Najlepsza pralka do zabudowy Electrolux

Ostatnio aktualizowane: 05.06.20

 

Jaką pralkę do zabudowy Electrolux wybrać?

 

Myśląc o urządzeniach, bez których dom nie mógłby poprawnie funkcjonować, na pewno musimy wymienić pralkę. Jest to jedno z najbardziej podstawowych urządzeń w każdym mieszkaniu. Jeśli jednak nie masz dostatecznie dużo miejsca, aby postawić w mieszkaniu model wolnostojący, na pewno dobra okaże się najlepsza pralka do zabudowy Electrolux w 2020 roku. Wiele osób nie wie, jak zakupić dobrej jakości model, dlatego przygotowaliśmy poniższy poradnik, który ułatwi Ci tę inwestycję.

 

 

Przedmiotem artykułu są produkty marki Electrolux, czyli szwedzkiego lidera w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego. Firma w swojej ofercie posiada wysokiej jakości kuchenki, zmywarki, pralki, lodówki i odkurzacze. Sprzęty tego producenta cechują się dużą nowoczesnością oraz wydajnością.

Poszukując dobrej pralki, na pewno natrafisz na modele ładowane od góry. Choć naturalnie jest możliwa ich zabudowa, to czynność ta jest dość trudna i wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego, zdecydowanie odradzamy wybór takich modeli. Oznacza to, że powinieneś zainwestować w urządzenie ładowane od przodu, które na pewno sprosta wymaganiom dużej rodziny. Alternatywą są sprzęty SLIM, które odznaczają się mniejszymi gabarytami, a tym samym niewielką pojemnością, która nie przekracza 4,5 kg.

Najlepsze pralki do zabudowy Electrolux powinny być dostosowane do naszych potrzeb. Oznacza to, że jeśli mamy dużą rodzinę, powinniśmy zainwestować w model o ładowności nawet 10 kg. Takie produkty najczęściej wybierane są przez osoby, które mają dużo dzieci, gdyż maluszki często się brudzą, więc niemal codziennie jesteśmy zmuszeni robić pranie. Jeśli jednak ilość Twoich lokatorów jest mniejsza, warto postawić na pralkę o pojemność 7 kg lub nawet 5 kg. Choć zakup największego modelu brzmi kusząco, to musisz zdawać sobie sprawę, że wraz ze zwiększoną ładownością bębna, rośnie cena urządzenia. Co więcej, im większe są gabaryty pralki, tym trudniej będzie Ci ją zabudować.

Następnym aspektem, który musisz wziąć pod uwagę jest energooszczędność interesującego się urządzenia. Na rynku znajdziesz produkty, które opatrzone są znakiem od A+++ do D. Pierwsza z tych wartości to największa energooszczędność. Model tego typu nie zużywa dużo energii i jest przyjazny środowisku. Ostatnia wartość symbolizuje bardzo duże pochłanianie prądu. Najlepiej zainwestować w urządzenie A+++, choć początkowo jego cena wyda nam się wysoka, musisz wiedzieć, że jego eksploatacja jest bardzo tania. Analogicznie, zakup pralki o małej efektywności jest tylko pozorną oszczędnością. Za sam model zapłacisz niewiele, ale wzrosną Twoje rachunki.

 

 

Pralki do zabudowy Electrolux – ranking

 

 

Electrolux EWG147410W

 

Model Electrolux EWG147410W to jedna z najczęściej wybieranych pralek. Urządzenie zostało przeznaczone do zabudowy, by nie zabierać cennego miejsca w kuchni lub łazience. Dużą zaletą produktu jest klasa energetyczna A++, co oznacza, że maszyna zużywa niewielką ilość energii.

W czasie pracy bęben wykonuje w ciągu 1 minuty aż 1400 obrotów, tak więc nasze ubrania są dobrze odwirowane. Sprawia to, że po wyjęciu nie cieknie z nich woda, co przyspiesza proces suszenia. Ładowność modelu wynosi 7 kg, więc dobrze sprawdzi się on w domu z dość liczną rodziną.

Atutem urządzenia jest system Aqua Control, który chroni przed przelaniem lub wylaniem wody. Zabezpieczony jest również wąż, który odprowadza wodę. Kolejną zaletą jest to, że poziom hałasu w czasie prania nie przekracza 56 dB, a podczas wirowania 74 dB, więc sprzęt nie będzie przeszkadzał domownikom.

Za sprawą dużej mocy, pralka cechuje się wydajną pracą. Oznacza to, że możemy wykonać nawet kilka prań pod rząd, bez obaw o awarię silnika.

 

 

 

 

Electrolux EWG147540W

 

Nowoczesna pralka Electrolux EWG147540W to sprzęt, który powinien pojawić się w każdym domu. Klasa energetyczna tego modelu to A+++, co oznacza, że roczny pobór energii jest bardzo niski. Pozwoli Ci to na zmniejszenie rachunków za prąd, a także pomoże w ochronie środowiska.

Prezentowany model ma ładowność 7 kg, więc dobrze sprawdzi się w mieszkaniu, w którym mieszka duża rodzina. Atutem maszyny jest system Direct Spray, który optymalizuje zużycie wody, co pozytywnie wpływa na Twoje finanse. Z kolei funkcja Time Manager pozwala na zaprogramowanie długości cyklu, tak, by Twoje pranie było gotowe, gdy wrócisz z pracy. W czasie pracy bęben wykonuje 1400 obrotów w czasie 1 minuty, i tym samym dobrze odwirowuje wodę z ubrań.

Powodem, dla którego tak wiele osób zakupiło ten sprzęt jest duża ilość programów. Każdy z nich automatycznie dostosowuje czas pracy oraz optymalną temperaturę. Do tego moc 2000 W zapewnia wydajną pracą. Z tego powodu ta pralka do zabudowy Electrolux w dobrej cenie to naprawdę dobra inwestycja dla domu.

 

 

 

 

Electrolux EWX147410W

 

Pralka Electrolux EWX147410W to wysokiej jakości model, który powstał z myślą o zabudowie. Zagwarantuje Ci to dużą oszczędność miejsca w Twoim domu.

Największą zaletą prezentowanego urządzenia jest możliwość samodzielnego dostosowania cyklu prania do swojego rozkładu dnia. Oznacza to, że użytkownik może przy pomocy funkcji Time Manager ustawić długość cyklu, tak by zakończył się on, gdy wrócisz z pracy. Maszyna oferuje nie tylko opcję prania, ale i suszenia, co pozwala oszczędzić czas. W czasie pracy bęben wykonuje aż 1400 obrotów na minutę. Kolejną zaletą jest wyświetlacz LCD, ułatwiający obsługę.

Ładowność sprzętu wynosi 7 kg, więc dobrze sprawdzi się on w domu, gdzie mieszka duża rodzina. Na uwagę zasługuje poziom hałasu w czasie prania, który nie przekracza 56 dB, a w czasie wirowania 62 dB. Są to główne zalety, które docenili właściciele tego oto modelu. Należy dodać, że posiada on wiele zabezpieczeń przed przelaniem lub wylaniem wody.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status