. 4-6 kg. Jeśli jednak w naszym domu mieszka więcej osób, dobrym wyborem będzie pralka o ładowności powyżej 7 kg. Zwróćmy także uwagę na klasę energetyczną urządzenia. Dobrym wyborem są modele energooszczędne, czyli te w klasie energetycznej A, A+, A++ i A+++. Te ostatnie są najbardziej przyjazne dla środowiska i pobierają mało prądu.

Dobrej jakości produkt musi być funkcjonalny, dlatego też najlepsza pralka Candy ładowana od góry w 2021 roku ma wiele ciekawych opcji, które ułatwiają pranie. Jedną z nich jest możliwość ustawienia startu prania na konkretną porę. Kolejną, przydatną funkcją jest blokada uniemożliwiająca zmianę ustawień w trakcie pracy – korzystają z niej przede wszystkim osoby, które mają małe dzieci. Niektóre pralki Candy automatycznie dostosowują parametry urządzenia do ilości prania. W ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas (długość cyklu prania uzależniona jest od ilości ubrań), ale też pieniądze (mniejsze rachunki za energię).

 

 

Pralki ładowane od góry Candy – ranking

 

 

Candy CST 372L-S

 

Wiele osób wypowiada się pozytywnie na temat pralki Candy CST 372L-S. Dlatego też w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tego produktu. Jest to urządzenie o wymiarach: głębokość – 60 cm, szerokość – 40 cm i wysokość – 85 cm, a jego ładowność jest równa 7 kg. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1200 obr./min.

Klasa energetyczna pralki to A+++. Oznacza to, że sprzęt nie pobiera dużo prądu, więc nie musisz się obawiać, że Twoje rachunki za energię znacznie się zwiększą po zakupie tego produktu. Użytkownik ma możliwość wybrania kilku programów pracy urządzenia. Wśród nich jest opcja szybkiego prania, która okazuje się niezwykle użyteczna, jeśli chcemy zaoszczędzić czas.

Konsumenci bardzo cenią to, że pralka ma opcję opóźnionego startu. W efekcie przed wyjściem do pracy możemy ustawić urządzenie, tak aby po powrocie do domu ubrania były świeże i gotowe do rozwieszenia. Zaletą produktu jest również solidne wykonanie – obudowa jest łatwa w czyszczeniu, a na jej powierzchni nie widać zarysowań.

 

 

 

 

Candy CLT 272L-S 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu CLT 272L-S. Jest to pralka Candy ładowana od góry w dobrej cenie, dlatego cieszy się popularnością wśród konsumentów. Produkt ma obudowę w kolorze białym, która została wykonana z dobrych gatunkowo tworzyw. W związku z tym nie musimy się martwić, że po kilku miesiącach użytkowania na sprzęcie pojawią się zarysowania i nie będzie on wyglądał atrakcyjnie.

Prezentowana pralka ma następujące wymiary: szerokość – 40 cm i głębokość – 60 cm, a jej pojemność to 7 kg. Maksymalna prędkość wirowania jest równa 1200 obr./min. Dużą zaletą urządzenia jest to, że samodzielnie dobiera ono ustawienia adekwatnie do wielkości załadunku. W ten sposób możemy oszczędzić wodę i energię elektryczną – jeśli chcemy wyprać małą ilość ubrań, cykl prania nie będzie zbyt długi.

Użytkowanie produktu jest bezpieczne. Model ma zabezpieczenie przed zalaniem. Wiele osób zaznacza, że sprzęt nie generuje dużego hałasu w trakcie pracy, co powoduje, że nie jest uciążliwy dla domowników i przeszkadzać im w codziennych czynnościach.

 

 

 

 

Candy CVST G384DM 

 

Jeśli szukasz pojemnej pralki, która nie zajmuje dużo miejsca, polecamy Twojej uwadze Candy CVST G384DM. Wymiary modelu są następujące: 60 cm x 40 cm x 85 cm, więc sprzęt będzie odpowiedni także do małych mieszkań. Maksymalna prędkość wirowania to 1400 obr./min., a pojemność modelu wynosi 8 kg.

Klasa energetyczna urządzenia to A+++. Oznacza to, że produkt nie pobiera dużo prądu, dlatego jest przyjazny dla środowiska. Kupując ten model nie musisz się obawiać o zbyt wysokie rachunki za energię. Sprzęt ma blokadę rodzicielską, która uniemożliwia zmianę ustawień w trakcie pracy. Jest to niezwykle przydatna opcja dla osób posiadających małe dzieci.

Komentarze konsumentów na temat modelu Candy CVST G384DM są pozytywne. Użytkownicy doceniają fakt, że urządzenie jest funkcjonalne, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Co więcej, produkt cechuje cicha praca.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
9 months ago

Zdecydowanie model CVST G384DM- największa pojemność aż 8kg przy 1400 obrotach.
Krótkie programy, wymienne łożyska.
Zdecydowanie polecam

Zespół NR
Admin
9 months ago
Reply to  Mariusz

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i rekomendację.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status